Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Bez kategorii, Najnowsze Informacje (1) » Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018

Znamy termin i miejsce Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018


Hotel Investment Trends Poland&CEE, druga edycja organizowanego przez wydawcę „Hotelarza” forum poświęconego inwestycjom hotelowym w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej odbędzie się 17 maja przyszłego roku w hotelu Renaissance Warszawa Lotnisko.Poprzednia edycja wydarzenia okazała się ogromnym merytorycznym i frekwencyjnym sukcesem. Konferencja zgromadziła ponad 300 czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy - przedstawicieli sieci hotelowych, inwestorów prywatnych, a także reprezentantów funduszy, banków i pracowni architektonicznych.

Tegoroczna, wiosenna edycja konferencji


- Po tegorocznej, wiosennej edycji Hotel Investment Trends Poland&CEE zebraliśmy bardzo pozytywne opinie. To tylko utwierdziło nas w przekonaniu, że zapotrzebowanie na takie regionalne, inwestycyjne forum hotelowe jest ogromne. Mamy świadomość, że wysoko postawiliśmy poprzeczkę i za rok oczekiwania będą jeszcze większe, dlatego też bardzo się cieszę, że przyszłoroczna edycja konferencji odbędzie się we wnętrzach luksusowego, pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance w Warszawie. Najbliższe tygodnie poświęcimy na opracowanie zakresu merytorycznego wydarzenia, dążąc jak zwykle do tego, aby obok wysokiego poziomu merytorycznego zapewnić uczestnikom możliwości wymiany opinii i doświadczeń podczas części networkingowych czy rozmów kuluarowych - mówi Krzysztof Gonciarek, członek zarządu Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia, wydawca „Hotelarza”.

Hotel Renaissance Warszawa Lotnisko, którego otwarcie nastąpi w I kwartale 2018 roku


- Koncepcję konferencji tworzymy tak, aby była ona interesująca i inspirująca zarówno dla sieci hotelowych, funduszy i banków, jak i niezależnych inwestorów i właścicieli hoteli niezrzeszonych – czyli wszystkich, którzy realizują, planują lub tylko rozważają inwestycje na polskim rynku hotelarskim. Dążymy do tego, aby zaproszeni przez nas eksperci skupiali rozmowy przede wszystkim na praktycznych zagadnieniach związanych z procesem inwestycyjnym - mówi Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika "Hotelarz".

Poprzednia konferencja Hotel Investment Trends oraz pięć dotychczasowych, organizowanych przez wydawcę „Hotelarza” edycji Hotel Trends Poland&CEE zgromadziło ogółem ponad  2200 praktyków praktyków branży hotelowej. W ramach blisko 95 tematów dyskusje prowadziło ponad 340 czołowych przedstawicieli branży hotelarskiej oraz ekspertów z Polski i zagranicy, a 165 sponsorów wspierało organizację wydarzeń.

Sponsorem strategicznym forum jest Chopin Airport Development, spółka powołaną przez Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” (PPL) z misją realizacji inwestycji zlokalizowanych w sąsiedztwie portów lotniczych. CAD jest jednocześnie inwestorem, operatorem oraz administratorem istniejących obiektów i inwestycji realizowanych od podstaw. Jest franczyzobiorcą światowych sieci hotelowych Marriott, Hilton i Best Western.

Szczegóły dotyczące konferencji już wkrótce  na stronie www.hit-poland.pl

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA