Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » 05/2018, AKTUALNOŚCI » Revenue management w praktyce

Revenue management w praktyce

Warsztaty praktyczne z revenue management – temu poświęcone było kolejne szkolenie w Akademii Hotelarza poprowadzone 19 kwietnia w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott przez Agnieszkę Kasprzak, revenue managera w sieci Louvre Hôtels Group.Uczestnicy na przygotowanych przez organizatora laptopach ćwiczyli różne sytuacje z zakresu zastosowania optymalizacji przychodów w hotelu, monitorowania danych codziennej działalności obiektu, uczyli się oceny pozycji rynkowej, prognozowania i jego dokładności oraz optymalizacji przychodów w zależności od segmentu klienta i segmentu działalności obiektu, w tym analizy rezerwacji grupowych. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy bardzo wysoko ocenili zarówno poziom merytoryczny, jak i użyteczność przekazanej wiedzy. Kolejne szkolenia w Akademii Hotelarza odbędą się w czerwcu: Skuteczny manager hotelu (5 czerwca) oraz Zapobieganie nadużyciom w działalności hotelowej i gastronomicznej (16 czerwca) – obydwa w Courtyard by Marriott Warszawa (więcej szczegółów na: www.akademia-hotelarza.pl). •

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA