Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną

Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną


Pałac Alexandrinum, 4-gwiazdkowy hotel położony w Krubkach-Górkach 13 km od Warszawy, zyskał dwie nowoczesne sale balowo – konferencyjne, oraz 18 dodatkowych pokoi.


Jak mówi dyrektor hotelu Jacek Ulinowski - W nowej części hotelu oddajemy dwie nowoczesne sale balowo - konferencyjne: większą, z dostępem do tarasu, na parterze i mniejszą na 1 piętrze. Obie sale są idealne do zorganizowania spotkania firmowego nawet do 250 osób. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy 18 nowych, eleganckich pokoi a do połowy 2019 roku otworzymy dodatkowych 38 pokoi. W nowoczesnych, komfortowych pokojach będziemy wtedy mogli przyjąć nawet do 200 osób.
Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w duże okna z możliwością zaciemnienia a także rzutnik, ekran multimedialny, flipcharty oraz internet.
Hotel obecnie dysponuje 48-pokojami, a także 6 komfortowymi gabinetami SPA, siłownią i szeregiem innych atrakcji, między innymi basenem, jacuzzi, brodzikiem dla dzieci i suchą sauną, a położony jest w 12 – hektarowym zabytkowym parku krajobrazowym. Inwestorem i właścicielem obiektu jest profesor dr hab. Witold Modzelewski, jeden z najwybitniejszych specjalistów w zakresie podatków, twórca podatku VAT.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis z kolejnym hotelem w Rumunii

Grupa Hotelowa Orbis – największy operator na rynku hotelarskim w Europie Wschodniej i strategiczny partner AccorHotels, podpisała umowę na kolejny hotel w Rumunii – ibis (...)

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA