Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » 106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników

106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników


Raffles Europejski Warsaw, którego otwarcie zaplanowano w pierwszym kwartale 2018 roku planuje zatrudnić ponad 200 pracowników. Zaprasza „osoby z pasją, aby dołączyły do zespołu i uczestniczyły w tworzeniu historii tego legendarnego hotelu”.


Raffles Hotels & Resort to obecnie kolekcja 11 luksusowych hoteli na całym świecie. W  hotelu  Raffles Europejski Warsaw znajdzie się 106 luksusowych pokoi i apartamentów, restauracja Europejski Grill, Long Bar, cukiernia Lourse Warszawa, Humidor oraz Raffles Spa. – Uczymy naszych współpracowników okazywania dogłębnego zrozumienia i wyprzedzania potrzeb naszych gości, dzięki czemu mogą dostarczyć im niezapomnianych wspomnień – mówi Thomas Guss, dyrektor generalny Raffles Europejski Warsaw – Tworzymy pozytywne środowisko pracy, w którym nie ma rzeczy niemożliwych, a każdy z naszych kolegów i koleżanek może rozwinąć swój potencjał. Umiejętność zbudowania relacji z gościem to podstawa dla spełnienia obietnicy jaką niesie Raffles.

Markę charakteryzuje autentyzm miejsca, nawiązujący do miejscowej historii i sztuki. – Wizją Raffles Europejski Warsaw jest stworzenie zespołu, który wiernie odda ducha marki. Chcemy współpracować z osobami, które autentycznie pragną zostać częścią tego unikalnego i ekscytującego projektu – mówi Jolanta Neumann, dyrektor ds. personalnych w Raffles Europejski Warsaw. – Pracownicy Raffles, opiekując się naszymi gośćmi i partnerami biznesowymi, cechują się poczuciem odpowiedzialności i misji, którą wypełniają. Pomaga im w tym jedyna w swoim rodzaju kultura pracy obecna w Raffles Hotels & Resorts. Jako pracodawca, wspieramy rozwój naszych utalentowanych pracowników oraz tworzymy indywidualne ścieżki rozwoju zawodowego w ramach naszego hotelu jak i całej sieci.


Komentarze: 4 dla “106-pokojowy Raffles Europejski zatrudni ponad 200 pracowników”

  1. Super, że taki hotel powstaje. Słyszałem o rozmowach kwalifikacyjnych do Rafflesa. Podobno nie wszystkie rozmowy z przedstawicielami HR są „profesjonalne”, pytanie o życie prywatne, o poprzednich szefów itd. Jak to się ma do sprawdzenia umiejętności i kompetencji?

  2. Podzielam opinię powyżej. Pani kadrowa nieprofesjonalna. Obraża na spotkaniach rekrutacyjnych pracodawców oraz rekrutantow. Niedozwolone jest w hotelarstwie poniżanie ludzi, pracodawców i pracowników. To my jesteśmy gościem hotelowym w momencie rekrutacji. Bardzo przykro mnie potraktowała a znam kilka języków i posiadam duży staż pracy. Nigdy z takim czymś wczesniej się nie spotkałem. Nie polecam tego pracodawcy. Szkoda czasu. Pozostały personel – przemiły. :) Dyrektor kadr – to nie jest Dyrektor. Nie zna przepisów co bardzo szybko można wykryć podczas rozmowy. Brak wiedzy. Mimo wszystko życzę powodzenia.

  3. Pani Jola nie jest taka, ona daje znać pracownikom jak mają być zwolnieni. Można iść wtedy na chorobowe. Jest w porządku. Lubi się bawić, integrować. My ją lubilysmy w poprzedniej pracy. Europejski , nie wiadomo co to będzie za hotel. Może być fajnie jak personel będzie fajny. Jak personel bedzie fajny to mozna wtedy wszystko.

    • Personel” fajny” ? Co to za określenie!? Przede wszystkim dyrektor ma być! Ale nie fajny tylko profesjonalny, HR ma być profesjonalne! Skoro podczas rozmów kwalifikacyjnych są takie kompetencyjne wtopy to co będzie dalej?! Ryba zawsze się psuje od głowy. A głową w hotelarstwie są osoby zarządzające. Niech najpierw pokażą swój profesjonalizm, kompetencje, umiejętność podejmowania decyzji. Dobrych decyzji w stosunku do gości i podwładnych!

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

IHG dołącza do grona Sponsorów Hotel Trends Poland&CEE 2018

IHG, jedna z wiodących firm hotelarskich na świecie, dołączyła do grona Sponsorów Złotych konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniach w dniach (...)

Kamila Wódczyńska zarządza hotelem Puro Kraków Kazimierz

Dyrektor generalną otwartego na początku lipca hotelu Puro Kraków Kazimierz jest Kamila Wódczyńska, która już od jesieni ub.r. odpowiedzialna była za jego pre-opening. Wcześniej przez (...)

Wmurowano kamień węgielny pod Holiday Inn Express w Rzeszowie-Jasionce

33,9 mln zł (282,5 tys. zł za pokój) kosztować ma budowa hotelu Holiday Inn Express IV generacji, który powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Hel

1 sierpnia ma nastąpić otwarcie 60 pokojowego hotelu Hel, mieszczącego się przy ulicy Admirała Steyera w Helu. Właścicielem obiektu jest Przedsiębiorstwo Budowlane Margo. 4-gwiazdkowy hotel (...)

Mextra Sponsorem Złotym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2018

Firma Mextra, lider branży mebli bankietowych w Polsce,po raz kolejny dołączyła do grona sponsorów konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniach w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA