Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne

Advertisement

O nas    Prenumerata    Kontakt  
     


HOTELARZ » Z Branży » Warszawa lat 60. w warszawskim Renaissance

Warszawa lat 60. w warszawskim Renaissance


Po raz siódmy na świecie, a pierwszy raz w Polsce odbyło się wydarzenie Global Day of Discovery (GDOD). Jest to event organizowany przez wszystkie hotele marki Renaissance, należącej do Marriott International, w trakcie którego goście mają okazję poznać lokalną kulturę i kuchnię. W wydarzeniu wzięło udział około 200 osób.


Tematem pierwszego Global Day of Discovery, który odbył się w Renaissance Warsaw Airport Hotel, była „Warszawa lat 60 .” – Wierzymy, że każdy pobyt w hotelu Renaissance to okazja, by doświadczyć czegoś nowego, dlatego też spotykamy się podczas Global Day of Discovery, by rozbudzić państwa ciekawość, wyobraźnię i zmysły – powiedział na rozpoczęcie wydarzenia Dariusz Oleksiak, dyrektor generalny Renaissance Warsaw Airport Hotel. – I chociaż jesteśmy częścią globalnej sieci Marriott, to w naszych wnętrzach znajdą państwo wiele motywów polskiego designu, modernizmu lat 50. i 60., a w 225 pokojach i apartamentach można zobaczyć grafiki z Polskiej Szkoły Plakatu.

Z kolei wpływy polskiego lotnictwa można zauważyć w restauracji Challenge ’32, która nazwę otrzymała na pamiątką zwycięstwa Żwirki i Wigury w zawodach lotniczych Challenge.

Wszystkie osoby biorące udział w evencie mogły poznać regionalne smaki w niebanalnej odsłonie, posłuchać lokalnych artystów na żywo i zainspirować się warszawską atmosferą sprzed 50 lat. Przez cały dzień dla gości przygotowane były niecodzienne rozrywki – chillout w ogródku, Spa For You z możliwością odprężenia się przed wieczornym dancingiem czy zwiedzanie Warszawy z pokładu oldschoolowych nysek. W wieczornej części GDOD zaproszeni goście mogli skorzystać z Bar Ritual i zobaczyć pokaz wirtuozerii hotelowych barmanów, zatańczyć przy piosenkach dawnej Warszawy, wykonywanych przez Warszawską Orkiestrę Sentymentalną, a także przygotować własną tabliczkę czekolady pod okiem mistrza z Manufaktury Czekolady.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

ibis Styles w Radomiu

Radomski hotel Aviator zostanie wkrótce całkowicie przebudowany, a w jego miejscu w 2020 roku otwarty ma zostać 100 pokojowy ibis Styles – informuje Radio Plus (...)

Koniec szarej strefy w hotelarstwie?

Ministerstwo Sportu i Turystyki zajęło się postulowanym przez branżę hotelarską i turystyczną problemem szarej strefy, związanym z krótkoterminowym najmem nieruchomości. Nowe regulacje mają ujednolicić kwestie (...)

LG Electronics Sponsorem Platynowym Hotel Trends Poland&CEE 2018

LG Electronics, wiodący dostawca technologii elektronicznych, został Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Trends Poland&CEE, która w tym roku odbędzie się w dniach 26-27 listopada w hotelu (...)

Tomasz Tatara na czele dwóch obiektów Grupy Dobry Hotel

Tomasz Tatara, dotychczasowy dyrektor hotelu Sedan w Sopocie, stanął na czele dwóch obiektów sieci Dobry Hotel, obejmując dodatkowo stery w hotelu Różany Gaj w Gdyni (...)

Marka hotelowa z Panamy planuje ekspansję w Polsce

Selina, stworzona w 2015 roku w Panamie sieć hotelowa, posiadająca obecnie 24 nieruchomości w 8 państwach Ameryki Łacińskiej, zapowiada wejście do Polski. Otwarcie pierwszego hotelu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

    Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/430725843691187/feed?access_token=523429247715089|6XpZEG9aSMSGo4VzbtiGEgb8UdA) [function.file-get-contents]: failed to open stream: Connection timed out in /0/fb/refresh.php on line 22

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /0/fb/refresh.php on line 31

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA