Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM

Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM


Marta Abratowska-Janiec, senior consultant  w dziale Hotel Investment agencji CBRE przeszła do UBM Development na stanowiska managera w dziale  Asset Management and Development Hotels Poland.W UBM Development odpowiedzialna jest za rozwój segmentu hotelowego. W ramach asset managementu współpracować będzie z dyrektora generalnymi hoteli, właścicielami hoteli i funduszami hotelowymi, a także odpowiadać za procesy remontów aktywów hotelowych UBM. Z kolei w ramach developmentu zajmować się będzie wyszukiwaniem nowych lokalizacji i obiektów hotelowych dla firmy, negocjowaniem warunków handlowych z sieciami hotelowymi w ramach umów o zarządzanie, brała tez będzie udział w fazie pre-openingu nowych obiektów. UBM jest deweloperem, który zaangażowany był m.in. w budowę hoteli Intercontinental w Warszawie, Andel’s w Łodzi i Krakowie,  Angelo w Katowicach, Radisson w Krakowie i Wrocławiu czy Park Inn by Radisson w Krakowie, a ostatnio Holiday Inn w Warszawie i Gdańsku.

Marta Abratowska-Janiec jako senior consulant w  dziale inwestycji hotelowych CBRE pracowała przez ostatnie 1,5 roku. Wcześniej przez cztery lata pracowała jako analityk hotelowy w agencji doradczej Horwath HTL, gdzie współpracowała z funduszami inwestycyjnymi, deweloperami i sieciami hotelowymi.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA