Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Wybrano generalnego wykonawcę ibisa w Bolesławcu

Wybrano generalnego wykonawcę ibisa w Bolesławcu


Firma M&J z Żar została wybrana generalnym wykonawcą hotelu ibis Styles, który powstać ma w centrum Bolesławca.


Inwestor, firma ibis Bolesławiec umowę na hotel z Orbisem podpisała jeszcze w 2016 roku, zapowiadając, że obiekt powstanie dwa lata później.

Niestety na przeszkodzie stanął miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, który zmieniony został dopiero w maju tego roku, umożliwiając tym samym rozpoczęcie inwestycji.

Hotel będzie zlokalizowany w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie miejskiego aqua parku, z łatwym dostępem do autostrad A4 i A18.

ibis Styles Bolesławiec zaoferuje 65 pokoi, z możliwością powiększenia ich liczby do 90. W hotelu przewidziano także część konferencyjną, gastronomiczną i rekreacyjną (kręgielnia). W wystroju wnętrz znajdą się elementy nawiązujące do regionalnej ceramiki bolesławieckiej. Hotel zostanie włączony do Grupy Orbis/AccorHotels i znajdzie się w jej Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-05 Kelnerka/kelner Czajowice
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA