Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Więcej jakości – nowości Geberit dla profesjonalistów

Więcej jakości – nowości Geberit dla profesjonalistów

Od niezbędnika każdego instalatora – nowego zaworu napełniającego Geberit Typ 333 – po nowe modele odpływu dachowego Geberit Pluvia: Geberit przygotował szereg nowości dla instalatorów. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o jakości, niezawodności i łatwości użytkowania
i instalacji.

Zawór napełniający Geberit Typ 333 – niezbędnik każdego instalatora

Inżynierowie Geberit podjęli się wyzwania bardzo trudnego – postanowili udoskonalić zawór, który był prawie idealny. W ten sposób powstał zawór napełniający Geberit Typ 333 – następca zaworu Typ 330. Ten udoskonalony model składa się z mniejszej liczby elementów – zaledwie 20 – dzięki czemu jest jeszcze bardziej niezawodny. A dodatkowo można zamontować go w spłuczkach niemal każdego rodzaju, zarówno ceramicznych, jak i z tworzyw sztucznych. To czyni z zaworu Typ 333 przedmiot niezbędny w codziennej pracy każdego instalatora.

Typ 333 to serwozawór bezigłowy, posiadający konstrukcję analogiczną do popularnego zaworu Geberit Unifil (Typ 380). Dzięki zaawansowanej technologii membranowej jest w bardzo dużym stopniu odporny na zanieczyszczenia wody. Pracuje przy ciśnieniu od 0,1 do 10 barów oraz posiada złączki 3/8 o różnej długości, wykonane z tworzywa sztucznego lub mosiądzu. Wszystko to sprawia, że można go stosować na całym świecie. Dodatkowe zalety to bardzo cicha praca zaworu i niezwykła łatwość montażu.

Geberit Typ 333 będzie fabrycznie montowany w spłuczkach podtynkowych Delta oraz w spłuczkach ceramicznych i fabrycznych marki Koło. Został przetestowany przez zewnętrzne instytuty badawcze i spełnia wszystkie wymagane normy.

Łatwość obsługi – modułowy system sterowania ogrzewaniem podłogowym

Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe jest coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego. Dlatego Geberit wprowadza na rynek kompleksowe rozwiązanie umożliwiające łatwe sterowanie nawet rozbudowanymi systemami – modułowy system sterowania.

System zapewnia maksymalną wygodę obsługi i elastyczność – można go skalować do zapotrzebowania i rozbudować w dowolnym czasie. Jest w pełni zgodny z systemem rurowym Geberit Volex. Jego główne cechy to:

  • Centralny sterownik, który pozwala na regulację obwodów nawet w sześciu różnych strefach temperaturowych.

  • Możliwość rozbudowania o nawet 5 dodatkowych sterowników.

  • Zgodność z listwą montażową DIN – łatwość montażu w szafce sterującej.

  • Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnika temperatury i zewnętrznego wyłącznika czasowego.

  • Łatwy rozruch i aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem USB lub aplikacji.

  • Wbudowany wyświetlacz LED, który dostarcza wszystkie potrzebne informacje na temat pracy urządzenia i zapewnia łatwość obsługi.

 

Geberit oferuje jednocześnie dwa modele wielofunkcyjnych termostatów pokojowych RCD1 i RCD2. Oba cechuje intuicyjna obsługa, posiadają podświetlany wyświetlacz LED i pozwalają regulować temperaturę w kilku strefach. Model RCD2 (Comfort) posiada dodatkowe funkcje, jak możliwość korygowania działania systemu ogrzewania w wybranych sytuacjach, jak przyjęcie, nieobecność czy urlop.

Jednocześnie firma wprowadza na rynek nowe rozdzielacze ze stali nierdzewnej, które poszerzają ofertę systemu Geberit Volex. Nowe rozdzielacze będą dostarczane w komplecie z odpowietrznikami i zaworami spustowymi, będzie dla nich dostępna modułowa izolacja.

 

Łatwiejsza praca z nowymi maszynami Geberit

Aby jak najbardziej ułatwić pracę instalatorów, firma Geberit wprowadziła na rynek nowe maszyny: zgrzewarki do elektromuf Geberit ESGlight, trzy modele zaciskarki ACO – ACO103, ACO203plus i ACO203XL – oraz nowe szczęki zaciskowe do systemów Mepla, Volex i Mapress i ręczne narzędzia zaciskowe dla systemu Volex.

Nowe narzędzia będą znacznym wsparciem dla profesjonalistów. Są proste i intuicyjne w obsłudze oraz działają niezawodnie. Dodatkowo Geberit dążył do ograniczenia masy urządzeń, czego najlepszym przykładem jest zgrzewarka do elektromuf ESGlight.

Większy wybór – niezawodny system Geberit Pluvia

Podciśnieniowy system odwodnienia dachów Geberit Pluvia został rozszerzony o nowe modele. Do dotychczasowych wzorów dołączyły modele Geberit Pluvia z koszem metalowym. Każdy z nowych wpustów zachowuje wszystkie cechy, dzięki którym Pluvia wyznacza standardu na rynku:

  • Posiadają bardzo dużą przepustowość.

  • Umożliwiają zredukowanie liczby pionów kanalizacyjnych.

  • Pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni dzięki poziomemu układaniu rurociągów bez spadków.

  • Charakteryzują się dopracowaniem, wysoką jakością wszystkich elementów systemu, bezpieczeństwem, trwałością i sprawnością działania.

 

Zdjęcia i wizualizacje dostępne są pod tym adresem: https://drive.google.com/drive/folders/1CV3cGtNesMeCgQ022MLcABvOSneKpSYd


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA