Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM

Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM


Marta Abratowska-Janiec, senior consultant  w dziale Hotel Investment agencji CBRE przeszła do UBM Development na stanowiska managera w dziale  Asset Management and Development Hotels Poland.W UBM Development odpowiedzialna jest za rozwój segmentu hotelowego. W ramach asset managementu współpracować będzie z dyrektora generalnymi hoteli, właścicielami hoteli i funduszami hotelowymi, a także odpowiadać za procesy remontów aktywów hotelowych UBM. Z kolei w ramach developmentu zajmować się będzie wyszukiwaniem nowych lokalizacji i obiektów hotelowych dla firmy, negocjowaniem warunków handlowych z sieciami hotelowymi w ramach umów o zarządzanie, brała tez będzie udział w fazie pre-openingu nowych obiektów. UBM jest deweloperem, który zaangażowany był m.in. w budowę hoteli Intercontinental w Warszawie, Andel’s w Łodzi i Krakowie,  Angelo w Katowicach, Radisson w Krakowie i Wrocławiu czy Park Inn by Radisson w Krakowie, a ostatnio Holiday Inn w Warszawie i Gdańsku.

Marta Abratowska-Janiec jako senior consulant w  dziale inwestycji hotelowych CBRE pracowała przez ostatnie 1,5 roku. Wcześniej przez cztery lata pracowała jako analityk hotelowy w agencji doradczej Horwath HTL, gdzie współpracowała z funduszami inwestycyjnymi, deweloperami i sieciami hotelowymi.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Wojciech Liszka o efektywnej sprzedaży usług konferencyjnych

Dlaczego podobne obiekty położone w tej samej lokalizacji potrafią generować całkowicie odmienne wyniki ze sprzedaży konferencyjnej? Jak wyróżnić nasz hotel na tle konkurencji? Jak nie (...)

KnockOut Boxing Night w Nosalowym Dworze

6 października w kompleksie Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem odbędzie się gala KnockOut Boxing Night. Główną atrakcją tej imprezy będzie występ dwukrotnego mistrza (...)

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA