Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » PERSONALIA, Z Branży » Jakub Rosły kierownikiem sprzedaży i marketingu w Tobaco Hotel

Jakub Rosły kierownikiem sprzedaży i marketingu w Tobaco Hotel


Jakub Rosły, dotychczasowy revenue manager w łódzkim hotelu Tobaco, awansował na stanowisko kierownika sprzedaży i marketingu Tobaco. Zastąpił Sandrę Fengler, która przeszła do DoubleTree by Hilton Łódź. Więcej o tej zmianie tutaj


Jakub Rosły pracę w hotelarstwie rozpoczął w zespole otwierającym hotel Holiday Inn Warsaw Józefów w 2007 r.. Następnie przeszedł przez wszystkie szczeble w recepcji hotelu ibis Warszawa Ostrobramska. W 2012 r. trafił do nowo otwartego JM Hotelu w Warszawie, gdzie po roku kierowania działem recepcji i rezerwacji stworzył samodzielne stanowisko revenue managera w ramach działu sprzedaży. W 2015 r. rozpoczął pracę w Tobaco jako specjalista ds. sprzedaży aktywnej, po roku został revenue managerem., a teraz kierownikiem sprzedaży i marketingu. – Obejmuję to stanowisko w bardzo dobrym momencie dla hotelu. Marki hotelu Tobaco oraz restauracji U Kretschmera są dobrze rozpoznawalne zarówno na lokalnym łódzkim rynku jak i szerzej. Hotel Tobaco otrzymał właśnie nagrodę w konkursie World Travel Awards w kategorii Poland’s Leading Boutique Hotel, a restauracja U Kretschmera drugi rok z rzędu otrzymała symbol jednej czapki w Żółtym Przewodniku Gault&Millau Polska. Jednocześnie jest to dla mnie wielkie wyzwanie, aby utrzymać, a nawet podnieść poprzeczkę wysoko postawioną przez moją poprzedniczkę Sandrę Fengler, poprzedniego dyrektora generalnego Artura Trukawińskiego oraz obecną dyrektor Sylwię Perzyńską – mówi Jakub Rosły.

Hotel Tobaco dysponuje 115 pokojami. Należy do Grupy Arche, które ma również w swoim portfolio m.in. Zamek Janów Podlaski, Hotel Arche Częstochowa, Pałac i Folwark Łochów, Pałac Sieniawa oraz Puławska Residence Warszawa.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Drugi superluksusowy hotel w Warszawie

W najnowszym „Hotelarzu” piszemy o planach budowy drugiego po Raffles superluksusowego hotelu w Warszawie, a także rozmawiamy z Miguelem Martinsem, dyrektorem ds. rozwoju IHG w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA