Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Nowe materace w pokojach Holiday Inn Warszawa Józefów

Nowe materace w pokojach Holiday Inn Warszawa Józefów

Z początkiem kwietnia 2018 roku hotel Holiday Inn Warszawa Józefów zakupił nowe materace do pokojów hotelowych. Hotel stosuje materace firmy Janpol (model Heros) odpowiadające standardom sieci Intercontinental Hotels Group (IHG).W każdym łóżku podstawą jest twarda i stabilna mata kokosowa, co ma wpływ na ucisk materaca. Aby uzyskać maksymalny komfort Gościa podczas spania, łóżka są nakrywane w trzech warstwach o łącznej grubości blisko 20 centymetrów. Na stelażu umieszczany jest materac, a następnie toper, podkładka i prześcieradło.

Podstawą materaca jest siedmiostrefowy wkład kieszeniowy. Składa się z osobnych kieszeni ze sprężynami w środku połączonych ze sobą za pomocą kleju. Strefowość uzyskano dzięki zastosowaniu różnej średnicy drutu 1,2 mm i 1,3 mm w na przemian leżących strefach. Liczba zwojów to 8,5. Gęstość upakowania wynosi 447 spr/m2. Wkład sprężynowy obłożony jest przekładką filcową i matami z pianki poliuretanowej o gęstości 35 kg/m3 i grubości 3 cm. Boki materaca są wzmocnione dodatkowo pianką poliuretanową.

Pokrowiec wykonany jest z tkaniny poliestrowo - polipropylenowej o gęstości 123 gr/m2 z atestem Oeko-tex. Tkanina jest pikowana ociepliną syntetyczną o gęstości 120 g / m2 i flizeliną o gęstości 17 g/m2. Po obu stronach pokrowca znajduje się komplet uchwytów służących do odwracania materaca oraz wentylator.

Materace stosowane w hotelu Holiday Inn Józefów posiadają gwarancję oraz niezbędne certyfikaty i atesty. Mają uniwersalną, czyli o średnim stopniu, twardość pozwalającą zaspokoić potrzeby Gości o różnych preferencjach i typie budowy ciała (wyższych, tęższych, przybierających różne pozycje podczas snu).

Każde łóżko w Holiday Inn Józefów wyposażone jest w dwa rodzaje poduszek – twardą i miękką - co umożliwia Gościom wybór tej najbardziej zbliżonej do poduszki stosowanej w domu. Hotel na życzenie udostępnia także poduszki syntetyczne i poduszki z naturalnego pierza i puchu.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA