Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » 3 lata hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport

3 lata hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport


Hilton Garden Inn Kraków Airport, pierwszy i jak dotąd jedyny hotel przylotniskowy w Małopolsce, świętował swoje trzecie  urodziny oficjalnie przypadające 5 listopada. Urodzinowy tort, upominki-niespodzianki dla gości, 3-dniowy konkurs dla pasażerów lotniska Kraków Airport oraz konkurs dla fanów hotelu i restauracji L’atmosphere na Facebooku – to niektóre z atrakcji jakie przygotowano z tej okazji.


W ciągu trzech lat hotel odwiedziło prawie 151 tys. gości, byli wśród nich przede wszystkim goście biznesowi, organizatorzy i uczestnicy bardzo wielu konferencji, grupy turystyczne i celebryci (m.in. prezydent Bronisław Komorowski, premier Kanady Justin Trudeau, wielu sportowców np. Rafał Sonik, Sławomir Szmal, Mateusz Kuśnierewicz czy Maja Włoszczowska). –  Hotel cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród gości zagranicznych, jak i tych z Polski. Dowodem na to są dwie ważne dla nas nagrody jakie obiekt otrzymał w tym roku. Pierwsza z nich to nagroda od portalu Trivago „Top 10 hoteli 4* w Polsce 2017” jako najlepszy hotel sieciowy. Druga nagroda przyznana głosem użytkowników portalu TripAdvisor – Certificate of Excellence 2017, czyli wyróżnienie dla wysokiej jakości usług.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport znajduje się tuż przy lotnisku Kraków Airport, 12 km od historycznej części Krakowa. W obiekcie mieści się 155 pokoi. Z myślą o klientach biznesowych przygotowano centrum konferencyjne o powierzchni 743 m kw. składające się z dziewięciu sal konferencyjnych, boardroomu oraz foyer.


Komentarze: 2 dla “3 lata hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport”

  1. To juz trzy lata, szybko zleciało

  2. Przez te trzy lata było już chyba sześciu dyrektorów i prezesi z nadania politycznego. Hotel piękny ale trochę kiepsko, że zarządzany przez polityków. Przynajmniej teraz Gm jest kompetentny. Oby go nie utrącili

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA