Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne
O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Miesiąc pomagania w hotelu InterContinental Warszawa

Miesiąc pomagania w hotelu InterContinental Warszawa


Wrzesień to miesiąc pod hasłem „Giving for Good”, podczas którego sieć InterContinental Hotels Group (IHG) zachęca pracowników wszystkich swoich hoteli do poświęcenia czasu na wolontariat, promowania zdrowego stylu życia i podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Ta nowa inicjatywa nosi nazwę „True Hospitality For Good”   i zastępuje wcześniejsze akcje dobroczynne.


Dla warszawskiego hotelu InterContinental, CSR to bardzo istotny element działalności. Firma od wielu lat angażuje się w działania na rzecz osób potrzebujących i czynnie wspiera organizacje charytatywne, takie jak fundacja FCSR Billa Chasey'a, Fundacja Dobrych Inicjatyw, Hospicjum Św. Krzysztofa w Warszawie i dom dziecka, na ul. Korotyńskiego w Warszawie.  Z powodzeniem realizuje także idee odpowiedzialnego biznesu poprzez własną inicjatywę – organizowany od 2013 roku InterContinental Tower Run - podczas którego zbierane są środki na leczenie, terapie i zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, często podopiecznych Fundacji Siepomaga.

Podczas „miesiąca pomagania ”, pracownicy hotelu zachęcani są do podejmowania różnych działań charytatywnych lub aktywności fizycznych. „Do tej pory odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt na Paluchu, żeby wyprowadzić na spacer przebywające tam psy.  Na rzecz Fundacji Dobrych Inicjatyw zbieramy przybory szkolne, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom z domów dziecka, organizujemy także zbiórkę odzieży dla Fundacji „Pomaganie przez Ubieranie”- mówi Magda Śmigasiewicz z działu PR hotelu.

W ramach działań na rzecz środowiska kilka osób regularnie dojeżdża do pracy na rowerze, a w specjalnych pojemnikach zbierane są plastikowe nakrętki. Wykorzystując specyfikę budynku, grupa pracowników wybrała się również na dach hotelu, pokonując wcześniej ponad 48 pięter po schodach.

Sieć IHG za każdą zarejestrowaną aktywność pracownika, przekaże  4 $ dla wybranej międzynarodowej organizacji charytatywnej. Wrześniowa akcja to wydarzenie na dużą skalę, szczególnie, że IHG zatrudnia globalnie ponad 375 000 osób.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Traffic w centrum Wrocławia

W pierwszym kwartale 2019 r. w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej ruszyć ma hotel Traffic z 36 pokojami, drugi obiekt pod tą marką po (...)

FILM Gala konkursu Hotelarz Roku 2018 FILM

Film z gali wręczenia nagród w organizowanym przez „Hotelarza” konkursie „Hotelarz Roku 2018″, która odbyła się w dniu 26 listopada 2018 w hotelu Sofitel Warszawa (...)

HOTELARZE ROKU 2018: Tomasz Schweda, Hotelarz do 35. Roku Życia, Mercure Kraków Stare Miasto

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny flagowego hotelu Mercure w Polsce – Mercure Kraków Old Town, głosami Kapituły Konkursu na Hotelarzy Roku, został Hotelarzem do 35. Roku (...)

Kamila Grajewska-Buśko dyrektorem powstającego Best Western Premier we Wrocławiu

Dyrektorem generalnym hotelu Best Western Premier City Center we Wrocławiu, który otwarty ma być w marcu, została , ostatnio dyrektor operacyjna 5-gwiazdkowego The Granary – (...)

Best Western z kolejnym obiektem w Rzeszowie

Do portfolio sieci Best Western dołączył właśnie hotel Principe z Rzeszowa, który będzie działał pod marką Best Western Premier. To drugi, po Best Western Plus (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA