Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Warszawa lat 60. w warszawskim Renaissance

Warszawa lat 60. w warszawskim Renaissance


Po raz siódmy na świecie, a pierwszy raz w Polsce odbyło się wydarzenie Global Day of Discovery (GDOD). Jest to event organizowany przez wszystkie hotele marki Renaissance, należącej do Marriott International, w trakcie którego goście mają okazję poznać lokalną kulturę i kuchnię. W wydarzeniu wzięło udział około 200 osób.


Tematem pierwszego Global Day of Discovery, który odbył się w Renaissance Warsaw Airport Hotel, była „Warszawa lat 60 .” – Wierzymy, że każdy pobyt w hotelu Renaissance to okazja, by doświadczyć czegoś nowego, dlatego też spotykamy się podczas Global Day of Discovery, by rozbudzić państwa ciekawość, wyobraźnię i zmysły – powiedział na rozpoczęcie wydarzenia Dariusz Oleksiak, dyrektor generalny Renaissance Warsaw Airport Hotel. – I chociaż jesteśmy częścią globalnej sieci Marriott, to w naszych wnętrzach znajdą państwo wiele motywów polskiego designu, modernizmu lat 50. i 60., a w 225 pokojach i apartamentach można zobaczyć grafiki z Polskiej Szkoły Plakatu.

Z kolei wpływy polskiego lotnictwa można zauważyć w restauracji Challenge ’32, która nazwę otrzymała na pamiątką zwycięstwa Żwirki i Wigury w zawodach lotniczych Challenge.

Wszystkie osoby biorące udział w evencie mogły poznać regionalne smaki w niebanalnej odsłonie, posłuchać lokalnych artystów na żywo i zainspirować się warszawską atmosferą sprzed 50 lat. Przez cały dzień dla gości przygotowane były niecodzienne rozrywki – chillout w ogródku, Spa For You z możliwością odprężenia się przed wieczornym dancingiem czy zwiedzanie Warszawy z pokładu oldschoolowych nysek. W wieczornej części GDOD zaproszeni goście mogli skorzystać z Bar Ritual i zobaczyć pokaz wirtuozerii hotelowych barmanów, zatańczyć przy piosenkach dawnej Warszawy, wykonywanych przez Warszawską Orkiestrę Sentymentalną, a także przygotować własną tabliczkę czekolady pod okiem mistrza z Manufaktury Czekolady.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA