Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Focus w Poznaniu otworzy się we wrześniu

Focus w Poznaniu otworzy się we wrześniu


Polska sieć Focus Hotels wybudowała pierwszy hotel w Poznaniu. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Oficjalne otwarcie planowane jest na wrzesień. 3-gwiazdkowy obiekt położony przy ul. Serafitek obok Parku Kurpińskiego zaoferuje 92 pokoje i zaplecze konferencyjne.


Poznański Focus ma wyróżniać się nowoczesną konstrukcją, modernistycznymi wnętrzami i  ergonomicznym wyposażeniem.  Za projekt wnętrz odpowiada poznańskie Studio Architektury Wnętrz Pulva. Do dyspozycji gości będzie restauracja, bar, sauna i siłownia oraz parking podziemny. To 10. hotel tej sieci w Polsce. Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny internet WiFi w całym budynku, darmowy dostęp do sauny i siłowni oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty w pokojach. Ponadto goście otrzymywać będą na śniadaniu kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Dzieci do lat 18., zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie. Inwestorem jest firma Goldfinch 4 z Tarnowa Podgórneg, a Focus Hotels będzie go dzierżawił. – Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie kolejnego inwestora, który docenił stosowany przez nas model współpracy. Wielkopolski rynek od dawna był jednym z naszych priorytetów, dlatego też z niecierpliwością czekamy na otwarcie hotelu, które nastąpi już we wrześniu – mówi Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu sieci Focus Hotels.

Focus Hotels S.A. to obecnie jedna z najszybciej rozwijających się polskich sieci hotelowych. Obecnie w jej skład wchodzi dziewięć hoteli w Gdańsku (dwa), Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy (dwa), Chorzowie, Inowrocławiu oraz otwarty w marcu hotel w Sopocie (z czego cztery działają pod marką Focus Premium), a kolejne trzy obiekty (Lublin, Poznań, Warszawa) są w trakcie budowy. Focus Hotels posiada także biuro handlowe w Bukareszcie, które odpowiedzialne jest za ekspansję i rozwój sieci na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji.

 


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wojciech Liszka o efektywnej sprzedaży usług konferencyjnych

Dlaczego podobne obiekty położone w tej samej lokalizacji potrafią generować całkowicie odmienne wyniki ze sprzedaży konferencyjnej? Jak wyróżnić nasz hotel na tle konkurencji? Jak nie (...)

KnockOut Boxing Night w Nosalowym Dworze

6 października w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbędzie się gala KnockOut Boxing Night. Główną atrakcją tej imprezy będzie występ dwukrotnego mistrza (...)

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA