Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Miesiąc pomagania w hotelu InterContinental Warszawa

Miesiąc pomagania w hotelu InterContinental Warszawa


Wrzesień to miesiąc pod hasłem „Giving for Good”, podczas którego sieć InterContinental Hotels Group (IHG) zachęca pracowników wszystkich swoich hoteli do poświęcenia czasu na wolontariat, promowania zdrowego stylu życia i podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Ta nowa inicjatywa nosi nazwę „True Hospitality For Good”   i zastępuje wcześniejsze akcje dobroczynne.


Dla warszawskiego hotelu InterContinental, CSR to bardzo istotny element działalności. Firma od wielu lat angażuje się w działania na rzecz osób potrzebujących i czynnie wspiera organizacje charytatywne, takie jak fundacja FCSR Billa Chasey'a, Fundacja Dobrych Inicjatyw, Hospicjum Św. Krzysztofa w Warszawie i dom dziecka, na ul. Korotyńskiego w Warszawie.  Z powodzeniem realizuje także idee odpowiedzialnego biznesu poprzez własną inicjatywę – organizowany od 2013 roku InterContinental Tower Run - podczas którego zbierane są środki na leczenie, terapie i zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci, często podopiecznych Fundacji Siepomaga.

Podczas „miesiąca pomagania ”, pracownicy hotelu zachęcani są do podejmowania różnych działań charytatywnych lub aktywności fizycznych. „Do tej pory odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt na Paluchu, żeby wyprowadzić na spacer przebywające tam psy.  Na rzecz Fundacji Dobrych Inicjatyw zbieramy przybory szkolne, które zostaną przekazane najbardziej potrzebującym dzieciom z domów dziecka, organizujemy także zbiórkę odzieży dla Fundacji „Pomaganie przez Ubieranie”- mówi Magda Śmigasiewicz z działu PR hotelu.

W ramach działań na rzecz środowiska kilka osób regularnie dojeżdża do pracy na rowerze, a w specjalnych pojemnikach zbierane są plastikowe nakrętki. Wykorzystując specyfikę budynku, grupa pracowników wybrała się również na dach hotelu, pokonując wcześniej ponad 48 pięter po schodach.

Sieć IHG za każdą zarejestrowaną aktywność pracownika, przekaże  4 $ dla wybranej międzynarodowej organizacji charytatywnej. Wrześniowa akcja to wydarzenie na dużą skalę, szczególnie, że IHG zatrudnia globalnie ponad 375 000 osób.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-19 Kelner /-ka Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-21 Menedżer Restauracji Warszawa
  2019-02-15 Kierownik zmiany Kucharzy Hotel Aspen
  2019-02-21 Manager Sprzedaży i marketingu Warszawa lub dowolna miejscowość w okolicy - praca z domu
  2019-02-19 Pomoc kucharza Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-14 Recepcjonista/Recepcjonistka Wrocław
  2019-02-11 Titolare Chorzow-Katowice
  2019-02-18 Kucharz Kamieniec k/ Kłodzka
  2019-02-12 RECEPCJONISTA/KA Hotel Centrum Sosnowiec
  2019-02-11 Kosmetolog Gniew
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA