Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Focus w Poznaniu otworzy się we wrześniu

Focus w Poznaniu otworzy się we wrześniu


Polska sieć Focus Hotels wybudowała pierwszy hotel w Poznaniu. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Oficjalne otwarcie planowane jest na wrzesień. 3-gwiazdkowy obiekt położony przy ul. Serafitek obok Parku Kurpińskiego zaoferuje 92 pokoje i zaplecze konferencyjne.


Poznański Focus ma wyróżniać się nowoczesną konstrukcją, modernistycznymi wnętrzami i  ergonomicznym wyposażeniem.  Za projekt wnętrz odpowiada poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. To 10. hotel tej sieci w Polsce. Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny internet WiFi w całym budynku, darmowy dostęp do sauny i siłowni oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty w pokojach. Ponadto goście otrzymywać będą na śniadaniu kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Dzieci do lat 18., zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie. Inwestorem jest firma Goldfinch 4 z Tarnowa Podgórneg, a Focus Hotels będzie go dzierżawił. – Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora, który docenił stosowany przez nas model współpracy. Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów, dlatego też z niecierpliwością czekamy na otwarcie hotelu, które nastąpi już we wrześniu – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Obecnie w jej skład wchodzi dziewięć hoteli w Gdańsku (dwa), Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy (dwa), Chorzowie, Inowrocławiu oraz otwarty w marcu hotel w Sopocie (z czego cztery działają pod marką Focus Premium), a kolejne trzy obiekty (Lublin, Poznań, Warszawa) są w trakcie budowy. Focus Hotels posiada także biuro handlowe w Bukareszcie, które odpowiedzialne jest za ekspansję i rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA