Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), PERSONALIA » Tomasz Bułka dyrektorem operacyjnym sieci ZR Hotele

Tomasz Bułka dyrektorem operacyjnym sieci ZR Hotele


Tomasz Bułka, zarządzający ostatnio bazą noclegową Uzdrowiska Ustroń, objął stanowisko dyrektora operacyjnego w krakowskiej sieci ZR Hotele.


Tomasz Bułka posiada niemal 20-letnie doświadczenie w hotelarstwie. Swoją zawodową karierę rozpoczął w 2000 roku od stanowiska recepcjonisty w hotelu Start, by w 2003 roku związać się na kolejne 6 lat z siecią Hotel System, gdzie pracował najpierw jako recepcjonista, a potem kierownik hotelu.

W kolejnych latach zarządzał hotelem Old Time w Krakowie, skąd przeszedł do Poziom 511 Design Hotel* & SPA, by w latach 2011-2013 objąć stanowisko kierownika ds. jakości.  Kolejnym etapem kariery było Uzdrowisko Ustroń S.A. gdzie objął stanowisko dyrektora bazy noclegowej, jednego z największych uzdrowisk w Europie, oraz dyrektora hotelu Wilga należącego do uzdrowiska. W roku 2018 rozpoczął nową przygodę z ZR Hotele i Restauracje w zabytkach.

Do grupy obiektów należą: Dwór w Tomaszowicach wraz zabudowaniami folwarcznymi zaaranżowanymi na hotel, hotel Wolski, restauracja Spichlerz XXI, restauracja “U Ziyada” zlokalizowana w Zamku Przegorzały, który docelowo ma zostać przekształcony w 5-gwiazdkowy hotel, oraz Pałac w Bobrku oraz Wyspa Biskupia w Karlinie, które są w trakcie prac remontowo - budowlanych.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Sales Manager Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA