Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » 5. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów FIWE Fitness Trade Show 2018 przechodzi do historii!

5. jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów FIWE Fitness Trade Show 2018 przechodzi do historii!

W dniach 21 – 23 września 2018r.  w  Centrum Wystawienniczym Expo XXI w Warszawie odbyły się największe w tej części Europy targi fitness &wellness – FIWE Fitness Trade Show. 5 edycja targów FIWE zgromadziła na 15 000 m2 239 wystawców z 18 krajów z Polski i z zagranicy. Przez 3 dni trwania targów obiekt Expo XXI odwiedziło 29 136 osób, a wystawcy swoje produkty oraz usługi zaprezentowali, aż na 4 halach wystawienniczych. Wyjątkowa edycja

W tym roku organizatorzy wydłużyli czas trwania targów, aż do 3 dni przeznaczając tym samym jeden pełny dzień ( piątek) na biznesowe spotkania wystawców z przedsiębiorcami poszukującymi rozwiązań i produktów  z branży fitness & wellness.

Dzień biznesowy odebrany bardzo pozytywnie!

Dziękujemy za tak pozytywne odebranie naszej nowości 5. jubileuszowej edycji targów! Liczne przybycie osób decyzyjnych pokazuje nam, że obrany kierunek łączenia targów B2B z show daje oczekiwany wynik. – informuje Artur Moczarski, Marketing Manager Ic Events, organizator targów.

W dzień biznesowy targów gościliśmy łącznie ponad 2 000 przedsiębiorców: głównie właścicieli, managerów klubów fitness, hoteli oraz ośrodków sportowych, a także inwestorów i przedstawicieli jednostek samorządowych. Nie zabrakło także osób prowadzących własne działalności gospodarcze, którzy poszukiwali rozwiązań do biznesu spoza branży fitness.

Europejski Tydzień Sportu

W piątek miała miejsce również uroczysta inauguracja targów, ogłoszenie zwycięzców BRANŻA FITNESS AWARDS 2018 oraz prezentacja ideii  Europejskiego Tygodnia Sportu, który w tym roku trwał w dniach 23 – 30 września. Na głównej scenie targów FIWE podczas uroczystego otwarcia targów przemówienie wygłosił Łukasz Balicki, CEO eFitness. Firma eFitness jest inicjatorem projektu rozszerzenia zaangażowania się branży fitness w to europejskie wydarzenie.

SALMA podczas FIWE zakończona sukcesem!

SALMA na FIWE

Inna biznesowa nowość na targach FIWE to organizacja konferencji SALMA. Rekordowa ilość, bo największa frekwencja z wszystkich wcześniejszych edycji, ponad 90 osób przyjechało na dwudniowe wydarzenie, podczas którego poruszane były tematy sprzedaży oraz retencji. Uczestnicy mogli posłuchać o budowaniu strategii sprzedaży i procesów sprzedaży, zarządzaniu zespołem sprzedażowym, a także dowiedzieć się o nowościach technologicznych, które wspierają sprzedaż w klubie fitness.

Kolejna biznesowa konferencja , która odbyła się na targach to FIWE Experts, która już tradycyjnie stała się  nieodłącznym elementem targów. W tym roku prelegentami byli m.in. Sebastian Goszcz, Krzysztof Pakulec, Małgorzata Gala, Wojciech Twardzik, Michał Dachowski, czy Szymon Bartoszek. Łącznie przez dwa dni trwania konferencji przewinęło się blisko 200 osób, głównie kadra zarządzająca klubami fitness i ośrodkami sportowymi, którzy aktywnie uczestniczyli w prowadzonych wykładach i brali udział w networkingu.

Weekend targów FIWE to już prawdziwe Show i otwarcie wszystkich stref dedykowanym fanom sportu! Ponad 250 gwiazd fitness m.in. Tavi Castro, Yanita Yancheva, Ulisses, Stephanie Davis, Michał Karmowski, Akop i Sylwia Szostak, Adam Małysz, Jerzy Dudek, Warszawski Koks, Majewski i Deynn, Gosia Gałkowska, czy Arkadiusz Wrzosek. Wszyscy byli obecni w specjalnie przygotowanej strefie gwiazd i na stoiskach swoich partnerów. Udział gwiazd generował tłumy odwiedzających pragnących bliskiego spotkania ze swoimi idolami. Targi były doskonałą okazją do spełnienia nie jednego marzenia! Ponadto rekordowe międzynarodowe zawody IFBB FIWE Diamond Cup zgromadziły największą publiczność, a w samych zawodach brało udział blisko 290 zawodników, co jest rekordem na skalę światową wśród międzynarodowych zawodów serii Diamond Cup.

Nie zabrakło również atrakcji dla osób z poza kulturystyki i fitness. Odbyły się zawody crossfit LOGinLAB. oraz widowiskowe pokazy street workout.

W tym roku z dużym rozmachem została zorganizowana Strefa KSW Fight Arena, której harmonogram był w pełni dedykowany najpotężniejszej federacji mieszanych sztuk walk, czyli federacji KSW. Na targach FIWE odbył się m.in. Media Trening i spotkania wszystkich głównych  gwiazd federacji z fanami.

Targi FIWE to, co roku  olbrzymia dawka wiedzy dla rozpoczynających swoją przygodę z siłownią i sportami fitness. Liczne konferencje takie jak FIWE FANS, FIWE Personal Trainer, czy warsztaty Blackroll Education by FIWE  dostarczyły  nam motywacji na kolejny rok!

FIWE AWARDS

Poznaj laureatów FIWE AWARDS 2018

Podczas targów FIWE – Fitness Trade Show odbywał się prestiżowy  konkurs FIWE AWARDS. Głosowanie odbyło się na stronie internetowej: www.fiwe.pl oraz podczas trwania targów. System głosowania na terenie ośrodka targowego EXPO XXI uspławniły urządzenia SayWay dostarczone przez wyłącznego dystrybutora marki SayWay firmę Fitness Club 24. Przez tydzień głosujący mieli możliwość oddania swojego głosu na produkty roku 2018 w kategoriach: sprzęt, innowacja, suplement oraz na usługę roku. Przedstawiamy laureatów tegorocznej nagrody.

Wyjątkowość 5. edycja targów FIWE zawdzięczamy przede wszystkim Sponsorom i Partnerom. Organizator dziękuję Złotemu Sponsorowi firmie Technogym, Srebrnym Sponsorom firmie SWANSON i Perfect Gym Partnerom: Apus Sports, Evolite Nutrition, Nutrend, Iron Maxx , Future Body Clinic, Staropolanka,  Blackroll Polska , Sport dla Wszystkich, Lingua Nova, City Fit, AS ProMedia , CartPoland. Złotemu Sponsorowi zawodów IFBB FIWE Diamond Cup  THAIGER Nutraceuticals , Srebrnemu Sponsorowi zawodów firmie Activlab, Partnerom zawodów CarrieON, Evolite Nutrition, Partnerowi stylizacji ION Hair Design, Partnerom konferencji FIWE Fans, FIWE Personal Trainer Podioom, TrainTop,  GT Training ,Partnerowi konferencji FIWE Experts All for Body.

Organizatorzy już dzisiaj zapraszają na kolejną edycję targów FIWE, które odbędą się w Warszawie w dniach 20 – 22 września  2019 roku.  Bądźcie na bieżąco z nową edycją śledząc fanpage targów FIWE – FB , Instagram oraz stronę www.fiwe.pl

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Planuje kolejne markowe hotele

W najnowszym „Hotelarzu” rozmawiamy z Arturem Kozieją, inwestorem hotelarskim który otworzył hotel Metropolo by Golden Tulip w Krakowie, otwiera Lake Hill Resort&Spa w Sosnówce i (...)

Co dalej z Orbisem?

Rok 2018 był kolejnym dobrym rokiem Grupy Orbis, jeśli chodzi o przychody i wyniki hoteli w całym regionie. I dobrych wyników można się było spodziewać (...)

Raport Demand Outlook wraz z najnowszym wydaniem „Hotelarza”

Wszyscy prenumeratorzy „Hotelarza” wraz z najnowszym wydaniem miesięcznika otrzymają także opracowany przez specjalistów z Z-Factor raport „Demand Outlook, Polska&Europa Środkowo-Wschodnia 2018” opisujący rynek spotkań w (...)

Hilton Sponsorem Platynowym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Hilton, wiodąca globalna firma hotelarska z portfolio 15 marek i ponad 5600 nieruchomości z prawie 913 000 pokojami w 103 krajach, została Sponsorem Platynowym organizowanej (...)

Orbis wciąż rośnie, zysk netto za ubiegły rok to 141,9 mln zł

Grupa Orbis podsumowała ubiegł rok. Spółka podtrzymała wzrost kluczowych wskaźników operacyjnych piąty rok z rzędu. Dobre wyniki operacyjne potwierdza także wzrost przychodów o +4,1% w (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-02-19 Pracownik Recepcji Hilton Garden Inn Rzeszów, Al. Kopisto 1, 35-315 Rzeszów
  2019-02-19 Pokojowa Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-19 Recepcjonista /-tka Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-19 Kucharz Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-15 Starszy Kelner Hotel Aspen
  2019-02-19 Pomoc kucharza Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice
  2019-02-18 Kucharz Kamieniec k/ Kłodzka
  2019-02-12 Kelner / barman Arche Hotel Krakowska
  2019-02-21 Manager Sprzedaży i marketingu Warszawa lub dowolna miejscowość w okolicy - praca z domu
  2019-02-14 Pokojowy/Pokojowa Wrocław
Z Branży
Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA