Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM

Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM


Marta Abratowska-Janiec, senior consultant  w dziale Hotel Investment agencji CBRE przeszła do UBM Development na stanowiska managera w dziale  Asset Management and Development Hotels Poland.W UBM Development odpowiedzialna jest za rozwój segmentu hotelowego. W ramach asset managementu współpracować będzie z dyrektora generalnymi hoteli, właścicielami hoteli i funduszami hotelowymi, a także odpowiadać za procesy remontów aktywów hotelowych UBM. Z kolei w ramach developmentu zajmować się będzie wyszukiwaniem nowych lokalizacji i obiektów hotelowych dla firmy, negocjowaniem warunków handlowych z sieciami hotelowymi w ramach umów o zarządzanie, brała tez będzie udział w fazie pre-openingu nowych obiektów. UBM jest deweloperem, który zaangażowany był m.in. w budowę hoteli Intercontinental w Warszawie, Andel’s w Łodzi i Krakowie,  Angelo w Katowicach, Radisson w Krakowie i Wrocławiu czy Park Inn by Radisson w Krakowie, a ostatnio Holiday Inn w Warszawie i Gdańsku.

Marta Abratowska-Janiec jako senior consulant w  dziale inwestycji hotelowych CBRE pracowała przez ostatnie 1,5 roku. Wcześniej przez cztery lata pracowała jako analityk hotelowy w agencji doradczej Horwath HTL, gdzie współpracowała z funduszami inwestycyjnymi, deweloperami i sieciami hotelowymi.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA