Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Focus w Poznaniu otworzy się we wrześniu

Focus w Poznaniu otworzy się we wrześniu


Polska sieć Focus Hotels wybudowała pierwszy hotel w Poznaniu. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Oficjalne otwarcie planowane jest na wrzesień. 3-gwiazdkowy obiekt położony przy ul. Serafitek obok Parku Kurpińskiego zaoferuje 92 pokoje i zaplecze konferencyjne.


Poznański Focus ma wyróżniać się nowoczesną konstrukcją, modernistycznymi wnętrzami i  ergonomicznym wyposażeniem.  Za projekt wnętrz odpowiada poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. To 10. hotel tej sieci w Polsce. Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny internet WiFi w całym budynku, darmowy dostęp do sauny i siłowni oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty w pokojach. Ponadto goście otrzymywać będą na śniadaniu kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Dzieci do lat 18., zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie. Inwestorem jest firma Goldfinch 4 z Tarnowa Podgórneg, a Focus Hotels będzie go dzierżawił. – Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora, który docenił stosowany przez nas model współpracy. Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów, dlatego też z niecierpliwością czekamy na otwarcie hotelu, które nastąpi już we wrześniu – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Obecnie w jej skład wchodzi dziewięć hoteli w Gdańsku (dwa), Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy (dwa), Chorzowie, Inowrocławiu oraz otwarty w marcu hotel w Sopocie (z czego cztery działają pod marką Focus Premium), a kolejne trzy obiekty (Lublin, Poznań, Warszawa) są w trakcie budowy. Focus Hotels posiada także biuro handlowe w Bukareszcie, które odpowiedzialne jest za ekspansję i rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA