Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » UPC sponsorem Śniadania „Hotelarza” w Kołobrzegu

UPC sponsorem Śniadania „Hotelarza” w Kołobrzegu


Firma UPC Polska, wiodący operator sieci kablowej i dostawca usług komunikacyjnych i rozrywki dla konsumentów i firm w całej Polsce, została sponsorem organizowanej przez „Hotelarza” debaty z cyklu Śniadanie „Hotelarza”, tym razem poświęconej rynkowi hotelarskiemu w Kołobrzegu.


W spotkaniu organizowanym 5 października w hotelu Marine wezmą udział inwestorzy, właściciele i dyrektorzy generalni obiektów działających w tym mieście oraz przedstawiciele Urzędu Miasta.

W powiecie kołobrzeskim udzielono w ub.r. około 4,4 mln noclegów. To trzeci wynik w Polsce po Warszawie i Krakowie. Łącznie działa tam, według danych GUS, ponad 250 „turystycznych obiektów noclegowych”, z czego zaledwie 35 stanowią obiekty hotelowe. W sezonie letnim wszystkie obiekty wypełnione są niemal do ostatniego miejsca, ale jak sobie radzą poza sezonem? Czy Kołobrzeg to rynek, który zarabia na siebie tylko przez dwa-trzy miesiące, a potem trzeba dokładać do działalności, a jeśli tak – to czy zyski z lata wystarczają na cały rok? Czy hotelarzom z Kołobrzegu można zazdrościć, bo w lecie, gdy jest dobra pogoda, mogą dyktować dowolne ceny, czy współczuć, że przez większość roku muszą z trudem wiązać koniec z końcem? Co robią, aby ich obiekty przynosiły satysfakcjonujące przychody również w listopadzie czy w marcu? Czy Świnoujście to groźny konkurent w walce o gości? Jak wygląda kwestia szarej strefy usług noclegowych i czy ma ona wpływ na działalność hoteli? Jak znaleźć i utrzymać pracowników wobec tak dużej konkurencji obiektów, gdy wciąż powstają nowe? Czy udało się wypromować Kołobrzeg na polską stolicę SPA? O tym wszystkim rozmawiać będziemy z zaproszonymi przedstawicielami hoteli w Kołobrzegu. Relację ze spotkania zamieścimy w październikowym wydaniu „Hotelarza”.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA