Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo

Wrocław: powstanie Blu Sky Hotel. W condo


Blu Sky Hotel to kolejny obiekt planowany we Wrocławiu. 105-pokojowy hotel w standardzie 4 gwiazdek powstać ma przy ul. Rakietowej, w sąsiedztwie kompleksu DCC Rakietowa z 51-pokojowym hotelem i centrum konferencyjnym. Ma być otwarty do końca 2019 r. Blu Sky Hotel sprzedawany jest systemie condo z gwarancją zwrotu 7 proc. rocznie.Zlokalizowany we Wrocławskiej Strefie Biznesowej Blu Sky Hotel to obiekt hotelowy powstający na terenie DynamicCongress – najbardziej nowoczesnego centrum konferencyjno-eventowego na Dolnym Śląsku. Atutem inwestycji jest fakt, że swoje siedziby w najbliższej okolicy mają największe międzynarodowe koncerny. W nowym hotelu znajdzie się m.in. 800 m kw. powierzchni konferencyjnej. Metr kw. pokoju kosztuje 11 tys. zł netto., pokoje mają powierzchnię głównie od 18 do 35 m kw. Inwestorem jest Bronisław Koziołkiewicz, który w 1992 r., założył firmę EKODYNAMIC, a ta w okresie ponad 25 lat wybudowała 500 tys. m kw. hal. Kolejnym krokiem było otwarcie w 2012 r. obiektu konferencyjno-eventowego wraz z budową hotelu Terminal. W 2017 r. wybudował centrum badawczo-rozwojowe FIAB, znajdujące się w sąsiedztwie planowanego hotelu. Aktualnie inwestor rozbudowuje centrum konferencyjne oraz rozpoczyna budowę hotelu BLUE SKY.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Pergo Sponsorem Złotym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Pergo, wiodący producent podłóg, została złotym sponsorem organizowanej przez wydawcę miesięcznika „Hotelarz” konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019, która odbędzie się 30 maja w (...)

Goście potajemnie nagrywani w hotelowych pokojach

Ponad 1600 osób zostało potajemnie sfilmowanych w swoich pokojach w 30 hotelach w dziesięciu różnych miastach Korei Południowej. Kamery zostały zainstalowane w gniazdkach i uchwytach (...)

Wkrótce premiera Raportu z Rynku HoReCa 2019

Podczas targów EuroGastro i WorldHotel, które odbędą się w dniach 27-29 marca br. w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, swoją premierę będzie miał „Raport z (...)

Moxy wchodzi do Lublina

Sieć Marriott International podpisała umowę franczyzową na otwarcie w 2022 r. hotelu pod marką Moxy ze 120 pokojami w Lublinie przy ul. 1 Maja. Inwestorem (...)

Zarządzanie hotelową recepcją w Akademii Hotelarza

To właśnie recepcja hotelowa jest pierwszym miejscem z którym gość ma styczność zaraz po wejściu do hotelu. Od recepcji zależy nie tylko w dużej mierze (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-03-12 MANAGER RESTAURACJI Śródmieście
  2019-03-19 Kierownik ds. Marketingu Gdańsk
  2019-03-11 Kelnerka Gubin
  2019-03-11 KUCHARZ Moszna
  2019-03-11 Manager ds. Marketingu Kraków
  2019-03-13 Specjalista ds. Sprzedaży Uniejów
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA