Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo

Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo


Blu Sky Hotel to kolejny obiekt planowany we Wrocławiu. 105-pokojowy hotel w standardzie 4 gwiazdek powstać ma przy ul. Rakietowej, w sąsiedztwie kompleksu DCC Rakietowa z 51-pokojowym hotelem i centrum konferencyjnym. Ma być otwarty do końca 2019 r. Blu Sky Hotel sprzedawany jest systemie condo z gwarancją zwrotu 7 proc. rocznie.Zlokalizowany we Wrocławskiej Strefie Biznesowej Blu Sky Hotel to obiekt hotelowy powstający na terenie DynamicCongress – najbardziej nowoczesnego centrum konferencyjno-eventowego na Dolnym Śląsku. Atutem inwestycji jest fakt, że swoje siedziby w najbliższej okolicy mają największe międzynarodowe koncerny. W nowym hotelu znajdzie się m.in. 800 m kw. powierzchni konferencyjnej. Metr kw. pokoju kosztuje 11 tys. zł netto., pokoje mają powierzchnię głównie od 18 do 35 m kw. Inwestorem jest Bronisław Koziołkiewicz, który w 1992 r., założył firmę EKODYNAMIC, a ta w okresie ponad 25 lat wybudowała 500 tys. m kw. hal. Kolejnym krokiem było otwarcie w 2012 r. obiektu konferencyjno-eventowego wraz z budową hotelu Terminal. W 2017 r. wybudował centrum badawczo-rozwojowe FIAB, znajdujące się w sąsiedztwie planowanego hotelu. Aktualnie inwestor rozbudowuje centrum konferencyjne oraz rozpoczyna budowę hotelu BLUE SKY.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA