Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Rune Askevold, Gilles Clavie i Gheorghe Cristescu w panelu liderów rynku na Hotel Trends

Rune Askevold, Gilles Clavie i Gheorghe Cristescu w panelu liderów rynku na Hotel Trends


Rune Askevold, dyrektor zarządzający siecią Puro Hotels, Gilles Clavie prezes Orbis S.A. i Gheorghe Cristescu  prezes Chopin Airport Development – wezmą udział w panelu  „Perspektywy i wyzwania branży hotelowej w CEE – według liderów rynku” otwierającym konferencję Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 26 – 27 listopada w hotelu Sofitel.

Polska uznawana jest za najbardziej atrakcyjne miejsce do inwestycji w hotele w Europie Środkowo-Wschodniej, a inwestorzy zapowiadają, że chcą tu inwestować jeszcze więcej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku pobity zostanie ubiegłoroczny rekord, kiedy w polski sektor hotelarski zainwestowano aż 350 mln euro. Podczas panelu liderzy rynku, w tym Rune Askevold, Gilles Clavie i Gheorghe Cristescu będą dyskutować o dalszych możliwościach inwestycyjnych w różnych regionach naszego kraju i Europy Środowo-Wschodniej, a także o tym gdzie koncentrują strategie rozwoju na kolejne lata.

Kolejne dyskusje panelowe pierwszego dnia będą koncentrować się wokół zagadnień takich jak: Dzierżawa – gwarancja sukcesu czy źródło przyszłych problemów? Pokój przyszłości – jak technologia może pomóc hotelarzom zdobyć przewagę nad konkurencją? Wpływ najmu krótkoterminowego na współczesne hotelarstwo; Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu, przy dramatycznie trudnym rynku pracy – panel dyrektorów generalnych.
Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej - Hotelarz Roku 2018 - w kategoriach:
•    Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego
•    Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego
•    Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu Hotelu Sieciowego
•    Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu Hotelu Niezależnego
•    Revenue Manager Roku
•    Hotelarz do 35. roku życia.
Drugiego dnia uczestnicy będą mogli wybierać spośród trzech modułów tematycznych poświęconych inwestycjom w hotelarstwie, marketingowi oraz regulacjom w obszarze usług hotelarskich.

Będzie to już szósta edycja Hotel Trends - największej konferencji hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej organizatorem jest „Hotelarz”, patronem merytoryczny agencja Cushman & Wakefield, a patronem honorowym Izba Gospodardcza Hotelarstwa Polskiego. Sponsorami strategicznymi całego wydarzenia zostali Grupa Hotelowa Orbis i Samsung, a patronami platynowymi: Marriott International i LG. Więcej szczegółów dotyczących konferencji na stronie www.hotel-trends.pl.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-07 Portier Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-06 Pracownik recepcji Gdynia
  2019-02-07 Recepcjonistka/Recepcjonista Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-06 Specjalista ds. konferencji Kraków
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-07 Pracownik Działu Technicznego/Konserwator Warszawa
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA