Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Zamość bez hotelu Mercure

Zamość bez hotelu Mercure


Zamojski – tak po zmianie właściciela ponownie nazywa się hotel, który do końca ub.r. działał w ramach sieci Mercure. W 2015 r. sprzedany został przez Orbis wraz z Mercure Lublin spółce DWP, a w 2017 r. kupił go właściciel innego zamojskiego hotelu  – Koronny.Obiekt z 54 pokojami uruchomiony został przez Orbis w 2000 r. w zespole odrestaurowanych kamienic jako hotel Orbis Zamojski. W 2012 r. wszedł pod markę Mercure, a w 2015 r. Orbis sprzedał go wraz ze 110-pokojowym Mercure Lublin łącznie za 21,5 mln zł spółce DWP (jej udziałowcem jest Wojciech Dzioba –  lubelski deweloper, właściciel firmy TBV, która w 2016 r. podpisała umowę franczyzową na otwarcie w Lublinie hotelu ibis Styles ze 110 pokojami). Jesienią ub.r. odkupił go zamojski przedsiębiorca Jarosław Cieśla (właściciel firmy Beans Polska, największy w Polsce dystrybutor fasoli), który w 2012 r. otworzył w Zamościu hotel Koronny z 38 pokojami w zabytkowym budynku na terenie byłych koszarów. Mercure był jedynym obiektem sieciowym w Zamościu, w którym działa 10 hoteli.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Właściciel Royal Hotel & Spa w Białymstoku chce sworzyć ogólnopolską sieć hoteli

Białostocki przedsiębiorca Marek Piotrowski, właściciel pierwszego pięciogwiazdkowego hotelu na Podlasiu, 42-pokojowego Royal Hotel&SPA w Białymstoku, zapowiada stworzenie sieci ekonomicznych hoteli. Wizualizacja obiektu powstającego w Białymstoku (...)

W Lublinie powstanie hotel B&B

Przy ulicy Dolnej w Lublinie powstać ma dwugwiazdkowy hotel francuskiej sieci B&B Hotels. Spółka stara się w Urzędzie Miasta o pozwolenie na budowę, a prace (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA