Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Zmienili się dyrektorzy Hamptonów w Gdańsku

Zmienili się dyrektorzy Hamptonów w Gdańsku


Magdalena Suliga, dotychczasowa dyrektor hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Airport, zarządzanego przez Chopin Airport Development, została dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa, zarządzanego przez Hotel Professionals Management Group. Jej obowiązki przejął dotychczasowy zastępca Kamil Lipski.


Magdalena Suliga z branżą hotelarską związana jest od ponad 20 lat. Karierę rozpoczęła w Sheraton Warsaw Hotel & Towers, gdzie doszła do stanowiska kierownika ds. rezerwacji. Potem przez 10 lat pracowała w hotelu Holiday Inn Gdańsk (obecny Scandic) jako dyrektor sprzedaży i marketingu, skąd przeszła na takie samo stanowisko w Sofitelu Sopot Grand. Następnie kierowała hotelem Focus w Gdańsku, a od otwarcia Hamptona by Hilton Gdańsk Airport w 2013 roku była jego dyrektorem generalnym. W Hamptonie Oliwa otwartym w październiku ub.r. zastąpiła Rafała Rosiejaka, który kierował nim w okresie pre-openingu i wprowadzania  na rynek. Rosiejak pozostaje w strukturach firmy Hotel Professionals Management Group.

Kamil Lipski do Hamptona by Hilton Gdańsk Airport trafił w listopadzie ub. r. Z hotelarstwem związany od 2008 roku. Przez trzy lata pracował jako regionalny kierownik sprzedaży w Grupie Accor, a od 2011 roku był dyrektorem sprzedaży w Mera Spa Hotel w Sopocie (obecny Sopot Marriott).

 

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-19 Recepcjonista /-tka Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-20 recepcjonista/ka Wrocław - Hotel Wieniawa
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-19 Specjalista ds. Sprzedaży/Sales Executive Hilton Garden Inn Rzeszów, Al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
  2019-02-18 Kucharz Kamieniec k/ Kłodzka
  2019-02-19 Kelner /-ka Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA