Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » INWESTYCJE, Z Branży » W Gdańsku powstanie nowy hotel IBB Hotel Collection

W Gdańsku powstanie nowy hotel IBB Hotel Collection


IBB Hotel Collection planuje otwarcie kolejnego hotelu w Polsce. Na Długim Targu w Gdańska już wkrótce otwarty zostanie 90 pokojowy obiekt, dzięki czemu poszerzy swoje portfolio do trzech hoteli w Polsce.


Sieć hotelowa powiększa się właśnie o kolejny obiekt hotelowy, tym razem w Gdańsku. Zabytkowy hotel miejski będzie zarządzany przez sieć w ramach długookresowej umowy dzierżawy. Nowy obiekt będzie usytuowany na rogu turystycznych ulic Długi Targ i Mieszczańska, naprzeciwko Fontanny Neptuna.

Pod ścisłym nadzorem konserwatora trzy zabytkowe kamienice, w ciągu ostatnich miesięcy, zamieniły się w 4-gwiazdkowy hotel. Wszystkie charakterystyczne elementy zewnętrznej elewacji zostały starannie zachowane, jednak wnętrza będą nowoczesne i jednocześnie przytulne. Goście będą mieli do swojej dyspozycji 89 pokoi oraz apartament.

- IBB Hotel Długi Targ adresowany jest do szerokiego grona gości szukających odrobiny komfortu. Wierzymy, że w naszym hotelu będą dobrze czuli się zarówno turyści odwiedzający Gdańsk, jak i goście biznesowi, młodzi i starsi. Nie jesteśmy hotelem butikowym, ale też nie turystycznym. Hotel będzie zarówno nowoczesny, jak i w pewnym stopniu konserwatywny. Uważamy, że nasi goście przede wszystkim przyjeżdżają, aby podziwiać piękno Gdańska i hotel z tym pięknem nie konkuruje. Jest zaś sam w sobie perłą architektury hanzeatyckiej, pozostając bez konkurencji.

Jednym zdaniem, ugościmy każdego gościa o nieco zasobniejszej kieszeni, otaczając go jakością naszych usług i atmosferą gdańskiej starówki, tego w dżinsach i tego pod krawatem. – podsumowuje Adam Trybusz, prezes spółki zarządzającej obiektem

IBB Hotel Collection to grupa hoteli należąca do Von der Heyden Group i zarządzająca aktualnie jedenastoma hotelami w Hiszpanii, Niemczech, Polsce oraz na Malcie. Portfolio firmy obejmuje hotele biznesowe i wakacyjne w kategorii trzy-, cztero- i pięciogwiazdkowej. Centrala IBB Hotel Collection mieści się w Valletcie na Malcie, oddział niemiecki ma swoją siedzibę w Passau, hiszpański w Salamance, a polski w Poznaniu.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Turcja – jakość w dobrej cenie

Tureckie hotele nie bez powodu szczycą się bardzo dobrą jakością w stosunku do ceny. Standard zdecydowanej większości z nich nie odbiega od tego, czego oczekują (...)

Nowi dyrektorzy w hotelach Chopin Airport Development

Adriana Biernatowicz-Jadczak, dotychczasowa dyrektor trzygwiazdkowego hotelu Hampton by Hilton Airport Warszawa awansuje do pięciogwiazdkowego Renaissance Warszawa Airport, gdzie będzie pełnić funkcję zastępcy dyrektora hotelu. W (...)

Hotel Aquarion w Zakopanem przyjął pierwszych gości

Otwarty został hotel Aquarion ze 136 pokojami, restauracją na 180 gości i trzema salami konferencyjnymi, połączony z aquaparkiem, należącym do spółki Polskie Tatry. Hotel zarządzany (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA