Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo

Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo


Blu Sky Hotel to kolejny obiekt planowany we Wrocławiu. 105-pokojowy hotel w standardzie 4 gwiazdek powstać ma przy ul. Rakietowej, w sąsiedztwie kompleksu DCC Rakietowa z 51-pokojowym hotelem i centrum konferencyjnym. Ma być otwarty do końca 2019 r. Blu Sky Hotel sprzedawany jest systemie condo z gwarancją zwrotu 7 proc. rocznie.Zlokalizowany we Wrocławskiej Strefie Biznesowej Blu Sky Hotel to obiekt hotelowy powstający na terenie DynamicCongress – najbardziej nowoczesnego centrum konferencyjno-eventowego na Dolnym Śląsku. Atutem inwestycji jest fakt, że swoje siedziby w najbliższej okolicy mają największe międzynarodowe koncerny. W nowym hotelu znajdzie się m.in. 800 m kw. powierzchni konferencyjnej. Metr kw. pokoju kosztuje 11 tys. zł netto., pokoje mają powierzchnię głównie od 18 do 35 m kw. Inwestorem jest Bronisław Koziołkiewicz, który w 1992 r., założył firmę EKODYNAMIC, a ta w okresie ponad 25 lat wybudowała 500 tys. m kw. hal. Kolejnym krokiem było otwarcie w 2012 r. obiektu konferencyjno-eventowego wraz z budową hotelu Terminal. W 2017 r. wybudował centrum badawczo-rozwojowe FIAB, znajdujące się w sąsiedztwie planowanego hotelu. Aktualnie inwestor rozbudowuje centrum konferencyjne oraz rozpoczyna budowę hotelu BLUE SKY.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W Kołobrzegu powstaje Osada Morska. W condo.

163 apartamenty liczyć ma powstająca w Kołobrzegu Osada Morska Wellness & Spa, ośrodek o standardzie 4-gwiazdek, który składać będzie się ze 163 apartamentów, rozmieszczonych w (...)

Warszawa: otwarto Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami. W condo

W sierpniu otwarty został na Woli obiekt hotelowy Varsovia Apartamenty Kasprzaka z 311 jednostkami sprzedawanymi w systemie condo. To drugi sieci Varsovia Apartamenty aparthotel stworzonej (...)

Hotel Trends Poland&CEE – największe forum dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli

W dniach 26-27 listopada we wnętrzach hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbędzie się VI edycja konferencji Hotel Trends Poland&CEE, wyjątkowej imprezy gromadzącej w jednym miejscu (...)

Właściciel Royal Hotel & Spa w Białymstoku chce sworzyć ogólnopolską sieć hoteli

Białostocki przedsiębiorca Marek Piotrowski, właściciel pierwszego pięciogwiazdkowego hotelu na Podlasiu, 42-pokojowego Royal Hotel&SPA w Białymstoku, zapowiada stworzenie sieci ekonomicznych hoteli. Wizualizacja obiektu powstającego w Białymstoku (...)

W Lublinie powstanie hotel B&B

Przy ulicy Dolnej w Lublinie powstać ma dwugwiazdkowy hotel francuskiej sieci B&B Hotels. Spółka stara się w Urzędzie Miasta o pozwolenie na budowę, a prace (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA