Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 05/2018, AKTUALNOŚCI » Revenue management w praktyce

Revenue management w praktyce

Warsztaty praktyczne z revenue management – temu poświęcone było kolejne szkolenie w Akademii Hotelarza poprowadzone 19 kwietnia w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott przez Agnieszkę Kasprzak, revenue managera w sieci Louvre Hôtels Group.Uczestnicy na przygotowanych przez organizatora laptopach ćwiczyli różne sytuacje z zakresu zastosowania optymalizacji przychodów w hotelu, monitorowania danych codziennej działalności obiektu, uczyli się oceny pozycji rynkowej, prognozowania i jego dokładności oraz optymalizacji przychodów w zależności od segmentu klienta i segmentu działalności obiektu, w tym analizy rezerwacji grupowych. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy bardzo wysoko ocenili zarówno poziom merytoryczny, jak i użyteczność przekazanej wiedzy. Kolejne szkolenia w Akademii Hotelarza odbędą się w czerwcu: Skuteczny manager hotelu (5 czerwca) oraz Zapobieganie nadużyciom w działalności hotelowej i gastronomicznej (16 czerwca) – obydwa w Courtyard by Marriott Warszawa (więcej szczegółów na: www.akademia-hotelarza.pl). •

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA