Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Carlson Rezidor zmienia się w Grupę Hotelową Radisson

Carlson Rezidor zmienia się w Grupę Hotelową Radisson


Grupa Hotelowa Carlson Rezidor podczas International Investment Forum (IHIF) w Berlinie ogłosiła zmianę nazwy i rebranding marki. Odtąd będzie obecna na rynku jako Grupa Hotelowa Radisson.
Nowa tożsamość wykorzystywać ma międzynarodową siłę marki Radisson, aby podnosić świadomość na rynku i zwiększać skuteczność marketingową w globalnym port folio.

Nowa nazwa handlowa, Radisson Hotel Group, opiera się na partnerstwie pomiędzy Radisson Hospitality, Inc. (wcześniej Carlson Hotels, Inc.) i Rezidor Hotel Group AB, która zawarła umowy master franczyzowe na rozwój kilku marek w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Belgia), która zawarła umowy master franczyzowe na rozwój i eksploatację kilku marek w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Obecnie Grupa Hotelowa, będąca jedną z 11 największych na świecie, składa się z ośmiu marek hotelowych, z których działa i jest w fazie rozwoju ponad 1 400 hoteli na całym świecie. Wprowadzenie nowej tożsamości grupy stanowi kamień milowy w pięcioletnim planie operacyjnym, który przekształcić ma firmę i sprawić, że stanie się preferowanym wyborem dla gości, właścicieli i inwestorów.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Otwarto hotel ibis Styles Warszawa City

W czwartek 15 marca oficjalnie otwarto mieszczący się przy ulicy Grzybowskiej 220-pokojowy hotel ibis Styles Warszawa City. Na uroczystej inauguracji jego działalności pojawiło się wielu (...)

Jeszcze w tym roku na rynek wejdze 8 tys. pokoi hotelowych

W tym roku w Polsce oddanych zostanie ponad 8 tysięcy pokoi hotelowych, co stanowi około 6% bazy hotelowej w naszym kraju, wynika z danych zawartych (...)

Efektywna i zyskowna sprzedaż konferencji i bankietów

W czwartek 15 marca w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott odbyło się drugie w tym roku seminarium szkoleniowe z cyklu Akademii Hotelarza. Nasi eksperci, Blanka (...)

Nowa dyrektor sprzedaży i marketingu Grupy Arche

Magdalena Żelech, ostatnio zwązana z Grupą Zdrojowa Invest, dołączyła do zespołu Arche Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora sprzedaży i marketingu w warszawskim biurze spółki. Magdalena (...)

Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną

Pałac Alexandrinum, 4-gwiazdkowy hotel położony w Krubkach-Górkach 13 km od Warszawy, zyskał dwie nowoczesne sale balowo – konferencyjne, oraz 18 dodatkowych pokoi. Jak mówi dyrektor (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA