Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Rafał Burski dołącza do grona ekspertów Akademii Hotelarza

Rafał Burski dołącza do grona ekspertów Akademii Hotelarza


Rafał Burski, dyrektor ds. e-commerce w Grupie Satoria dołącza do grona ekspertów Akademii Hotelarza. Będzie prowadził seminaria poświęcone zarządzaniu ceną w hotelu.


Rafał Burski odpowiedzialny jest w Satoria Group za dystrybucję oraz revenue management w obiektach spółki działających zarówno jako hotele i obiekty indywidualne jak i pod międzynarodowymi markami typu Best Western oraz Hampton by Hilton.

Biegle posługuje się i zna narzędzia klasy PMS, CRS i RMS, optymalnie wykorzystując możliwości związane z dostarczonymi przez sieci międzynarodowe narzędziami w celu maksymalizacji przychodów, zna mocne i słabe strony płynące z dostępnych na globalnym rynku rozwiązań w tym zakresie.

W grupie kapitałowej Satoria poza zbudowaniem kultury revenue management wdrożył narzędzia nie tylko dotyczące  tej praktyki biznesowej, ale również z zakresu zarządzania reputacją, oraz automatyzacji marketingu i digital marketingu.

W roku 2015 uhonorowany nagrodą „Hotelarza Roku”, w kategorii Revenue Manager w corocznym plebiscycie organizowanym  przez „Hotelarza”.

Obecnie certyfikowany revenue manager  (CRME, certified revenue management executive) przez międzynarodową organizację HSMAI

Zanim dołączył do grupy Satoria,  poprzednio  zajmował stanowiska (revenue manager) związane z optymalizacją przychodów w hotelu sieci Carlson Rezidor obecnie Radisson Hotel Group (Radisson Blu w Warszawie) oraz pierwszym butikowym i luksusowym , stołecznym hotelu Rialto działającym w ramach struktur Preferred Hotels and Resorts.

Absolwent studiów podyplomowych na SGH (Marketing Internetowy) oraz dwóch kierunków studiów magisterskich Uniwersytetu Łódzkiego (Geografia Turyzmu i Hotelarstwa oraz Pedagogika ze specjalnością Wychowanie Fizyczne i Zdrowotne).

Pełna lista seminariów Akademii Hotelarza na sezon jesienny już wkrótce na www.akademia-hotelarza.pl


1 Komentarz dla “Rafał Burski dołącza do grona ekspertów Akademii Hotelarza”

  1. Rafale – gratulacje! Wspaniały człowiek z dużym bagażem doświadczeń.
    Ekspert w branży hotelarskiej. Znany i lubiany na rynku Warszawskim :)
    Perfekcjonista w każdym calu.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-21 kelner Jeleśnia
  2019-02-19 Key Account Manager Warszawa
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-21 Specjalista ds. Sprzedaży Aktywnej Nowy Dwor Mazowiecki
  2019-02-19 Recepcjonista /-tka Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-21 Manager Sprzedaży i marketingu Warszawa lub dowolna miejscowość w okolicy - praca z domu
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA