Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot

Recepcjonista Roku 2017 – Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot


Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2017 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych  i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała Aleksandra Hinz z Sofitela Grand Sopot, drugie miejsce zajęła Ewa Grabarczyk z Park Inn by Radisson w Krakowie, a trzecie Margarita Tciamrno z Leonardo Royal Hotel Warszawa.


Główną nagrodą dla zwyciężczyni jest wyjazd na finał międzynarodowy do Zurychu, który odbędzie się w dniach 31 stycznia – 4 lutego.  W polskim finale konkursu, do którego dotarło dziewięciu recepcjonistów, trzeba było odpowiedzieć na cztery pytania (np. jaki rodzaj gości lubię najbardziej, a jaki najmniej i dlaczego albo jak rozumiem pojęcie luxury service na przykładach) oraz podczas scenki rodzajowej rozwiązać problem z trudnymi gośćmi.  Obydwie części odbywały się w języku angielskim. W kapitule konkursu zasiadali: Marcin Gałązka, prezes A.I.C.R. Polska, zastępca dyrektora generalnego kompleksu Golden Tulip, Campanile, Premiere Classe w Warszawie, Michał Molenda, wiceprezes A.I.C.R. Polska, kierownik działu obsługi gościa w  Hiltonie Warszawa,  Krystian Kubas, room division manager w Novotel Gdańsk Centrum, Agata Szparaga, ubiegłoroczna  zwyciężczyni  konkursu, obecnie zastępca kierownika recepcji w otwieranym Holiday Inn City Center w Warszawie oraz Rafał Szubstarski, redaktor naczelny „Hotelarza”. Finał odbył się w hotelach Novotel Gdańsk Marina i Sopot Marriott Resort & Spa. Patronem strategicznym Stowarzyszenia jest Elavon, który od 20 lat jest jednym z liderów w przetwarzaniu płatności, stale znajdując się w pierwszej piątce największych globalnych dostawców usług płatniczych. "Hotelarz" jest patronem medialnym A.I.C.R. Polska.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA