Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Więcej jakości – nowości Geberit dla profesjonalistów

Więcej jakości – nowości Geberit dla profesjonalistów

Od niezbędnika każdego instalatora – nowego zaworu napełniającego Geberit Typ 333 – po nowe modele odpływu dachowego Geberit Pluvia: Geberit przygotował szereg nowości dla instalatorów. Wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o jakości, niezawodności i łatwości użytkowania
i instalacji.

Zawór napełniający Geberit Typ 333 – niezbędnik każdego instalatora

Inżynierowie Geberit podjęli się wyzwania bardzo trudnego – postanowili udoskonalić zawór, który był prawie idealny. W ten sposób powstał zawór napełniający Geberit Typ 333 – następca zaworu Typ 330. Ten udoskonalony model składa się z mniejszej liczby elementów – zaledwie 20 – dzięki czemu jest jeszcze bardziej niezawodny. A dodatkowo można zamontować go w spłuczkach niemal każdego rodzaju, zarówno ceramicznych, jak i z tworzyw sztucznych. To czyni z zaworu Typ 333 przedmiot niezbędny w codziennej pracy każdego instalatora.

Typ 333 to serwozawór bezigłowy, posiadający konstrukcję analogiczną do popularnego zaworu Geberit Unifil (Typ 380). Dzięki zaawansowanej technologii membranowej jest w bardzo dużym stopniu odporny na zanieczyszczenia wody. Pracuje przy ciśnieniu od 0,1 do 10 barów oraz posiada złączki 3/8 o różnej długości, wykonane z tworzywa sztucznego lub mosiądzu. Wszystko to sprawia, że można go stosować na całym świecie. Dodatkowe zalety to bardzo cicha praca zaworu i niezwykła łatwość montażu.

Geberit Typ 333 będzie fabrycznie montowany w spłuczkach podtynkowych Delta oraz w spłuczkach ceramicznych i fabrycznych marki Koło. Został przetestowany przez zewnętrzne instytuty badawcze i spełnia wszystkie wymagane normy.

Łatwość obsługi – modułowy system sterowania ogrzewaniem podłogowym

Ogrzewanie i chłodzenie podłogowe jest coraz popularniejszą alternatywą dla tradycyjnego ogrzewania grzejnikowego. Dlatego Geberit wprowadza na rynek kompleksowe rozwiązanie umożliwiające łatwe sterowanie nawet rozbudowanymi systemami – modułowy system sterowania.

System zapewnia maksymalną wygodę obsługi i elastyczność – można go skalować do zapotrzebowania i rozbudować w dowolnym czasie. Jest w pełni zgodny z systemem rurowym Geberit Volex. Jego główne cechy to:

  • Centralny sterownik, który pozwala na regulację obwodów nawet w sześciu różnych strefach temperaturowych.

  • Możliwość rozbudowania o nawet 5 dodatkowych sterowników.

  • Zgodność z listwą montażową DIN – łatwość montażu w szafce sterującej.

  • Możliwość podłączenia zewnętrznego czujnika temperatury i zewnętrznego wyłącznika czasowego.

  • Łatwy rozruch i aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem USB lub aplikacji.

  • Wbudowany wyświetlacz LED, który dostarcza wszystkie potrzebne informacje na temat pracy urządzenia i zapewnia łatwość obsługi.

 

Geberit oferuje jednocześnie dwa modele wielofunkcyjnych termostatów pokojowych RCD1 i RCD2. Oba cechuje intuicyjna obsługa, posiadają podświetlany wyświetlacz LED i pozwalają regulować temperaturę w kilku strefach. Model RCD2 (Comfort) posiada dodatkowe funkcje, jak możliwość korygowania działania systemu ogrzewania w wybranych sytuacjach, jak przyjęcie, nieobecność czy urlop.

Jednocześnie firma wprowadza na rynek nowe rozdzielacze ze stali nierdzewnej, które poszerzają ofertę systemu Geberit Volex. Nowe rozdzielacze będą dostarczane w komplecie z odpowietrznikami i zaworami spustowymi, będzie dla nich dostępna modułowa izolacja.

 

Łatwiejsza praca z nowymi maszynami Geberit

Aby jak najbardziej ułatwić pracę instalatorów, firma Geberit wprowadziła na rynek nowe maszyny: zgrzewarki do elektromuf Geberit ESGlight, trzy modele zaciskarki ACO – ACO103, ACO203plus i ACO203XL – oraz nowe szczęki zaciskowe do systemów Mepla, Volex i Mapress i ręczne narzędzia zaciskowe dla systemu Volex.

Nowe narzędzia będą znacznym wsparciem dla profesjonalistów. Są proste i intuicyjne w obsłudze oraz działają niezawodnie. Dodatkowo Geberit dążył do ograniczenia masy urządzeń, czego najlepszym przykładem jest zgrzewarka do elektromuf ESGlight.

Większy wybór – niezawodny system Geberit Pluvia

Podciśnieniowy system odwodnienia dachów Geberit Pluvia został rozszerzony o nowe modele. Do dotychczasowych wzorów dołączyły modele Geberit Pluvia z koszem metalowym. Każdy z nowych wpustów zachowuje wszystkie cechy, dzięki którym Pluvia wyznacza standardu na rynku:

  • Posiadają bardzo dużą przepustowość.

  • Umożliwiają zredukowanie liczby pionów kanalizacyjnych.

  • Pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni dzięki poziomemu układaniu rurociągów bez spadków.

  • Charakteryzują się dopracowaniem, wysoką jakością wszystkich elementów systemu, bezpieczeństwem, trwałością i sprawnością działania.

 

Zdjęcia i wizualizacje dostępne są pod tym adresem: https://drive.google.com/drive/folders/1CV3cGtNesMeCgQ022MLcABvOSneKpSYd


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Świeradów-Zdrój: Biały Kamień rozbudowuje się. W condo

Hotel & Medi Spa Biały Kamień w Świeradowie-Zdroju z 67 pokojami rozbudowuje się o 29 Apartamentów Biały Kamień sprzedawanych w systemie condo od 12 do (...)

Kołobrzeg: powstający – w condo – Seaside Park Hotel szuka dyrektora

Grupa doradcza hotelAG rozpoczęła rekrutację do nowo powstającego hotelu Seaside Park w Kołobrzegu z 391 pokojami i apartamentami, który otwarty ma być w połowie 2019 (...)

Koło Brzegu w Kołobrzegu. I w condo

Poznańska firma Nickel Development rozpoczęła inwestycję Koło Brzegu z 96 apartamentami wakacyjnymi w Kołobrzegu, sprzedawanymi w systemie condo. Nabywcom oferuje comiesięczne rozliczenia na zasadzie 70 (...)

Na Wyspie Spichrzów powstanie Grand Hotel Gdańsk. W condo. I w spichrzu

Supernova Development rozpoczyna inwestycję w kompleks Grand Hotel Gdańsk na Wyspie Spichrzów z 340 pokojami i apartamentami na sprzedaż w systemie condo. 4-gwiazdkowy hotel, w którym znajdzie (...)

Orbis z kolejnym hotelem w Rumunii

Grupa Hotelowa Orbis – największy operator na rynku hotelarskim w Europie Wschodniej i strategiczny partner AccorHotels, podpisała umowę na kolejny hotel w Rumunii – ibis (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA