Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM

Marta Abratowska-Janiec z CBRE do UBM


Marta Abratowska-Janiec, senior consultant  w dziale Hotel Investment agencji CBRE przeszła do UBM Development na stanowiska managera w dziale  Asset Management and Development Hotels Poland.W UBM Development odpowiedzialna jest za rozwój segmentu hotelowego. W ramach asset managementu współpracować będzie z dyrektora generalnymi hoteli, właścicielami hoteli i funduszami hotelowymi, a także odpowiadać za procesy remontów aktywów hotelowych UBM. Z kolei w ramach developmentu zajmować się będzie wyszukiwaniem nowych lokalizacji i obiektów hotelowych dla firmy, negocjowaniem warunków handlowych z sieciami hotelowymi w ramach umów o zarządzanie, brała tez będzie udział w fazie pre-openingu nowych obiektów. UBM jest deweloperem, który zaangażowany był m.in. w budowę hoteli Intercontinental w Warszawie, Andel’s w Łodzi i Krakowie,  Angelo w Katowicach, Radisson w Krakowie i Wrocławiu czy Park Inn by Radisson w Krakowie, a ostatnio Holiday Inn w Warszawie i Gdańsku.

Marta Abratowska-Janiec jako senior consulant w  dziale inwestycji hotelowych CBRE pracowała przez ostatnie 1,5 roku. Wcześniej przez cztery lata pracowała jako analityk hotelowy w agencji doradczej Horwath HTL, gdzie współpracowała z funduszami inwestycyjnymi, deweloperami i sieciami hotelowymi.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA