Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Bacówka Radawa & Spa na Podkarpaciu z czterema gwiazdkami

Bacówka Radawa & Spa na Podkarpaciu z czterema gwiazdkami


Bacówka Radawa & Spa w Radawie na Podkarpaciu została skategoryzowana jako hotel 4-gwiazdkowy. Działający od 2015 r. obiekt stworzony został z myślą o rodzinach z dziećmi.


Specjalne menu przygotowane w formie tabletu, w którym dzieci znajdą m.in. jadalne klocki LEGO oraz dodatkowa usługa KIDS SPA z owocowymi masażami to tylko niektóre z atrakcji, które przygotowano dla najmłodszych. –  Chcieliśmy by radawska Bacówka była miejscem, gdzie dzieci poczują się jak w bajce, a ich rodzice i opiekunowie zażyją chwili spokoju i relaksu. Kiedy pociechy będą szaleć, dorośli w tym czasie będę mogli spędzić czas tylko we dwoje, czego często brakuje małżeństwommówi Joanna Preisner, właścicielka hotelu Bacówka Radawa & Spa.

Podczas zameldowania na dzieci czeka na recepcji specjalny Punkt Obsługi Małego Klienta, gdzie zdobywają status obywatela Republiki Radawskiej i otrzymują VIP paszporty. Na straży ich bezpieczeństwa stoi baranek Bacuś, a także kadra opiekunów i ratowników. Dzieci mogą korzystać z licznych placów zabaw oraz dostosowanego do ich potrzeb podgrzewanego basenu. Przewidziano dla nich bogaty program animacyjny, a także pokazy filmowe w specjalnej sali kinowej. Jak na Bacówkę przystało, w hotelu znajdują się również owieczki, które mogą być karmione przez najmłodszych gości.

Położony 40 km od Przemyśla kompleks hotelowy, którego wystrój wnętrz nawiązuje do otaczającej przyrody, utrzymany jest w klimacie modern folk. Bacówka składa się z dziewięciu domków oraz głównego budynku z 13 pokojami, restauracją, recepcją i pokojem zabaw.

 

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA