Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Mariusz Plichta dyrektorem Hamptona by Hilton w Lublinie

Mariusz Plichta dyrektorem Hamptona by Hilton w Lublinie


Mariusz Plichta, ostatnio dyrektor operacyjny Zamku Biskupiego w Janowie Podlaskim, jest dyrektorem generalnym hotelu Hamptona by Hilton w Lublinie, który otwarty ma zostać do końca września.

Karierę zaczynał blisko 15 lat temu w Wielkiej Brytanii, pracując dla sieci hotelowej Sarova Group, gdzie poznał od podstaw sztukę kulinarną fine dining oraz przygotowywał kongresy i uroczyste gale dla największych brytyjskich firm. Po powrocie do kraju w latach 2008-13 pracował w działach gastronomii hoteli Holiday Inn Warszawa-Józefów i Warszawianka w Jachrance. W latach 2013-15 przygotowywał do otwarcia i zarządzał działami gastronomii w hotelach Arłamów oraz Hilton Garden Inn Kraków Airport. W 2015 r. został dyrektorem operacyjnym Zamku Biskupiego. W tym roku trafił do Hamptona by Hilton na stanowisko dyrektora generalnego. Hotel zaoferuje 121 pokoi, restaurację i dwie sale konferencyjne łącznie na 120 osób. Inwestorem jest spółka Global Property należąca do lubelskiego dewelopera Grupy LUK, a zarządzać hotelem będzie niezależna firma konsultingowa Pro Value, której współzałożycielem jest Dorota Malinowska.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA