Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Tomasz Bułka dyrektorem operacyjnym sieci ZR Hotele

Tomasz Bułka dyrektorem operacyjnym sieci ZR Hotele


Tomasz Bułka, zarządzający ostatnio bazą noclegową Uzdrowiska Ustroń, objął stanowisko dyrektora operacyjnego w krakowskiej sieci ZR Hotele.


Tomasz Bułka posiada niemal 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Swoją zawodową karierę rozpoczął w 2000 roku od stanowiska recepcjonisty w hotelu Start, by w 2003 roku związać się na kolejne 6 lat z siecią Hotel System, gdzie pracował najpierw jako recepcjonista, a potem kierownik hotelu.

W kolejnych latach zarządzał hotelem Old Time w Krakowie, skąd przeszedł do Poziom 511 Design Hotel* & SPA, by w latach 2011-2013 objąć stanowisko kierownika ds. jakości.  Kolejnym etapem kariery było Uzdrowisko Ustroń S.A. gdzie objął stanowisko dyrektora bazy noclegowej, jednego z największych uzdrowisk w Europie, oraz dyrektora hotelu Wilga należącego do uzdrowiska. W roku 2018 rozpoczął nową przygodę z ZR Hotele i Restauracje w zabytkach.

Do grupy obiektów należą: Dwór w Tomaszowicach wraz zabudowaniami folwarcznymi zaaranżowanymi na hotel, hotel Wolski, restauracja Spichlerz XXI, restauracja “U Ziyada” zlokalizowana w Zamku Przegorzały, który docelowo ma zostać przekształcony w 5-gwiazdkowy hotel, oraz Pałac w Bobrku oraz Wyspa Biskupia w Karlinie, które są w trakcie prac remontowo - budowlanych.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. W mieście powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Jeszcze większa Bania

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej ze 150 pokojami rozbudowuje się o nowe skrzydło ze 110 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym o powierzchni (...)

Elżbieta Lendo: Mamy trudniejszy region i rynek

- Praca hotelarzy na Warmii i Mazurach wymaga większej kreatywności, niż w innych częściach Polski. Jesteśmy zmuszani do tego, aby dać z siebie więcej, by (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA