Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Bez kategorii, Najnowsze Informacje (2) » W kompleksie Varso otwarty zostanie hotel NYX

W kompleksie Varso otwarty zostanie hotel NYX


W powstającym obok Dworca Centralnego w Warszawie kompleksie Varso  z najwyższym wieżowcem w Polsce otwarty zostanie 4-gwiazdkowy  hotel pod marką NYX, należącą do sieci Leonardo Hotels. Otwarcie hotelu z 330 pokojami w jednym z dwóch niższych budynków kompleksu planowane jest w 2020 r.

Kompleks Varso składał się będzie z trzech połączonych budynków: głównej 53-kondygnacyjnej wieży o wysokości 230 metrów (plus 80-metrowa iglica) oraz z dwóch mniejszych o wysokości 90 m (21 kondygnacji) i 81 m (19 kondygnacji), do tego cztery kondygnacje podziemne. I środkowy budynek pod hotel od inwestora HB Reavis wydzierżawiła Fattal Hotels Group, właściciel izraelskiej sieci Leonardo Hotels operującej z Niemiec. W budynku otwarty zostanie hotel pod najmłodszą z czterech marek sieci – NYX, która stworzona została pod kątem potrzeb pokolenia millenialsów (sama nazwa marki pochodzi od greckiej prabogini, która była uosobieniem nocy). Obecnie działają pod nią cztery hotele w Tel Avivie, Mediolanie, Madrycie i Pradze, a w tym roku otworzyć mają się kolejne w Monachium i izraelskim mieście Herclijja. W 2019 r. planowane są otwarcia w Bilbao, Dusseldorfie, Hamburgu i Mannheim, a w 2020 oprócz Warszawy również w Barcelonie i Kolonii. NYX w Varso będzie drugim obiektem sieci Leonardo Hotels w Polsce po otwartym w ub.r. Leonardo Royal w Warszawie przy ul. Grzybowskiej, gdzie z kolei wydzierżawiła działający wcześniej JM Hotel.


Leonardo Hotels to europejski oddział Grupy Fattal Hotels, założonej w Izraelu przez Davida Fattala. Grupa weszła na europejski rynek w 2006 roku, pozyskując w Norymberdze hotel Leonardo, od którego nazwę wzięła potem cała sieć. Obecnie działa w 12 krajach. Najwięcej obiektów posiada w Niemczech (ponad 50) i w Izraelu (ponad 30). Działająca w kategorii obiektów 3-4-gwiazdkowych sieć obejmuje cztery marki: Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels oraz NYX Hotels. Sieć tak opisuje ideę marki NYX. „NYX Hotels to nowa generacja hoteli. Oferują idealne środowisko dla każdego, kto ceni indywidualny styl życia, zapewniając gościom swobodę robienia tego, co chcą, kiedy chcą. Świat pełen pomysłów i żywotności jest oferowany gościom poprzez koktajl sztuki, muzyki i designu. Kolejną cechą jest bezpośredni link do miasta. Artyści z regionu projektują wybrane obszary hotelu, a lokalni DJ-e zapewniają swoimi beatami muzyczną dekorację, które pasuje do tego nastroju. Hotelowa restauracja Clash przyciąga zarówno gości hotelowych, jak i lokalnych, oferując kuchnię regionalną i międzynarodową.  Kluczowym elementem, i dlatego solidnym fundamentem NYX Hotels, są pracownicy – City Lovers. Tworzą oni przyjaznego ducha miejsca, który towarzyszy gościom nie tylko w budynku hotelu, ale także poza nim”.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA