Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » 05/2018, AKTUALNOŚCI » Revenue management w praktyce

Revenue management w praktyce

Warsztaty praktyczne z revenue management – temu poświęcone było kolejne szkolenie w Akademii Hotelarza poprowadzone 19 kwietnia w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott przez Agnieszkę Kasprzak, revenue managera w sieci Louvre Hôtels Group.Uczestnicy na przygotowanych przez organizatora laptopach ćwiczyli różne sytuacje z zakresu zastosowania optymalizacji przychodów w hotelu, monitorowania danych codziennej działalności obiektu, uczyli się oceny pozycji rynkowej, prognozowania i jego dokładności oraz optymalizacji przychodów w zależności od segmentu klienta i segmentu działalności obiektu, w tym analizy rezerwacji grupowych. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy bardzo wysoko ocenili zarówno poziom merytoryczny, jak i użyteczność przekazanej wiedzy. Kolejne szkolenia w Akademii Hotelarza odbędą się w czerwcu: Skuteczny manager hotelu (5 czerwca) oraz Zapobieganie nadużyciom w działalności hotelowej i gastronomicznej (16 czerwca) – obydwa w Courtyard by Marriott Warszawa (więcej szczegółów na: www.akademia-hotelarza.pl). •

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wojciech Liszka o efektywnej sprzedaży usług konferencyjnych

Dlaczego podobne obiekty położone w tej samej lokalizacji potrafią generować całkowicie odmienne wyniki ze sprzedaży konferencyjnej? Jak wyróżnić nasz hotel na tle konkurencji? Jak nie (...)

KnockOut Boxing Night w Nosalowym Dworze

6 października w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbędzie się gala KnockOut Boxing Night. Główną atrakcją tej imprezy będzie występ dwukrotnego mistrza (...)

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA