Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo

Warszawa: ruszył Arche Hotel Krakowska z 344 pokojami. W condo


Na przełomie września i października otwarty został 4-gwiazdkowy Arche Hotel Krakowska na granicy Ochoty i Włoch. Oferuje 344 pokoje, w 13 apartamentów, oraz 15 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1,7 tys. m kw. To trzeci hotel Arche otwarty w tym roku, a wkrótce ruszyć ma kolejny w Lublinie. Pokoje sprzedane są w systemie condo z podziałem zysków. W tym roku w Warszawie otwarto już osiem hoteli i aparthoteli z blisko 1,7 tys. pokoi.

Arche Hotel Krakowska. Po lewej stronie Golden Tulip Airport. Zdj. Booking.com
Najnowszy obiekt Arche w al. Krakowskiej, zlokalizowany ściana w ścianę z Golden Tulip Airport, inspirowany jest stylem Art Deco. Pokoje jednoosobowe mają od 16 do 23 m kw. dwuosobowe 24 – 31 m kw., a apartamenty 42 – 62 m kw.  Powierzchnia konferencyjna w całości usytuowana na pierwszym piętrze. Największa sala Fuksja może przyjąć ponad 700 osób. Łączna powierzchnia balowa (po połączeniu Fuksji z foyer) wynosi 1 tys. m kw. i ma ponad 5 m wysokości. W hotelu znajduje się też restauracja Impresja na 250 osób, bar w centralnej części restauracji oraz cukiernia z własnym wypiekami. Strefa wellness oferuje dwa gabinety masażu, gabinet kosmetyczny i całodobowy pokój fitness. W połowie października standardowe pokoje sprzedawane są po „cenie dnia” za 384 zł.


W tym roku Grupa Arche otworzyła już 3-gwiazdkowe: Arche Hotel Poloneza ze 150 pokojami na Ursynowie i Koszary Góra Kalwaria z 82 pokojami pod Warszawą, a w najbliższych tygodniach ruszyć ma Arche Hotel Lublin ze 132 pokojami. Rozpoczęła też budowę Arche Hotelu Piła ze 166 pokojami. Na początku przyszłego roku ruszyć ma w Warszawie Arche Hotel Geologiczna z 70 pokojami, a na różnym etapie realizacji są również inwestycje w Łodzi, we Wrocławiu, w Gdańsku, Białymstoku oraz Cukrownia Żnin z 300 pokojami.


W Warszawie otwarto już w tym roku hotele Renaissance, Raffles, ibis Styles, Hampton by Hilton, Arche Krakowska oraz aparthotele Arche Poloneza, Platinum Hotel & Residence oraz Varsovia Apartamenty Kasprzaka, a do końca roku ruszyć ma jeszcze hotel Warszawa w Prudentialu i ibis Styles na Solcu. Łącznie z nimi w Warszawie w 2018 r. na rynek weszłoby 2 tys. pokoi. W przyszłym roku pojawić ma się ponad 1,5 następnych pokoi (m.in. Vienna House, Four Points by Sheraton i Holiday Inn Express na Służewcu, Moxy na Pradze, Puro i Motel One w Centrum, combo Crowne Plaza – Holiday Inn Express na bliskiej Woli).

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA