Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań

Małgorzata Kalinowska-Klimek dyrektorem Novotelu Poznań Centrum i regionu Poznań


Małgorzata Kalinowska-Klimek została dyrektorem generalnym Novotelu Poznań Centrum i dyrektorem regionu Poznań. Zastąpiła Lorettę Neufeldt, która przeszła do centrali Orbisu w Warszawie na stanowisko dyrektora ds. kontaktów z organizacjami turystycznymi.Małgorzata Kalinowska-Klimek ma 16-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które od początku związane jest z Orbisem. Karierę rozpoczynała w 2001 r. w hotelu ibis Katowice-Zabrze. W 2004 r. została zastępcą dyrektora w hotelu ibis Łódź, w 2006 r. dyrektorem hotelu ibis Katowice- Zabrze, a w 2011 r. przeszła na stanowisko dyrektora ibisa Kraków Centrum. Dwa lata później objęła funkcję dyrektora nowo otwartego kompleksu ibis – ibis Budget Kraków Stare Miasto, a w 2014 r. dyrektora regionalnego ibisów na Polskę Południową. Po przejściu do Poznania została dyrektorem Novotelu Centrum i – po zmianie struktury w Orbisie z segmentacji według marek na regionalną – dyrektorem regionu hoteli AccorHotels/Orbis  na Poznań. W Krakowie dyrektorem regionu i jednocześnie dyrektorem generalnym Mercure Stare Miasto (na miejsce Sabiny Bartyzel, która przeszła na stanowisko dyrektora regionalnego hoteli AccorHotels na Węgry) został Stephen Hadley, dotychczasowy dyrektor ibisa Warszawa Stare Miasto i wicedyrektor ds. operacyjnych marek ekonomicznych w Orbisie. Dyrektorem regionu Wrocław został Przemysław Orchowicz, dyrektor kompleksu Novotel – ibis Wrocław Centrum.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA