Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Andullacja- innowacyjne rozwiązanie już dostępne w Polsce / Andullacja – inwestycja w odpoczynek i zdrowie gości

Andullacja- innowacyjne rozwiązanie już dostępne w Polsce / Andullacja – inwestycja w odpoczynek i zdrowie gości

Wzrastająca świadomość współczesnego społeczeństwa w zakresie profilaktyki zdrowia znacznie wykracza poza standardy sprzed kilkunastu lat. Goście hotelowi coraz częściej wymagają od miejsca pobytu zapewnienia im kompleksowego wypoczynku, wpływającego korzystnie zarówno na ich samopoczucie jak i zdrowie. Właściciele prześcigają się więc w pomysłach, które pomagają im sprostać oczekiwaniom gości w tym zakresie. Teraz mają oni do dyspozycji nowatorskie i profesjonalne rozwiązanie – masaż andullacyjny.Niezawodna technika masażu

Masaż to jeden z najstarszych zabiegów terapeutycznych. Już starożytni doceniali jego właściwości relaksacyjne i prozdrowotne. Andullacja, wykorzystująca wibracje o wyselekcjonowanej częstotliwości, jest jego innowacyjną formą, która wyznacza zupełnie nowe trendy w tym obszarze. Działanie urządzeń do masażu andullacyjnego opiera się na połączeniu mechanicznych wibracji z podczerwienią. Masaż andulacyjny jest remedium na skutki, jakie wiążą się ze stylem życia współczesnego człowieka. Poprawia jakość życia osób zestresowanych, przepracowanych, z dolegliwościami układu krążenia, snu, systemu nerwowego.Jedno urządzenie – wiele zastosowań

System HHP naturalnie stymuluje organizm, wprowadzając komórki i płyny w mikrodrgania. To jedno urządzenie ma bardzo wiele zastosowań - m.in. w odnowie biologicznej, jest też idealnym rozwiązaniem relaksacyjnym i prozdrowotnym dla gości hoteli i SPA. Andullacja zwalcza podłoża wielu schorzeń i dysfunkcji. Liczne badania naukowe dowiodły, że wpływa korzystnie na układy krwionośny, limfatyczny, mięśniowy, nerwowy, a także redukcję stanów bólowych i stresu. – wyjaśnia prof. Dariusz Mucha z Międzynarodowego Instytutu Fizjoterapii i zdrowia.

Piękny znaczy zdrowy

Pobyt w hotelu lub SPA ma wiązać się nie tylko z poczuciem relaksu i odprężenia, ale i bardziej promiennym wyglądem. Sesje masażu andullacyjnego pozwalają spełnić oba te oczekiwania. Z jednej strony ich specyfika pozwala gościom dogłębnie wypocząć. Z drugiej zaś system HHP oczyszcza organizm zmniejszając cellulit i tkankę tłuszczową. Ponadto andullacja ujędrnia i uelastycznia skórę, czego „efektem ubocznym” jest promienny wygląd i zadowolenie gości.

Globalne zaufanie

Choć technologia andullacji w Polsce jest jeszcze nowością, to już od kilkunastu lat z powodzeniem stosuje się ją w innych krajach europejskich. Z technologii HHP korzystają liczne centra odnowy biologicznej, ośrodki SPA&Wellness czy kliniki sportowe w Niemczech, Belgii, Rosji, krajach Beneluksu czy Hiszpanii. W naszym kraju systemowi HHP zaufały już m.in. Hotel Wodnik w Łebie, oraz Klinika Zdrowego Ciała w Tarnowskich Górach.

Mobilny masaż w Twoim hotelu

Niezwykle istotną zaletą urządzeń do masażu andullacyjnego jest ich mobilność. Goście hotelowi mogą korzystać ze zdrowotnego systemu przy basenie, na tarasie apartamentu czy w strefie SPA – jedynym wymogiem jest dostęp do źródła prądu.Zapraszając technologię andullacji do swojego hotelu inwestujemy w wielowymiarowe zadowolenie, relaks i zdrowie gości. System HHP wpływa pozytywnie na wszystkie układy i narządy ludzkiego ciała. Nawet krótka sesja - zaledwie 15 minut - masażu znacząco rozładowuje stres, a regularne sesje pomagają w redukcji trwałych dolegliwości.

Więcej informacji na temat urządzeń do masażu andullacyjnego można znaleźć na: http://hhp.com.pl/

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA