Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Tomasz Bułka dyrektorem operacyjnym sieci ZR Hotele

Tomasz Bułka dyrektorem operacyjnym sieci ZR Hotele


Tomasz Bułka, zarządzający ostatnio bazą noclegową Uzdrowiska Ustroń, objął stanowisko dyrektora operacyjnego w krakowskiej sieci ZR Hotele.


Tomasz Bułka posiada niemal 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Swoją zawodową karierę rozpoczął w 2000 roku od stanowiska recepcjonisty w hotelu Start, by w 2003 roku związać się na kolejne 6 lat z siecią Hotel System, gdzie pracował najpierw jako recepcjonista, a potem kierownik hotelu.

W kolejnych latach zarządzał hotelem Old Time w Krakowie, skąd przeszedł do Poziom 511 Design Hotel* & SPA, by w latach 2011-2013 objąć stanowisko kierownika ds. jakości.  Kolejnym etapem kariery było Uzdrowisko Ustroń S.A. gdzie objął stanowisko dyrektora bazy noclegowej, jednego z największych uzdrowisk w Europie, oraz dyrektora hotelu Wilga należącego do uzdrowiska. W roku 2018 rozpoczął nową przygodę z ZR Hotele i Restauracje w zabytkach.

Do grupy obiektów należą: Dwór w Tomaszowicach wraz zabudowaniami folwarcznymi zaaranżowanymi na hotel, hotel Wolski, restauracja Spichlerz XXI, restauracja “U Ziyada” zlokalizowana w Zamku Przegorzały, który docelowo ma zostać przekształcony w 5-gwiazdkowy hotel, oraz Pałac w Bobrku oraz Wyspa Biskupia w Karlinie, które są w trakcie prac remontowo - budowlanych.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Satoria Group otworzy Hilton Garden Inn w Toruniu

W  Starym Browarze w Toruniu otwarty zostanie hotel Hilton Garden Inn ze 120 pokojami. W ub.r. Stary Browar kupiła spółka Polskie Projekty Inwestycyjne należąca do (...)

W Krakowie powstanie pierwszy w Polsce hotel marki Curio Collection by Hilton

Dysponujący 113 pokojami hotel marki Curio Collection by Hilton powstanie w zabytkowym budynku dawnego hotelu Saskiego przy ulicy Sławkowskiej w pobliżu Rynku Głównego w Krakowie (...)

W Ustce ruszył kolejny hotel rodziny de Lubicz – The Sun

Rodzina de Lubicz Szeliskich, która prowadzi już w Ustce dwa hotele – Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz Lubicz Spa & Wellness – otworzyła trzeci. The (...)

110 pokoi i apartamentów w Szczawnica Park Resort & Spa. W condo.

W grudniu tego roku pierwszych gości przyjąć ma 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa, którego inwestorem jest Grupa Kapitałowa Szczawnica Park. Hotel dysponować będzie (...)

Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Optymalizacja kosztów stałych, kiedy i komu opłaca się outsourcing, skuteczne sposoby negocjacji z dostawcami oraz jak przeciwdziałać korupcji w hotelu to tylko jedne z wielu (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA