Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Sprzedam centrum usług hotelowych, medycznych i restauracyjnych – cena 7.500.000zł netto

Sprzedam centrum usług hotelowych, medycznych i restauracyjnych – cena 7.500.000zł netto

Na sprzedaż – zespół budynków w budowie z przeznaczeniem wg dotychczasowych zamierzeń właściciela na centrum usług hotelowych, medycznych i restauracyjnych, zlokalizowanych w centrum Torunia przy ulicy Sienkiewicza 33. Idealnie nadaje się również na ekskluzywny Dom Seniora.
Na całość inwestycji składa się:

  • Dokumentacja budowlana wraz z pozwoleniem na budowę i wszelkim decyzjami administracyjnymi, aktualne pozwolenie na budowę dla funkcji usługowej w budynku historycznym oraz funkcji mieszkalnej i dla przychodni rehabilitacyjnej w nowym budynku, w trakcie realizacji.

  • Ogrodzona działka o łącznej powierzchni 5.264 m2, częściowo zagospodarowana zielenią, w tym istniejącym starym i wysokim drzewostanem. Na terenie zaplanowano parking – 36 stanowisk samochodowych i 1 dla autobusu.

  • Historyczny, XIX wieczny budynek Kasyna wojskowego o całkowitej pow. ok. 900 m2 – do wykończenia i urządzenia wewnątrz. Dla tego budynku naturalną funkcją wydaje się być gastronomiczna, która może być uzupełnieniem dla innych funkcji w części nowej (usług hotelowych, medycznych, biurowych i innych). Znajduje się tu kilka sal. Na parterze 2 duże: 88 m2 i 72 m2 oraz 2 mniejsze po 33 m2 i 4 salki na I piętrze, odpowiednio: 74 m2, 35 m2, 35 m2 i 37 m2, które mogą funkcjonować dla zorganizowania jednej dużej imprezy okolicznościowej lub kilku mniejszych spotkań równocześnie. Kondygnację piwniczną przeznaczono dla bardzo rozbudowanej funkcji technologii gastronomicznej z windą towarową do wydawania dań bezpośrednio na parterze i piętrze tego budynku.

  • Obiekt w budowie – budynek „nowy” – 3 kondygnacyjny z podpiwniczeniem w stanie surowym otwartym o pow. ok. 2.600 m2. Pierwotnie przeznaczony na hotel, później przebudowany na budynek z małymi apartamentami z aneksami kuchennymi. W podpiwniczeniu między innymi hala garażowa dla 23 stanowisk parkingowych. Na parterze, Ip. i IIp. znajdować się będzie zespół niewielkich lokali mieszkalnych (apartamentów z aneksem kuchennym). Budynek ten ma swoja klatkę schodową oraz szyb windowy. Budynek „nowy” połączony będzie z budynkiem historycznym dobudowanym łącznikiem, w którym znajdować się będzie główna klatka schodowa, winda oraz kolejne 2 sale: w piwnicy o pow. 90 m2 oraz na parterze o pow. 97 m2. Sala w łączniku łączy się bezpośrednio z salą w budynku historycznym. W łączniku zlokalizowano główne wejście do restauracji – Kasyna.

  • Część zaprojektowana z przeznaczeniem na przychodnię lekarską (ta część widnieje tylko na planach i realizacja nie została jeszcze rozpoczęta).

  • Po rozbudowie, licząc z podpiwniczeniem docelowo obiekt będzie liczył 4.000 m2.


Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie: www.pres.com.pl/oferta/

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Właściciel Royal Hotel & Spa w Białymstoku chce sworzyć ogólnopolską sieć hoteli

Białostocki przedsiębiorca Marek Piotrowski, właściciel pierwszego pięciogwiazdkowego hotelu na Podlasiu, 42-pokojowego Royal Hotel&SPA w Białymstoku, zapowiada stworzenie sieci ekonomicznych hoteli. Wizualizacja obiektu powstającego w Białymstoku (...)

W Lublinie powstanie hotel B&B

Przy ulicy Dolnej w Lublinie powstać ma dwugwiazdkowy hotel francuskiej sieci B&B Hotels. Spółka stara się w Urzędzie Miasta o pozwolenie na budowę, a prace (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA