Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Tomasz Waściński z Aquarius SPA w Kołobrzegu w panelu dyrektorów na Hotel Trends

Tomasz Waściński z Aquarius SPA w Kołobrzegu w panelu dyrektorów na Hotel Trends


Tomasz Waściński, dyrektor generalny 5-gwiazdkowego hotelu Aquarius SPA w Kołobrzegu, weźmie udział w  panelu „Dyrektorzy generalni o polskim rynku hotelarskim” podczas konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która odbędzie się w dniach 27-28 listopada w hotelu Sofitel Warszawa Victoria.Tomasz Waściński z  branżą hotelarską związany jest od 25 lat. Doświadczenie zdobywał w hotelach sieciowych i niezależnych, biznesowych i wypoczynkowych. Stanowiska managerskie pełnił w takich hotelach jak Senator w Dźwirzynie, Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, Sofitel Wrocław, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz w niemieckiej sieci Dorint. 5-gwiazdkowym hotelem Aquarius SPA z ponad 200 pokojami zarządza od jego otwarcia w 2009 r. W tym czasie hotel osiągnął pozycję jednego z liderów na konkurencyjnym rynku kołobrzeskim i jednego z najlepszych obiektów na całym polskim Wybrzeżu. Od tego roku Tomasz Waściński jest również dyrektorem regionalnym Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego.

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA