Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Rune Askevold, Gilles Clavie i Gheorghe Cristescu w panelu liderów rynku na Hotel Trends

Rune Askevold, Gilles Clavie i Gheorghe Cristescu w panelu liderów rynku na Hotel Trends


Rune Askevold, dyrektor zarządzający siecią Puro Hotels, Gilles Clavie prezes Orbis S.A. i Gheorghe Cristescu  prezes Chopin Airport Development – wezmą udział w panelu  „Perspektywy i wyzwania branży hotelowej w CEE – według liderów rynku” otwierającym konferencję Hotel Trends Poland & CEE, która odbędzie się w dniach 26 – 27 listopada w hotelu Sofitel.

Polska uznawana jest za najbardziej atrakcyjne miejsce do inwestycji w hotele w Europie Środkowo-Wschodniej, a inwestorzy zapowiadają, że chcą tu inwestować jeszcze więcej. Wiele wskazuje na to, że w tym roku pobity zostanie ubiegłoroczny rekord, kiedy w polski sektor hotelarski zainwestowano aż 350 mln euro. Podczas panelu liderzy rynku, w tym Rune Askevold, Gilles Clavie i Gheorghe Cristescu będą dyskutować o dalszych możliwościach inwestycyjnych w różnych regionach naszego kraju i Europy Środowo-Wschodniej, a także o tym gdzie koncentrują strategie rozwoju na kolejne lata.

Kolejne dyskusje panelowe pierwszego dnia będą koncentrować się wokół zagadnień takich jak: Dzierżawa – gwarancja sukcesu czy źródło przyszłych problemów? Pokój przyszłości – jak technologia może pomóc hotelarzom zdobyć przewagę nad konkurencją? Wpływ najmu krótkoterminowego na współczesne hotelarstwo; Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu, przy dramatycznie trudnym rynku pracy – panel dyrektorów generalnych.
Pierwszy dzień wydarzenia zakończy się wieczorną galą, na której ogłoszeni zostaną zwycięzcy najbardziej prestiżowego konkursu w polskiej branży hotelarskiej - Hotelarz Roku 2018 - w kategoriach:
•    Dyrektor Generalny Hotelu Sieciowego
•    Dyrektor Generalny Hotelu Niezależnego
•    Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu Hotelu Sieciowego
•    Dyrektor Sprzedaży i/lub Marketingu Hotelu Niezależnego
•    Revenue Manager Roku
•    Hotelarz do 35. roku życia.
Drugiego dnia uczestnicy będą mogli wybierać spośród trzech modułów tematycznych poświęconych inwestycjom w hotelarstwie, marketingowi oraz regulacjom w obszarze usług hotelarskich.

Będzie to już szósta edycja Hotel Trends - największej konferencji hotelarskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jej organizatorem jest „Hotelarz”, patronem merytoryczny agencja Cushman & Wakefield, a patronem honorowym Izba Gospodardcza Hotelarstwa Polskiego. Sponsorami strategicznymi całego wydarzenia zostali Grupa Hotelowa Orbis i Samsung, a patronami platynowymi: Marriott International i LG. Więcej szczegółów dotyczących konferencji na stronie www.hotel-trends.pl.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. W mieście powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Jeszcze większa Bania

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej ze 150 pokojami rozbudowuje się o nowe skrzydło ze 110 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym o powierzchni (...)

Elżbieta Lendo: Mamy trudniejszy region i rynek

- Praca hotelarzy na Warmii i Mazurach wymaga większej kreatywności, niż w innych częściach Polski. Jesteśmy zmuszani do tego, aby dać z siebie więcej, by (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA