Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo

Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo


Blu Sky Hotel to kolejny obiekt planowany we Wrocławiu. 105-pokojowy hotel w standardzie 4 gwiazdek powstać ma przy ul. Rakietowej, w sąsiedztwie kompleksu DCC Rakietowa z 51-pokojowym hotelem i centrum konferencyjnym. Ma być otwarty do końca 2019 r. Blu Sky Hotel sprzedawany jest systemie condo z gwarancją zwrotu 7 proc. rocznie.Zlokalizowany we Wrocławskiej Strefie Biznesowej Blu Sky Hotel to obiekt hotelowy powstający na terenie DynamicCongress – najbardziej nowoczesnego centrum konferencyjno-eventowego na Dolnym Śląsku. Atutem inwestycji jest fakt, że swoje siedziby w najbliższej okolicy mają największe międzynarodowe koncerny. W nowym hotelu znajdzie się m.in. 800 m kw. powierzchni konferencyjnej. Metr kw. pokoju kosztuje 11 tys. zł netto., pokoje mają powierzchnię głównie od 18 do 35 m kw. Inwestorem jest Bronisław Koziołkiewicz, który w 1992 r., założył firmę EKODYNAMIC, a ta w okresie ponad 25 lat wybudowała 500 tys. m kw. hal. Kolejnym krokiem było otwarcie w 2012 r. obiektu konferencyjno-eventowego wraz z budową hotelu Terminal. W 2017 r. wybudował centrum badawczo-rozwojowe FIAB, znajdujące się w sąsiedztwie planowanego hotelu. Aktualnie inwestor rozbudowuje centrum konferencyjne oraz rozpoczyna budowę hotelu BLUE SKY.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Sukces kolejnej edycji HMC

POD PATRONATEM HOTELARZA Jedna konferencja – kilkadziesiąt godzin spędzonych ze specjalistami, tysiąc uczestników, mnóstwo pozytywnych emocji. Tak w skrócie można podsumować Hotel Marketing Conference 2018 (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA