Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Matrix Fitness nagrodzony

Matrix Fitness nagrodzony

Drugi rok z rzędu Matrix Fitness otrzymał nagrodę Plus X za jeden ze swoich produktów – S-Drive Performance Trainer. Marka Matrix Fitness otrzymała również nagrodę w kategorii „Najbardziej innowacyjne marki”.
„Plus X Award” jest jedną z najważniejszych nagród w świecie innowacji, technologii, sportu i stylu życia, a produkty są rygorystycznie oceniane przez neutralny panel sędziów z 25 branż.
Plus X ocenił Matrix Fitness jako jedną z najbardziej innowacyjnych marek we wszystkich zgłoszonych nominacjach. Matrix otrzymał pochwały nie tylko za poprawę życia użytkowników dzięki S-Drive Performance Trainer, ale także za zmiany w konkurencyjnym środowisku dzięki innowacyjnym produktom.

Matrix to marka należąca do globalnego koncernu Johnson Health Tech. Ltd., który od 1975 r. produkuje najwyższej klasy profesjonalne urządzenia fitness i jest najszybciej rozwijającym się producentem sprzętu fitness na świecie.
Sprzęt Matrix wyróżnia innowacyjność, niepowtarzalny design oraz najwyższa jakość. Wiodące studia fitness na całym świecie decydują się na zakup sprzętu firmy Matrix, gdyż jest to gwarancja niezawodności, a więc wysokiej rentowności sprzętu, gwarancja ciągłego poszerzania gamy urządzeń i udoskonalania ich oraz pewność najwyższych standardów.

Siedzibą polskiego oddziału Johnson Health Tech. jest warszawski GATE ONE BUSINESS PARK, gdzie mieści się biuro i magazyn o łącznej powierzchni ponad 1.500m².
Profesjonalny zespół doradców, handlowców i jednocześnie entuzjastów fitnessu pozostaje do dyspozycji klientów. Warto dodać, że firma poza działalnością handlową prowadzi również działalność konsultingową, doradczą i projektową, wspiera marketingowo i pomaga dobrać najlepszy z możliwych sposobów finansowania zakupu sprzętu.

Biuro handlowe producenta sprzętu fitness firmy MATRIX:
Johnson Health Tech. Poland Sp. z o.o.
ul. Działkowa 62, 02-234 Warszawa
tel.: /22/ 280-94-30 • fax: /22/ 101-20-77
www.matrixfitness.pl • kontakt@johnsonfitness.eu

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA