Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół

Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa skompletował kluczowy zespół


Hotel Professionals Management Group - spółka zarządzająca hotelem marki Hampton by Hilton powstającym w Gdańsku Oliwie, skompletowała kluczowy personel hotelu.Na czele obiektu stoi Rafał Rosiejak – dyrektor generalny nowej inwestycji, natomiast stanowisko dyrektora sprzedaży w nowej inwestycji obejmie Maciej Wyskiel, od 10 lat związany z hotelarstwem. Na czele zespołu recepcji stanie Patryk Czaja, który przez 6 lat związany był z 5-gwiazdkowym hotelem Hilton Gdańsk. Na stanowisko kierownika rezerwacji wybrana została Aleksandra Negowska, która swoje doświadczenie zdobywała m.in. w gdańskim hotelu PURO. Karolina Ambroziak, która przez 6 lat pracowała w hotelu Sofitel Grand Sopot, a ostatnio dbała o porządek w większości trójmiejskich hoteli, czuwać będzie nad czystością i estetyką obiektu, jako kierownik służby pięter. O podniebienia gości hotelu zadba szef kuchni Przemysław Radlak, który swoje doświadczenie zdobywał między innymi jako sous-chef w restauracji INK w hotelu Puro w Gdańsku. Kierownikiem restauracji i baru została Justyna Janus Haandrikman, która doświadczenie w gastronomii zdobywała zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii.


„Zarządzanie hotelem to ogromna odpowiedzialność, odpowiedzialność za dobre samopoczucie i emocje gościa, który tu właśnie zaczyna i kończy dzień. Profesjonalny, uśmiechnięty personel, który determinuje jakość obsługi oraz zadowolenie gości to jeden z kluczowych elementów sukcesu hotelu i powodów, dla których goście do hotelu wracają. Nie mam wątpliwości, że z zespołem, który udało nam się stworzyć nasz oliwski Hampton by Hilton zdobędzie serca wielu stałych klientów. Obecnie kończymy proces rekrutacji na pozostałe stanowiska.” – komentuje Rafał Rosiejak – dyrektor generalny hotelu.


Hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa, którego otwarcie planowane jest w październiku tego roku zlokalizowany jest przy ul. Grunwaldzkiej 507, w niewielkiej odległości od biznesowego centrum miasta oraz stacji kolejowej Gdańsk Oliwa. Hotel oferuje 101 pokoi, restaurację, bar oraz siłownię, pierwszych gości przyjmie już w październiku tego roku.
Hotel Professionals Management Group to siostrzana spółka firmy doradczej Hotel Professionals, oferująca usługi zarządzania obiektami hotelowymi. Jej zespół ekspertów z Alexem Kloszewskim i Guy’em Simmonsem na czele, posiada wieloletnie doświadczenie doradcze i operacyjne zdobyte na rynkach polskich i zagranicznych. W portfolio spółki zarządzającej HPMG znajdują się obecnie będące w realizacji trzy hotele: Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa, Hampton by Hilton Oświęcim i Warsaw Moxy Praga w Warszawie. Kolejne umowy na zarządzanie są w trakcie negocjacji.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA