Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1), NASZE SZKOLENIA, SZKOLENIA » Zarządzanie kosztami w hotelarstwie

Zarządzanie kosztami w hotelarstwie


Optymalizacja kosztów stałych, kiedy i komu opłaca się outsourcing, skuteczne sposoby negocjacji z dostawcami oraz jak przeciwdziałać korupcji w hotelu to tylko jedne z wielu zagadnień poruszonych podczas kolejnego seminarium szkoleniowego Akademii Hotelarza. Zarządzanie kosztami w hotelarstwie wyjaśniał Maciej Knyrek, a spotkanie odbyło się w hotelu Countryard Marriott w Warszawie 13 września 2018 r.Maciej Knyrek, prowadzący kolejne szkolenie Akademii Hotelarza, na konkretnych przykładach pokazywał i tłumaczył krok po kroku gdzie szukać oszczędności w kosztach pośrednich i bezpośrednich hotelu. Zwracał uwagę na to, jakie hotelarze popełniają błędy i wskazywał na to, w jaki sposób ich uniknąć. Ważną częścią szkolenia był także proces rekrutacji, zatrudnienia, motywowania i premiowania pracowników, a także korzystanie z usług firm zewnętrznych. Podczas kilku godzin uczestnicy nie tylko byli słuchaczami, ale także wymieniali się własnymi doświadczeniami z pracy na managerskich stanowiskach w hotelach. Spotkanie było także okazją do nawiązania nowych kontaktów.

Kolejne z cyklu szkoleń Akademii Hotelarza będzie poświęcone Revenue Managementowi i odbędzie się 11 października w Hotelu Countryard Marriott w Warszawie. Poprowadzi je Rafał Burski, revenue manager, dyrektor ds ecommerce w grupie kapitałowej Satoria.

Akademia Hotelarza jest sekcją szkoleniową działającą z sukcesem już od ponad 10 lat przy najpopularniejszym magazynie branży hotelowej, miesięczniku Hotelarz.  Eksperckie szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, które odbywają się w ramach tego projektu uznawane są za najlepsze w branży. Uczestnicy podczas nich doskonalą swoje kompetencje, wymieniają się wiedzą i poznają najskuteczniejsze rozwiązania stosowane przez hotele sieciowe oraz liderów rynku niezależnego. Trenerami Akademii Hotelarza są najlepsi eksperci tej branży, liderzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Wszystkie szkolenia prowadzone są według sprawdzonej formuły praktycy-praktykom, z ogromnym naciskiem na praktyczny aspekt i użyteczność przekazywanej wiedzy.

Maciej Knyrek posiada doświadczenie w branży hotelarskiej od 1992 roku. Zdobywał je na różnych stanowiskach w działach operacyjnych w hotelach sieci Holiday Inn i Best Western. Od 2015 do 2018 dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu.

Sponsorem szkolenia była firma Meiko, która tworzy rozwiązania i wspiera procesy związane z ogólnie rozumianym zmywaniem, myciem i dezynfekcją.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Royal Tulip w Unique Tower przy Grzybowskiej

Unique Apartments, spółka zależna firmy Marvipol Development, podpisała list z Louvre Hotels Group w sprawie umowy franczyzy dotyczącej budynku przy ul. Grzybowskiej 51 w Warszawie (...)

Maciej Knyrek w aparthotelu Molo Park w Mielnie

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor generalny hotelu AC by Marriott we Wrocławiu, został konsultantem firmy Hotel Professionals Management Group, która przygotowuje do otwarcia aparthotel Molo Park (...)

22. edycja Hotel Investment Forum w Berlinie

Już za niecały miesiąc w dniach 4-6 marca  w hotelu InterContinental odbędzie się 22 edycja Międzynarodowego Forum Inwestycji Hotelarskich (The International Hotel Investment Forum – (...)

Kolejny sieciowy hotel powstanie na bliskiej Woli – Radisson Red?

W inwestycji Liberty Tower na rogu ul. Grzybowskiej i Żelaznej w Warszawie znajdzie się sieciowy hotel z 267 pokojami i centrum konferencyjnym. Kompleks apartamentowo-hotelowy, którego (...)

10 najlepszych hoteli luksusowych w Polsce

Pisaliśmy już o „Najlepszych hotelach w Polsce według Tripadvisor”, dziś prezentujemy „Najlepsze hotele luksusowe” w naszym kraju. Ranking powstał na podstawie recenzji i ocen wystawianych (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-06 Recepjonistka/ Recepcjonista Polonia Palace Hotel
  2019-02-12 KUCHARZ Krubki-Górki
  2019-02-07 Kelnerka/Kelner Renaissance Warsaw Airport Hotel
  2019-02-15 Recepcja Hotel Aspen
  2019-02-07 Kelner/ka Warszawa
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
  2019-02-05 Recepcjonistka Kudowa Zdrój
  2019-02-06 Barman Kraków
  2019-02-12 Kierownik Zmiany Bankietów Arche Hotel Krakowska
  2019-02-06 Kelner/Kelnerka Kraków
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA