Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » 15 marca ruszy pierwszy w Warszawie ibis Styles

15 marca ruszy pierwszy w Warszawie ibis Styles


15 marca otwarty zostanie hotel ibis Styles Warszawa City przy ul. Grzybowskiej z 220 pokojami. To pierwszy w stolicy obiekt tej marki, która buduje swoją sieć w oparciu o unikatowe koncepcje przestrzeni. Ich inspiracje pochodzą z różnych źródeł. Hotel, powstający przy ul. Grzybowskiej 43 przeniesie gości w świat historii warszawskich tramwajów.Kolorowy schemat połączeń biegnących wewnątrz hotelu odtwarza na nowo trasę pierwszej, konnej linii tramwajowej, która została uruchomiona w 1866 r. i przebiegała właśnie w pobliżu ul. Grzybowskiej. Wnętrza hotelu skrywają w sobie jeszcze więcej ciekawostek związanych z komunikacją miejską. W designerkich przestrzeniach goście odnajdą tramwajowe wagony, trakcje i mapy połączeń,które przyjmują niepowtarzalne formy i wzory. Ibis Styles Warszawa City obiecuje gościom podróż w czasie i wycieczkę tramwajowym szlakiem. Podróż ta rozpoczyna sie tuż po przekroczeniu progu. Kolorowe oświetlenie, imitujące mapy tramwajowych tras, zaprowadzi gości do recepcji inspirowanej stylem dawnych tramwajów. W hotelowym lobby zaaranżowano przystanek, nawiązujący do historycznej komunikacji miejskiej Warszawy. Restauracyjny bufet również odnosi się swoją formą do motywu przewodniego hotelu. Windy, korytarze, pokoje i wszystkie pozostałe przestrzenie pełne są ściennych grafik i dekoracji z motywami komunikacyjnymi: wyłaniający się ze ściany fragment tramwaju, tramwajowe siedziska, tory na wykładzinie, trakcje w sali śniadaniowej czy opis pięter w formie rozkładu jazdy – to tylko niektóre z nich.


Inwestorem hotelu spółka Wisher Enterprises z ukraińskim kapitałem. Początkowo planowała otworzyć przy Grzybowskiej biurowiec, ale już po wybudowaniu przeznaczyła go na funkcje hotelowe. Wcześniej uruchomiła we współpracy z Orbisem hotelel ibis Styles we Wroclawiu oraz Pullman i ibis w Rydze.


 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Satoria Group otworzy Hilton Garden Inn w Toruniu

W  Starym Browarze w Toruniu otwarty zostanie hotel Hilton Garden Inn ze 120 pokojami. W ub.r. Stary Browar kupiła spółka Polskie Projekty Inwestycyjne należąca do (...)

W Krakowie powstanie pierwszy w Polsce hotel marki Curio Collection by Hilton

Dysponujący 113 pokojami hotel marki Curio Collection by Hilton powstanie w zabytkowym budynku dawnego hotelu Saskiego przy ulicy Sławkowskiej w pobliżu Rynku Głównego w Krakowie (...)

W Ustce ruszył kolejny hotel rodziny de Lubicz – The Sun

Rodzina de Lubicz Szeliskich, która prowadzi już w Ustce dwa hotele – Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz Lubicz Spa & Wellness – otworzyła trzeci. The (...)

110 pokoi i apartamentów w Szczawnica Park Resort & Spa. W condo.

W grudniu tego roku pierwszych gości przyjąć ma 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa, którego inwestorem jest Grupa Kapitałowa Szczawnica Park. Hotel dysponować będzie (...)

Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Optymalizacja kosztów stałych, kiedy i komu opłaca się outsourcing, skuteczne sposoby negocjacji z dostawcami oraz jak przeciwdziałać korupcji w hotelu to tylko jedne z wielu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA