Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Bez kategorii, Najnowsze Informacje (2) » W kompleksie Varso otwarty zostanie hotel NYX

W kompleksie Varso otwarty zostanie hotel NYX


W powstającym obok Dworca Centralnego w Warszawie kompleksie Varso  z najwyższym wieżowcem w Polsce otwarty zostanie 4-gwiazdkowy  hotel pod marką NYX, należącą do sieci Leonardo Hotels. Otwarcie hotelu z 330 pokojami w jednym z dwóch niższych budynków kompleksu planowane jest w 2020 r.

Kompleks Varso składał się będzie z trzech połączonych budynków: głównej 53-kondygnacyjnej wieży o wysokości 230 metrów (plus 80-metrowa iglica) oraz z dwóch mniejszych o wysokości 90 m (21 kondygnacji) i 81 m (19 kondygnacji), do tego cztery kondygnacje podziemne. I środkowy budynek pod hotel od inwestora HB Reavis wydzierżawiła Fattal Hotels Group, właściciel izraelskiej sieci Leonardo Hotels operującej z Niemiec. W budynku otwarty zostanie hotel pod najmłodszą z czterech marek sieci – NYX, która stworzona została pod kątem potrzeb pokolenia millenialsów (sama nazwa marki pochodzi od greckiej prabogini, która była uosobieniem nocy). Obecnie działają pod nią cztery hotele w Tel Avivie, Mediolanie, Madrycie i Pradze, a w tym roku otworzyć mają się kolejne w Monachium i izraelskim mieście Herclijja. W 2019 r. planowane są otwarcia w Bilbao, Dusseldorfie, Hamburgu i Mannheim, a w 2020 oprócz Warszawy również w Barcelonie i Kolonii. NYX w Varso będzie drugim obiektem sieci Leonardo Hotels w Polsce po otwartym w ub.r. Leonardo Royal w Warszawie przy ul. Grzybowskiej, gdzie z kolei wydzierżawiła działający wcześniej JM Hotel.


Leonardo Hotels to europejski oddział Grupy Fattal Hotels, założonej w Izraelu przez Davida Fattala. Grupa weszła na europejski rynek w 2006 roku, pozyskując w Norymberdze hotel Leonardo, od którego nazwę wzięła potem cała sieć. Obecnie działa w 12 krajach. Najwięcej obiektów posiada w Niemczech (ponad 50) i w Izraelu (ponad 30). Działająca w kategorii obiektów 3-4-gwiazdkowych sieć obejmuje cztery marki: Leonardo Hotels, Leonardo Royal Hotels, Leonardo Boutique Hotels oraz NYX Hotels. Sieć tak opisuje ideę marki NYX. „NYX Hotels to nowa generacja hoteli. Oferują idealne środowisko dla każdego, kto ceni indywidualny styl życia, zapewniając gościom swobodę robienia tego, co chcą, kiedy chcą. Świat pełen pomysłów i żywotności jest oferowany gościom poprzez koktajl sztuki, muzyki i designu. Kolejną cechą jest bezpośredni link do miasta. Artyści z regionu projektują wybrane obszary hotelu, a lokalni DJ-e zapewniają swoimi beatami muzyczną dekorację, które pasuje do tego nastroju. Hotelowa restauracja Clash przyciąga zarówno gości hotelowych, jak i lokalnych, oferując kuchnię regionalną i międzynarodową.  Kluczowym elementem, i dlatego solidnym fundamentem NYX Hotels, są pracownicy – City Lovers. Tworzą oni przyjaznego ducha miejsca, który towarzyszy gościom nie tylko w budynku hotelu, ale także poza nim”.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA