Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Hotel Tatra z pozwoleniem na użytkowanie

Hotel Tatra z pozwoleniem na użytkowanie


Zakopiański hotel Tatra o którym wcześniej pisaliśmy m.in. TUTAJ, otrzymał od wojewody małopolskiego pozwolenie na użytkowanie. Oznacza to, że hotel działa już legalnie.Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego stwierdził na początku 2015 roku, że niedawno otwarty hotel to samowola budowlana. Urzędnicy wydali nakaz rozbiórki obiektu.

Powodem wydania takiej decyzji ma być fakt, iż budynek jest za wysoki. Ponadto działający od kilku miesięcy obiekt nie ma m.in. pozwolenia na użytkowanie ani odbioru straży pożarnej.

Właściciele odwołali się od decyzji do wojewody. Ostatecznie udało im się postawić na swoim. Hotel Tatra dostał pozwolenie na użytkowania i może legalnie przyjmować turystów na wypoczynek w górach.W 99-pokojowym hotelu położonym najwyżej w mieście, bo na poziomie 1080 m n.p.m., znajdują się też restauracja, drink-bar oraz strefa SPA & wellness z basenem i systemem hydromasażu, jacuzzi, sauną fińską, sauną parową, kręgielnią, salą bilardową i salą do zajęć fitness, a także kilka sal konferencyjnych.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA