Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Zarządzanie kosztami w hotelarstwie


Optymalizacja kosztów stałych, kiedy i komu opłaca się outsourcing, skuteczne sposoby negocjacji z dostawcami oraz jak przeciwdziałać korupcji w hotelu to tylko jedne z wielu zagadnień poruszonych podczas kolejnego seminarium szkoleniowego Akademii Hotelarza. Zarządzanie kosztami w hotelarstwie wyjaśniał Maciej Knyrek, a spotkanie odbyło się w hotelu Countryard Marriott w Warszawie 13 września 2018 r.


Maciej Knyrek, prowadzący kolejne szkolenie Akademii Hotelarza, na konkretnych przykładach pokazywał i tłumaczył krok po kroku gdzie szukać oszczędności w kosztach pośrednich i bezpośrednich hotelu. Zwracał uwagę na to, jakie hotelarze popełniają błędy i wskazywał na to, w jaki sposób ich uniknąć. Ważną częścią szkolenia był także proces rekrutacji, zatrudnienia, motywowania i premiowania pracowników, a także korzystanie z usług firm zewnętrznych. Podczas kilku godzin uczestnicy nie tylko byli słuchaczami, ale także wymieniali się własnymi doświadczeniami z pracy na managerskich stanowiskach w hotelach. Spotkanie było także okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Kolejne z cyklu szkoleń Akademii Hotelarza będzie poświęcone Revenue Managementowi i odbędzie się 11 października w Hotelu Countryard Marriott w Warszawie. Poprowadzi je Rafał Burski, revenue manager, dyrektor ds ecommerce w grupie kapitałowej Satoria.

Akademia Hotelarza jest sekcją szkoleniową działającą z sukcesem już od ponad 10 lat przy najpopularniejszym magazynie branży hotelowej, miesięczniku Hotelarz.  Eksperckie szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, które odbywają się w ramach tego projektu uznawane są za najlepsze w branży. Uczestnicy podczas nich doskonalą swoje kompetencje, wymieniają się wiedzą i poznają najskuteczniejsze rozwiązania stosowane przez hotele sieciowe oraz liderów rynku niezależnego. Trenerami Akademii Hotelarza są najlepsi eksperci tej branży, liderzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszystkie szkolenia prowadzone są według sprawdzonej formuły praktycy-praktykom, z ogromnym naciskiem na praktyczny aspekt i użyteczność przekazywanej wiedzy.

Maciej Knyrek posiada doświadczenie w branży hotelarskiej od 1992 roku. Zdobywał je na różnych stanowiskach w działach operacyjnych w hotelach sieci Holiday Inn i Best Western. Od 2015 do 2018 dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu.

Sponsorem szkolenia była firma Meiko, która tworzy rozwiązania i wspiera procesy związane z ogólnie rozumianym zmywaniem, myciem i dezynfekcją.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Satoria Group otworzy Hilton Garden Inn w Toruniu

W  Starym Browarze w Toruniu otwarty zostanie hotel Hilton Garden Inn ze 120 pokojami. W ub.r. Stary Browar kupiła spółka Polskie Projekty Inwestycyjne należąca do (...)

W Krakowie powstanie pierwszy w Polsce hotel marki Curio Collection by Hilton

Dysponujący 113 pokojami hotel marki Curio Collection by Hilton powstanie w zabytkowym budynku dawnego hotelu Saskiego przy ulicy Sławkowskiej w pobliżu Rynku Głównego w Krakowie (...)

W Ustce ruszył kolejny hotel rodziny de Lubicz – The Sun

Rodzina de Lubicz Szeliskich, która prowadzi już w Ustce dwa hotele – Grand Lubicz Uzdrowisko Ustka oraz Lubicz Spa & Wellness – otworzyła trzeci. The (...)

110 pokoi i apartamentów w Szczawnica Park Resort & Spa. W condo.

W grudniu tego roku pierwszych gości przyjąć ma 4-gwiazdowy hotel Szczawnica Park Resort & Spa, którego inwestorem jest Grupa Kapitałowa Szczawnica Park. Hotel dysponować będzie (...)

Sieć Q Hotel w IGHP

Do grona członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego dołączyła sieć hoteli Q Hotel z pięcioma hotelami oferującymi z blisko 550 pokojami, a także kolejne hotele sieci (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:

Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA