Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko

Z Marriotta w Sopocie do Hamptona by Hilton Gdańsk Lotnisko


Kamil Lipski, przez ostatnie 6 lat dyrektor sprzedaży w hotelu Sopot Marriott Resort&Spa (funkcjonującego wcześniej pod nazwą Mera Spa Hotel), objął stanowisko zastępcy dyrektora generalnego hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Lotnisko, należącego do Chopin Airport Development.
Kamil Lipski jest laureatem tytułu „Dyrektor sprzedaży i marketingu 2015” w konkursie „Hotelarz Roku” organizowanym przez „Hotelarza”, a także trenerem Akademii Hotelarza.

Z hotelarstwem związany od 2008 roku, najpierw przez 3 lata jako regionalny kierownik sprzedaży w Grupie Accor, a od 2011 roku jako dyrektor sprzedaży w hotelu Mera Spa Hotel.

Jak powiedział "Hotelarzowi" Gheorghe Cristescu, prezes zarządu Chopin Airport Development - Bardzo się cieszę, że do naszego zespołu dołącza osoba z tak bogatym doświadczeniem branżowym i sprzedażowym. Jestem przekonany, że umiejętności i wiedza Kamila wzmocnią naszą pozycję na trójmiejskim rynku hotelowym.–

Otwarty w 2013 roku przylotniskowy gdański hotel Hampton by Hilton dysponuje 116 pokojami. Obiekt zarządzany jest przez spółkę Chopin Airport Development, która jest liderem inwestycji okołolotniskowych w Polsce. 100 procent udziałów spółki należy do Przedsiębiorstwa Państwowego Porty Lotnicze. W portfolio spółki znajdują się hotele przy lotniskach w Warszawie i Gdańsku. W najbliższym czasie, rozpoczęta zostanie inwestycja przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Katowice w Pyrzowicach, gdzie powstaje hotel Moxy, a także w Poznaniu. Na początku przyszłego roku zostanie natomiast otwarty hotel Renaissance Warsaw Airport, pierwszy pięciogwiazdkowy hotel przylotniskowy w Polsce.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Rekordowe wyniki finansowe i operacyjne Orbisu w 2017 roku

Rok 2017 zakończył się dla Orbisu sukcesem pod względem biznesowym i finansowym, a spółka odnotowała rekordowo wysokie wyniki. Najlepsze rezultaty osiągnęły hotele w Budapeszcie, Warszawie (...)

Dobre zarządzanie personelem – fanaberia, czy konieczność?

Ostatnie lata w relacjach pracownik-pracodawca to ogromna transformacja. Rynek pracodawcy przekształcił się w rynek pracownika. Do tego doszły zmiany i strukturalne i jakościowe społeczeństwa, wychowania (...)

Maciej Bochyński z Apricot Capital Group do Sun & Snow

Maciej Bochyński dołączył do zespołu Sun & Snow i objął stanowisko dyrektora realizacji inwestycji deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie nowych projektów do realizacji, współpracę z (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Renaissance w Warszawie

W marcu tego roku pierwszych gości przyjmie pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, pierwszy w Polsce obiekt marki Renaissance, należącej do Marriott (...)

Zdobyć i utrzymać najlepszych pracowników

Coraz niższy wskaźnik bezrobocia i coraz wyższe oczekiwania finansowe personelu powodują, że właściciele i osoby zarządzające hotelami muszą na nowo definiować swoje podejście do rynku (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA