Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Carlson Rezidor zmienia się w Grupę Hotelową Radisson

Carlson Rezidor zmienia się w Grupę Hotelową Radisson


Grupa Hotelowa Carlson Rezidor podczas International Investment Forum (IHIF) w Berlinie ogłosiła zmianę nazwy i rebranding marki. Odtąd będzie obecna na rynku jako Grupa Hotelowa Radisson.
Nowa tożsamość wykorzystywać ma międzynarodową siłę marki Radisson, aby podnosić świadomość na rynku i zwiększać skuteczność marketingową w globalnym port folio.

Nowa nazwa handlowa, Radisson Hotel Group, opiera się na partnerstwie pomiędzy Radisson Hospitality, Inc. (wcześniej Carlson Hotels, Inc.) i Rezidor Hotel Group AB, która zawarła umowy master franczyzowe na rozwój kilku marek w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Belgia), która zawarła umowy master franczyzowe na rozwój i eksploatację kilku marek w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Obecnie Grupa Hotelowa, będąca jedną z 11 największych na świecie, składa się z ośmiu marek hotelowych, z których działa i jest w fazie rozwoju ponad 1 400 hoteli na całym świecie. Wprowadzenie nowej tożsamości grupy stanowi kamień milowy w pięcioletnim planie operacyjnym, który przekształcić ma firmę i sprawić, że stanie się preferowanym wyborem dla gości, właścicieli i inwestorów.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Satoria Group otworzy Hilton Garden Inn w Toruniu

W  Starym Browarze w Toruniu otwarty zostanie hotel Hilton Garden Inn ze 120 pokojami. W ub.r. Stary Browar kupiła spółka Polskie Projekty Inwestycyjne należąca do (...)

W Krakowie powstanie pierwszy w Polsce hotel marki Curio Collection by Hilton

Dysponujący 113 pokojami hotel marki Curio Collection by Hilton powstanie w zabytkowym budynku dawnego hotelu Saskiego przy ulicy Sławkowskiej w pobliżu Rynku Głównego w Krakowie (...)

W Ustce ruszył kolejny hotel rodziny de Lubicz – The Sun

Rodzina de Lubicz Szeliskich, która prowadzi już w Ustce dwa hotele – Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz Lubicz Spa & Wellness – otworzyła trzeci. The (...)

110 pokoi i apartamentów w Szczawnica Park Resort & Spa. W condo.

W grudniu tego roku pierwszych gości przyjąć ma 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa, którego inwestorem jest Grupa Kapitałowa Szczawnica Park. Hotel dysponować będzie (...)

Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Optymalizacja kosztów stałych, kiedy i komu opłaca się outsourcing, skuteczne sposoby negocjacji z dostawcami oraz jak przeciwdziałać korupcji w hotelu to tylko jedne z wielu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA