Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Sprzedam centrum usług hotelowych, medycznych i restauracyjnych – cena 7.500.000zł netto

Sprzedam centrum usług hotelowych, medycznych i restauracyjnych – cena 7.500.000zł netto

Na sprzedaż – zespół budynków w budowie z przeznaczeniem wg dotychczasowych zamierzeń właściciela na centrum usług hotelowych, medycznych i restauracyjnych, zlokalizowanych w centrum Torunia przy ulicy Sienkiewicza 33. Idealnie nadaje się również na ekskluzywny Dom Seniora.
Na całość inwestycji składa się:

  • Dokumentacja budowlana wraz z pozwoleniem na budowę i wszelkim decyzjami administracyjnymi, aktualne pozwolenie na budowę dla funkcji usługowej w budynku historycznym oraz funkcji mieszkalnej i dla przychodni rehabilitacyjnej w nowym budynku, w trakcie realizacji.

  • Ogrodzona działka o łącznej powierzchni 5.264 m2, częściowo zagospodarowana zielenią, w tym istniejącym starym i wysokim drzewostanem. Na terenie zaplanowano parking – 36 stanowisk samochodowych i 1 dla autobusu.

  • Historyczny, XIX wieczny budynek Kasyna wojskowego o całkowitej pow. ok. 900 m2 – do wykończenia i urządzenia wewnątrz. Dla tego budynku naturalną funkcją wydaje się być gastronomiczna, która może być uzupełnieniem dla innych funkcji w części nowej (usług hotelowych, medycznych, biurowych i innych). Znajduje się tu kilka sal. Na parterze 2 duże: 88 m2 i 72 m2 oraz 2 mniejsze po 33 m2 i 4 salki na I piętrze, odpowiednio: 74 m2, 35 m2, 35 m2 i 37 m2, które mogą funkcjonować dla zorganizowania jednej dużej imprezy okolicznościowej lub kilku mniejszych spotkań równocześnie. Kondygnację piwniczną przeznaczono dla bardzo rozbudowanej funkcji technologii gastronomicznej z windą towarową do wydawania dań bezpośrednio na parterze i piętrze tego budynku.

  • Obiekt w budowie – budynek „nowy” – 3 kondygnacyjny z podpiwniczeniem w stanie surowym otwartym o pow. ok. 2.600 m2. Pierwotnie przeznaczony na hotel, później przebudowany na budynek z małymi apartamentami z aneksami kuchennymi. W podpiwniczeniu między innymi hala garażowa dla 23 stanowisk parkingowych. Na parterze, Ip. i IIp. znajdować się będzie zespół niewielkich lokali mieszkalnych (apartamentów z aneksem kuchennym). Budynek ten ma swoja klatkę schodową oraz szyb windowy. Budynek „nowy” połączony będzie z budynkiem historycznym dobudowanym łącznikiem, w którym znajdować się będzie główna klatka schodowa, winda oraz kolejne 2 sale: w piwnicy o pow. 90 m2 oraz na parterze o pow. 97 m2. Sala w łączniku łączy się bezpośrednio z salą w budynku historycznym. W łączniku zlokalizowano główne wejście do restauracji – Kasyna.

  • Część zaprojektowana z przeznaczeniem na przychodnię lekarską (ta część widnieje tylko na planach i realizacja nie została jeszcze rozpoczęta).

  • Po rozbudowie, licząc z podpiwniczeniem docelowo obiekt będzie liczył 4.000 m2.


Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie: www.pres.com.pl/oferta/

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA