Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Holiday Inn Warszawa City Centre przyjął pierwszych gości

Holiday Inn Warszawa City Centre przyjął pierwszych gości


Holiday Inn Warszawa City Centre z 256 pokojami przy ul. Twardej przyjął pierwszych gości. 4-gwiazdkowy hotel oferuje m.in. pierwszy w Polsce autorski koncept Open Lobby marki Holiday Inn oraz piętro konferencyjne na 130 osób.

Hotel zlokalizowany jest na pograniczu Śródmieścia i Woli u zbiegu ulic Żelaznej, Złotej i Twardej, kilkaset metrów do Dworca Centralnego.  Pierwszy gość zameldował się w nowym Holiday Inn w środę, 20 grudnia – zajął 19-metrowy pokój zlokalizowany na 13 piętrze z widokiem na Warszawę. – Przyjęcie pierwszych gości jest przełomowym  momentem dla każdego hotelu, ale przede wszystkim dla ludzi, którzy od tego momentu wchodzą w „normalny” tryb pracy. Teraz w głównej mierze polegać on będzie na kontakcie z gościem. Cały zespół  ciężko na to pracował przez kilka ostatnich miesięcy – mówi Tymoteusz Staworzyński, dyrektor sprzedaży Holiday Inn Warsaw City Centre.  – Bardzo się cieszę, że już za chwilę powitamy kolejnych gości: świadczy o tym duża aktywność  rezerwacyjna, którą obserwujemy. Wszystkie usługi w naszym hotelu są już dostępnie. Goście mogą skorzystać z open lobby, przestrzeni konferencyjnych, restauracji,  baru i siłowni.

Pokoje są dostępne w bezpośrednich kanałach rezerwacyjnych, takich jak IHG.com oraz Holidayinn.com, gdzie znaleźć będzie można wszystkie promocje dla członków programu lojalnościowego IHG Rewards Club, jak również na pozostałych, popularnych systemach rezerwacyjnych. Budynek ma 18 pięter, pierwsze przeznaczone jest na cele konferencyjne z salą wielkości 80 mkw. oraz trzema mniejszymi, każda wielkości 30 m kw. Sale łącznie mogą pomieścić 130 osób. Bryła Holiday Inn Warsaw City Centre na wąskiej, trójkątnej działce zainspirowana została kultowym, nowojorskim budynkiem – Flatiron. W hotelu po raz pierwszy w Polsce został wdrożony autorski koncept Open Lobby. Oznacza on wykorzystanie otwartego lobby hotelowego jako ogólnodostępnej przestrzeni integracyjnej, biznesowej i rekreacyjnej. Budynek położony jest w sąsiedztwie Ronda ONZ, blisko centrów biznesowych, biur korporacyjnych  oraz jednego z największych centrów handlowych w Polsce – Złote Tarasy.  To pierwszy hotel pod marką Holiday Inn w Warszawie (wcześniej działał pod nią obecny Mercure Centrum przy Złotych Tarasach).  

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Akademia Hotelarza podczas targów WorldHotel

W czwartek 22 marca, drugiego dnia targów WorldHotel, odbyło się kolejne ze spotkań z cyklu Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone Organizacji pracy hotelu. Elżbieta Nitsze (...)

Adam Żygadło dyrektorem trzech warszawskich hoteli Satoria Group

Adam Żygadło objął stanowisko dyrektora trzech hoteli należących do Satoria Group – Best Western Portos, Start Atos i Aramis łącznie z blisko 700 pokoi. Z (...)

Zmienił się dyrektor hotelu Sheraton Warszawa

Fadlallah Zayat, ostatnio dyrektor generalny hotelu luksusowej marki JW Marriott w Bukareszcie, objął zarządzanie hotelem Sheraton Warszawa. Zastąpił Gonçalo Duarte Silvę, który od pięciu lat (...)

Powraca temat budowy mega hotelu w Szczecinie

Zapowiadana od lat, jedna z największych inwestycji w Szczecinie, dostała kolejne życie. Konsorcjum spółek – Tian Yu i Recca Investment, zapowiadające od ponad 10 lat (...)

Hilton Złotym Sponsorem Hotel Investment Trends Poland&CEE

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska, została Sponsorem Złotym organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniu 17 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA