Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » W hotelu Number One otwarto One Harmony SPA & Wellness Center

W hotelu Number One otwarto One Harmony SPA & Wellness Center


W gdańskim hotelu Number One na Wyspie Spichrzów zostało otwarte One Harmony SPA & Wellness Center. Do dyspozycji gości oddano strefę o powierzchni 450 m kw. z basenem, saunami, siłownią, jacuzzi oraz czterema gabinetami.

 


Hotel Number One powstał w ramach kompleksu Nowa Motława. Oficjalne otwarcie hotelu miało miejsce w kwietniu, natomiast strefa One Harmony dostępna jest od 1 sierpnia. W skład One Harmony SPA & Wellness Center wchodzi rekreacyjny basen pływacki, z wolną od chloru wodą ozonową, o długości 12 metrów i głębokości od 1,2 do 1,7 metra. Istnieje możliwość skorzystania z masażu wodnego pleców, karku, gejzerem i przeciwprądem basenowym. Dostępne jest również jacuzzi o ośmiometrowej średnicy i temperaturze od 34-36 stopni Celsjusza, z podwodnym oświetleniem. Dla najmłodszych przygotowano brodzik. Strefa saun składa się z sauny fińskiej, sauny infrared, emitującej promieniowanie na podczerwień oraz łaźnii parowej z aromaterapią. W siłowni do dyspozycji gości są bieżnie, rower stacjonarny, orbitrek, ciężary, atlas wielofunkcyjny, a także wolna przestrzeń do samodzielnego ćwiczenia. Całość kompleksu uzupełniają cztery gabinety SPA, przeznaczone do wykonywania specjalistycznych masaży oraz zabiegów kosmetycznych na ciało i twarz. One Harmony SPA & Wellness Center dostępne jest także dla mieszkańców kompleksu Nowa Motława oraz gości zewnętrznych.

–  One Harmony SPA & Wellness Center to przestrzeń stworzona z myślą o relaksie i wypoczynku. Strefa SPA i Wellness to tylko jedna z funkcjonalności hotelu Number One i przykład jego praktycznych udogodnień. To miejsce stanowi wizytówkę naszego hotelu, z której jesteśmy niezwykle dumni – mówi Dariusz Radtke, dyrektor hotelu Number One.

Inwestycja w kompleks Nowa Motława składa się z dwóch części – hotelu Number One ze 172 pokoje hotelowe oraz 298 apartamentów Nowa Motława. Deweloperem i generalnym wykonawcą obiektu była notowana na warszawskiej giełdzie spółka Dekpol. Inwestycja a. Za architekturę i design wnętrz odpowiadały pracownie: KD Kozikowski Design, Ideograf Paulina Czurak i Sikora Wnętrza – Jan Sikora.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA