Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), NASZE SZKOLENIA, SZKOLENIA » Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Zarządzanie kosztami w hotelarstwie


Optymalizacja kosztów stałych, kiedy i komu opłaca się outsourcing, skuteczne sposoby negocjacji z dostawcami oraz jak przeciwdziałać korupcji w hotelu to tylko jedne z wielu zagadnień poruszonych podczas kolejnego seminarium szkoleniowego Akademii Hotelarza. Zarządzanie kosztami w hotelarstwie wyjaśniał Maciej Knyrek, a spotkanie odbyło się w hotelu Countryard Marriott w Warszawie 13 września 2018 r.Maciej Knyrek, prowadzący kolejne szkolenie Akademii Hotelarza, na konkretnych przykładach pokazywał i tłumaczył krok po kroku gdzie szukać oszczędności w kosztach pośrednich i bezpośrednich hotelu. Zwracał uwagę na to, jakie hotelarze popełniają błędy i wskazywał na to, w jaki sposób ich uniknąć. Ważną częścią szkolenia był także proces rekrutacji, zatrudnienia, motywowania i premiowania pracowników, a także korzystanie z usług firm zewnętrznych. Podczas kilku godzin uczestnicy nie tylko byli słuchaczami, ale także wymieniali się własnymi doświadczeniami z pracy na managerskich stanowiskach w hotelach. Spotkanie było także okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Kolejne z cyklu szkoleń Akademii Hotelarza będzie poświęcone Revenue Managementowi i odbędzie się 11 października w Hotelu Countryard Marriott w Warszawie. Poprowadzi je Rafał Burski, revenue manager, dyrektor ds ecommerce w grupie kapitałowej Satoria.

Akademia Hotelarza jest sekcją szkoleniową działającą z sukcesem już od ponad 10 lat przy najpopularniejszym magazynie branży hotelowej, miesięczniku Hotelarz.  Eksperckie szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, które odbywają się w ramach tego projektu uznawane są za najlepsze w branży. Uczestnicy podczas nich doskonalą swoje kompetencje, wymieniają się wiedzą i poznają najskuteczniejsze rozwiązania stosowane przez hotele sieciowe oraz liderów rynku niezależnego. Trenerami Akademii Hotelarza są najlepsi eksperci tej branży, liderzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszystkie szkolenia prowadzone są według sprawdzonej formuły praktycy-praktykom, z ogromnym naciskiem na praktyczny aspekt i użyteczność przekazywanej wiedzy.

Maciej Knyrek posiada doświadczenie w branży hotelarskiej od 1992 roku. Zdobywał je na różnych stanowiskach w działach operacyjnych w hotelach sieci Holiday Inn i Best Western. Od 2015 do 2018 dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu.

Sponsorem szkolenia była firma Meiko, która tworzy rozwiązania i wspiera procesy związane z ogólnie rozumianym zmywaniem, myciem i dezynfekcją.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. W mieście powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Jeszcze większa Bania

Hotel Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej ze 150 pokojami rozbudowuje się o nowe skrzydło ze 110 pokojami i apartamentami, centrum konferencyjnym o powierzchni (...)

Elżbieta Lendo: Mamy trudniejszy region i rynek

- Praca hotelarzy na Warmii i Mazurach wymaga większej kreatywności, niż w innych częściach Polski. Jesteśmy zmuszani do tego, aby dać z siebie więcej, by (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA