Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » 10-lecie hotelu IBB Andersia w Poznaniu

10-lecie hotelu IBB Andersia w Poznaniu


Na początku sierpnia hotel IBB Andersia zlokalizowany w centrum Poznania, obok Starego Browaru obchodził swoje 10-lecie. Na dziewięciu piętrach najwyższego budynku Poznania, Andersia Tower, znajduje się 171 pokoi i apartamentów, SPA, basen, restauracja, bar i kasyno i największe centrum konferencyjne wśród poznańskich hoteli o powierzchni ok. 700 m kw.W ciągu 10 lat w hotelu mieszkało 499 100 gości. Zorganizowano 14 045 imprez, konferencji, bankietów i eventów, w których wzięło udział 854 750 uczestników. 4-gwiazdkowy IBB Andersia jest jednym liderów na poznańskim rynku hotelowym pod względem najwyższego wskaźnika RevPAR obok 5-gwiazdkowego City Park Hotel & Residence.


Oferuje dziewięć sal konferencyjnych i bankietowych, z  możliwością dowolnego łączenia, co pozwala na dostosowanie powierzchni do organizacji spotkań do 800 uczestników. Restauracja Flavoria oferuje kreatywne podejście do nowoczesnego gotowania, połączone z szacunkiem do kulinarnej tradycji.  Na parterze hotelu  znajduje się lobby bar. W Harmonia SPA & Wellness Club goście mogą skorzystać z rytuałów pielęgnacyjnych z całego świata. Club Wellness oferuje wypoczynek przy basenie z hydromasażem oraz przeciwprądem, a także jacuzzi, saunę fińską, sanarium, nowoczesną salę do aerobiku, siłownię, bar oraz solarium.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA