Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Pracownicy Louvre Hotels Group dobroczynnie

Pracownicy Louvre Hotels Group dobroczynnie


Ponad 240 pracowników z 14 polskich hoteli Golden Tulip, Campanile i Premiere Class wzięło udział w tegorocznej edycji kampanii charytatywnej „Szlacheta Paczka”, największej świątecznej akcji społecznej w Polsce. W tym roku przedstawiciele Grupy działali przede wszystkim lokalnie, pomagając czterem rodzinom w różnych częściach kraju.


Niesiona przez nich pomoc miała bardzo szeroki i różnorodny charakter - „szlachetne paczki” od Louvre Hotels Group zawierały produkty spożywcze, ubrania, artykuły higieniczne i kosmetyczne, sprzęty gospodarstwa domowego, zabawki i narzędzia.

Udział w kolejnej już edycji „Szlachetnej Paczki" w którą łącznie w 2017 r. zaangażowało się ponad 105 tys. darczyńców, niosąc pomoc blisko 20 tys. rodzin w potrzebie, to działanie spójne z filozofią Grupy. LHG co roku wspiera akcje charytatywne w okresie zimowym, dołączając tę tradycję do szeregu innych aktywności społecznych promowanych wśród pracowników, takich jak m.in. wspólne charytatywne imprezy biegowe.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA