Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (1) » Park of Poland poszerzy bazę noclegową o modułową wioskę Suntago Village

Park of Poland poszerzy bazę noclegową o modułową wioskę Suntago Village


Global City Holdings oraz Hotel Professionals Management Group podpisały umowę na zarządzanie całoroczną wioską Suntago Village, najnowszym planowanym elementem parku rozrywki Park of Poland we Wręczy pod Mszczonowe, oprócz m.in. 240-pokojowego hotelu. HPMG będzie świadczyć usługi doradcze również przy realizacji tej inwestycji. Otwarcie Park of Poland planowane jest na pierwszą połowę 2019 roku, a wioski Suntago Village na trzeci kwartał.


Pierwsza faza Suntago Village obejmie ok. 100 modułowych domków wypoczynkowych typu Cabaña, wykonanych w standardzie segmentu ekonomicznego, a także strefę zabaw dla dzieci, strefę przeznaczoną do wspólnego grillowania,centralny budynek z recepcją oraz mini-sklepem. Kolejne 100 domków zostanie dodanych w drugiej fazie projektu. Standardowe domki będą składać się z sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz łazienki. W każdym z nich będą mogły zamieszkać cztery osoby. Projekt przewiduje również możliwość łączenia pojedynczych domków, tak aby mogły w nich zamieszkać również większe grupy i rodziny. Wraz z planowanym w Park of Poland 4-gwiazdkowym hotelem z 240 pokojami, który otwarty ma być w 2020 r., inwestycja zapewni zdywersyfikowaną ofertę noclegową i rekreacyjną.

Zespół Hotel Professionals Management Group będzie świadczył usługi doradztwa strategicznego na etapie rozwoju projektu wioski, a następnie nią zarządzał. – Wioska Suntago Village będzie niezwykłym dodatkiem do oferty noclegowej parku. Domki typu Cabaña będą miały wszelkie niezbędne udogodnienia, zapewniając satysfakcjonujący i przyjemny pobyt dla gości w każdym wieku. Jesteśmy bardzo podekscytowani możliwością współtworzenia gościnnej atmosfery w najbardziej spektakularnym parku rozrywki w Polsce – powiedział Alex Kloszewski, partner zarządzający w Hotel Professionals Management Group.

Park of Poland zlokalizowany będzie między Warszawą a Łodzią pod Mszczonowem. Powierzchnia całej inwestycji wyniesie 400 hektarów, z czego park wodny zajmie 20 hektarów. Spółka GCH zamierza w ramach całego kompleksu wybudować park wodny Suntago Wodny Świat, parki tematyczne, wioskę Suntago, hotele, centrum konferencyjne i handlowe, biurowce oraz apartamentowce. Park Suntago Wodny Świat będzie pierwszym etapem kompleksu. W obiekcie zaplanowano 30 zjeżdżalni, łaźnie termalne, baseny mineralne, kompleks SPA oraz kilkanaście różnego rodzaju saun. Jego otwarcie planowane jest na pierwszą połowę 2019 roku.  – Dla wielu gości pobyt w Park of Poland może być częścią dłuższej podróży, dlatego też chcemy zaoferować im komfortowy pobyt dla całej rodziny w Suntago Village. Cieszymy się, że goście będą mogli dłużej cieszyć się tropikalnym klimatem – powiedział Idan Greidinger, prezes zarządu Park of Poland.


Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Orbis z kolejnym hotelem w Rumunii

Grupa Hotelowa Orbis – największy operator na rynku hotelarskim w Europie Wschodniej i strategiczny partner AccorHotels, podpisała umowę na kolejny hotel w Rumunii – ibis (...)

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal (...)

Jak utrzymać deklarowaną jakość hotelu na trudnym rynku pracy?

Obecnie największym problemem branży hotelarskiej jest absolutny brak pracowników, gdy na generalny spadek bezrobocia nałożył się jeszcze boom inwestycyjny w hotelarstwie. W efekcie nie ma (...)

Revenue management w Akademii Hotelarza

W czwartek 11 października w hotelu Courtyard by Marriott w Warszawie odbyło się kolejne z tegorocznych seminariów szkoleniowych w ramach Akademii Hotelarza, tym razem poświęcone (...)

Orbis wchodzi do Chorwacji

Orbis S.A. – wyłączny licencjodawca marek AccorHotels w Europie Wschodniej, podpisał z chorwacka spółką Rox umowę o zarządzanie hotelem w Zagrzebiu pod marką Novotel. Będzie (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA