Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Warszawa: ruszył Arche Hotel. W condo

Warszawa: ruszył Arche Hotel. W condo


Grupa Arche otworzyła w Warszawie Arche Hotel Poloneza ze 150 pokojami przy ul. Poloneza w sąsiedztwie Poleczki Business Park. 3-gwiazdkowy obiekt ruszył w ramach osiedla mieszkaniowego budowanego tam przez Arche. Jeszcze w tym roku deweloper chce uruchomić Arche Hotel Krakowska z ok. 350 pokojami sprzedawanymi w systemie condo.

Hotel zaprojektowano i wykończono z myślą o potrzebach rezydentów wynajmujących apartamenty i pokoje (z aneksami kuchennymi) o powierzchniach od 16 do 35 m kw. na długie pobyty tj. ponad 30 dni. Oferta najmu długoterminowego skierowana jest do firm i instytucji poszukujących stałego miejsca pobytu dla swoich rezydentów, pracowników, managerów i specjalistów przebywających czasowo w stolicy, czemu sprzyjać ma sąsiedztwo Poleczki Business Park z sześcioma budynkami biurowymi (działającymi i powstającymi) z 83 tys. m kw., a także bliskość lotniska i „Mordoru”. Na parterze znajduje się restauracja z kuchnią polską oraz powierzchnie usługowo-handlowe. Dla gości dostępny jest dwupoziomowy garaż podziemny. Hotel znajduje się na warszawskim Ursynowie, przy zjeździe z trasy S2, w odległości 10 min samochodem do lotniska Chopina.


Grupa Arche posiada już 10 hoteli i obiektów hotelowych (w tym Puławska Residence z 200 pokojami w Warszawie) z blisko 1,3 tys. pokoi. W tym roku otworzyła już 3-gwiazdkowy Arche Hotel Koszary z podwarszawskiej Górze Kalwarii z 82 pokojami, a do końca roku ruszyć w Warszawie ma Arche Hotel Krakowska z ok. 350 pokojami, dostosowanymi również do wynajmu długoterminowego.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA