Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Tomasz Majszyk na czele Radisson Blu Resort Świnoujście

Tomasz Majszyk na czele Radisson Blu Resort Świnoujście


Tomasz Majszyk, wcześniej związany między innymi z siecią Orbis i Carlson Residor objął stery w 5-gwiazdkowym hotelu w Świnoujściu. Jego zastępcą został mianowany Maciej Łobejko, o czym pisaliśmy przed miesiącem.


Tomasz Majszyk posiada ponad 20 letnie doświadczenie w hotelarstwie. Swoją karierę zaczynał w sieci Starwood jako recepcjonista, następnie room divisi on Manager, asystent dyrektora generalnego i Dyrektor generalny Radisson SAS Don Hotel w Rosji. Następnie zarządzał hotelami Radisson Alushta Resort, Bristol&Londonskaya Hotels i wrocławskim hotelem Mercure Centrum. Przez ostatnie 3 lata stał na czele Uroczyska Siedmiu Stawów.

Edukację zdobywał za granicą: na Oxfodzie oraz Rochester Institute of Technology w USA. Biegle posługuje się językiem angielskim i rosyjskim, a także dobrze włada ukraińskim i hiszpańskim.

Świnoujski hotel Radisson Blu Resort to najnowsza z inwestycji holdingu Zdrojowa Invest. 5-gwiazdkowy hotel – najwyższy budynek w Świnoujściu – ulokowany jest w kompleksie Baltic Park Molo. W pierwszym etapie otwarto w 2015 r. dwa budynki z 62 apartamentami wakacyjnymi sprzedawanymi w systemie condo (tak jak i pokoje w Radisson Blu), docelowo powstać ma też molo. Hotel, jako pierwszy 5-gwiazdkowy obiekt w Polsce, od początku budowany był zgodnie z międzynarodowym certyfikatem ekologicznym LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Oferuje 317 pokoi inspirowanych morskim klimatem, 22 apartamenty oraz penthouse o powierzchni 100 m kw. na 12. piętrze. Świnoujski hotel jest siódmym obiektem pod marką Radisson Blu w Polsce i pierwszym resortowym (pozostałe działają w: Warszawie – dwa, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Szczecinie), kolejne mają powstać w Zakopanem, Szklarskiej Porębie i Sopocie.

W portfolio Zdrojowej Invest znajduje się obecnie blisko 1,3 tys. pokoi w sześciu kompleksach – Marine z Ultra Marine, Diune Hotel & Resort, Sand i Jantar Spa w Kołobrzegu, Baltic Park Molo w Świnoujściu, Boulevard Ustronie Morskie i Cristal Resort w Szklarskiej Porębie. Kolejną inwestycją jest Baltic Park Fort w Świnoujściu ze 132 apartamentami, który będzie połączony podziemnym przejściem z aquaparkiem w Baltic Park Molo.

Komentarze: 3 dla “Tomasz Majszyk na czele Radisson Blu Resort Świnoujście”

  1. mała poprawka, „Uroczysko Siedmiu Stawów”

  2. Paweł dobrze prawi – Uroczysko Siedmiu Stawów

  3. Oby nowy dyrektor zmienił podejście do klientów. Może np. zniknie wywieszka z drzwi sali śniadaniowej rodem z poprzedniej epoki: Prosimy gości z pięter II-VIII o przychodzenie na śniadanie w godzinach 7-9, a z pięter IX-XII w godzinach 9-11. No i może hotel zacznie odpowiadać na korespondencję klientów, a nie ją ignorować.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA