Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną

Pałac Alexandrinum zyskał dodatkowe pokoje i powierzchnię konferencyjną


Pałac Alexandrinum, 4-gwiazdkowy hotel położony w Krubkach-Górkach 13 km od Warszawy, zyskał dwie nowoczesne sale balowo – konferencyjne, oraz 18 dodatkowych pokoi.


Jak mówi dyrektor hotelu Jacek Ulinowski - W nowej części hotelu oddajemy dwie nowoczesne sale balowo - konferencyjne: większą, z dostępem do tarasu, na parterze i mniejszą na 1 piętrze. Obie sale są idealne do zorganizowania spotkania firmowego nawet do 250 osób. Dodatkowo do Państwa dyspozycji oddajemy 18 nowych, eleganckich pokoi a do połowy 2019 roku otworzymy dodatkowych 38 pokoi. W nowoczesnych, komfortowych pokojach będziemy wtedy mogli przyjąć nawet do 200 osób.
Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w duże okna z możliwością zaciemnienia a także rzutnik, ekran multimedialny, flipcharty oraz internet.
Hotel obecnie dysponuje 48-pokojami, a także 6 komfortowymi gabinetami SPA, siłownią i szeregiem innych atrakcji, między innymi basenem, jacuzzi, brodzikiem dla dzieci i suchą sauną, a położony jest w 12 – hektarowym zabytkowym parku krajobrazowym. Inwestorem i właścicielem obiektu jest profesor dr hab. Witold Modzelewski, jeden z najwybitniejszych specjalistów w zakresie podatków, twórca podatku VAT.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

IHG dołącza do grona Sponsorów Hotel Trends Poland&CEE 2018

IHG, jedna z wiodących firm hotelarskich na świecie, dołączyła do grona Sponsorów Złotych konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniach w dniach (...)

Kamila Wódczyńska zarządza hotelem Puro Kraków Kazimierz

Dyrektor generalną otwartego na początku lipca hotelu Puro Kraków Kazimierz jest Kamila Wódczyńska, która już od jesieni ub.r. odpowiedzialna była za jego pre-opening. Wcześniej przez (...)

Wmurowano kamień węgielny pod Holiday Inn Express w Rzeszowie-Jasionce

33,9 mln zł (282,5 tys. zł za pokój) kosztować ma budowa hotelu Holiday Inn Express IV generacji, który powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka (...)

Wkrótce otwarcie hotelu Hel

1 sierpnia ma nastąpić otwarcie 60 pokojowego hotelu Hel, mieszczącego się przy ulicy Admirała Steyera w Helu. Właścicielem obiektu jest Przedsiębiorstwo Budowlane Margo. 4-gwiazdkowy hotel (...)

Mextra Sponsorem Złotym konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2018

Firma Mextra, lider branży mebli bankietowych w Polsce,po raz kolejny dołączyła do grona sponsorów konferencji Hotel Trends Poland&CEE 2018, która odbędzie się w dniach w (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA