Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » NetPOS i Betasi sponsorami Hotel Trends Poland&CEE

NetPOS i Betasi sponsorami Hotel Trends Poland&CEE


Firmy NetPOS i Betasi dołączyły do grona sponsorów złotych organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2017, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.


NetPOS specjalizuje się w realizacji zaawansowanych technologicznie projektów hotelowych. W ramach świadczonych usług oferuje pełne wsparcie w zakresie wyboru, dostawy i wdrożenia rozwiązań automatyki Budynkowej BMS, kontroli dostępu online, instalacji i sieci niskoprądowych,  LAN, WiFi, CCT, digital signage i telewizji hotelowej. W ofercie firmy znajduje się również  oprogramowanie gastronomiczne i PMS, sprzęt komputerowy oraz urządzenia fiskalne.

Betasi to 20 lat doświadczenia w produkcji i wdrażaniu oprogramowania dla obiektów zajmujących się usługami hotelarskimi, odnową biologiczną, rehabilitacją, medycyną estetyczną oraz lecznictwem uzdrowiskowym.Firma obsługuje ponad 220 obiektów, ponad 25 000 miejsc hotelowych. Rozwiązania Betasi scalają cały proces obsługi gościa w jednym systemie informatycznym. Obsługują marketing, sprzedaż, recepcję, konferencje i housekeeping. W jednym systemie może się znaleźć prowadzenie dokumentacji medycznej, planowanie zabiegów, sterowanie telewizorami, hot spotami, centralami telefonicznymi, systemami przywoławczymi, dostępowymi i basenowymi.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA