Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        


HOTELARZ » KOMUNIKATY BRANŻOWE » Hotele wchodzą na wyższy poziom, dzięki nowym rozwiązaniom.

Hotele wchodzą na wyższy poziom, dzięki nowym rozwiązaniom.

Spełnienie oczekiwań Gości to jedno z zadań hoteli, dlatego obecnie coraz częściej sięga się po rozwiązania, które pozwolą im zachować rytm dnia. Takim rozwiązaniem mogą być prywatne siłownie, których niewątpliwą przewagą jest dopasowanie do wymagań użytkowników. Hotele wykorzystując przestrzeń wokół siebie, mogą stworzyć miejsce, które pozwoli Gościom cieszyć się treningiem przez cały rok.– Stworzyliśmy rozwiązanie, którego sami długo poszukiwaliśmy. Wykorzystując nasze doświadczenie, tworzymy wytrzymałą i estetyczną przestrzeń, dedykowaną codziennej aktywności fizycznej. Projektując NRGBOX, postawiliśmy na nowoczesne rozwiązania, dające szerokie możliwości wykorzystania i komfort użytkowania – tłumaczy Leszek Filipiak, pomysłodawca produktu NRGBOX.Wymagania względem hoteli rosną, rosną też standardy usług hotelowych, co zatem mogą zrobić właściciele, aby podnieść standard swojego hotelu? – na przykład zbudować siłownię. Jednak, nie każdy hotel jest w stanie wygospodarować przestrzeń dedykowaną treningom czy rehabilitacji. Często wynika to z układu architektonicznego, którego nie da się w prosty sposób zmienić. W związku z tym, pojawiają się nowe produkty, które są odpowiedzią na potrzeby rynkowe. Nowe rozwiązania pozwalają hotelom przede wszystkim podnieść standard swoich usług. Modułowa siłownia może stanąć obok hotelu, przy czym istotnym jest fakt, że takie rozwiązanie nie wymaga pozwoleń budowlanych. Tym samym hotele, decydujące się na takie rozwiązanie, zyskują dodatkową przestrzeń dla Gości, nie tracąc miejsca w budynku. Nowe możliwości otwierają zatem drogę do podniesienia standardów oferowanych usług. Mimo iż, dla hotelu to dodatkowa inwestycja, to zyski w długim okresie przewyższają poniesione koszty.
– Prywatna, modułowa siłownia to wygodne rozwiązanie dla hoteli, ponieważ nie wymaga zgód budowlanych ani dodatkowych pozwoleń. Jest to prosty sposób, aby stworzyć Gościom komfortowe warunki, zarówno do treningów, jak i rehabilitacji. Coraz częściej przy wyborze noclegu, podstawowym kryterium jest posiadanie przez obiekt siłowni – mówi Leszek Filipiak, CEO NRGBOX, producenta przydomowych siłowni.

SiŁownia TyPU SmarT
NRGBOX bardzo dobrze prezentuje się od strony wizualnej, jego bryła jest nowoczesna a kolorystykę można dopasować do otoczenia hotelu, duże okna sprawiają, że do środka wpada wiele światła. Powierzchnia siłowni pozytywnie zaskakuje. Na ponad 20 metrach kwadratowych mieści się naprawdę sporo sprzętu, a trzy osoby mogą tam spokojnie ćwiczyć w komfortowych warunkach. Efekt prze- strzeni potęguje jeszcze duże, zajmujące całą ścianę lustro.

Producent pozostawił niemal nieograniczone możliwości doboru materiałów wykończeniowych. Na ścianach możemy więc mieć drewno, skórę czy fototapetę. Co ważne – w wyprodukowanych NRGBO- XACH od razu zastosowano materiały wysokiej jakości. Tak samo jest zresztą, gdy patrzymy na siłownię z zewnątrz. Wrażenie robi ona zwłaszcza w nocy, kiedy uruchomimy oświetlenie LED na oknach. Wnętrze NRGBOX pełne jest przydatnych rozwiązań znanych z inteligentnego domu. Najważniejszym dla naszego komfortu jest bez wątpienia urządzenie typu split, które latem chłodzi, a zimą ogrzewa wnętrze NRGBOXA, tak aby panowała tam optymalna temperatura. Wewnątrz znajduje się też system głośników Bose, który można szybko sparować z telefonem, by cieszyć się ulubioną muzyką. Dodatkowo, dla osób, które oprócz dźwięku do skutecznego treningu potrzebują też obrazu, w NRGBOXIE zainstalowano ekran o przekątnej 32 cali. Pakiet inteligentnych rozwiązań uzupełnia kamera, która nie tylko pozwala śledzić nam, co dzieje się w NRGBOXIE, ale też otwiera możliwości wspólnego treningu na odległość.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Samsung Sponsorem Strategicznym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Firma Samsung Electronics –światowy lider w zakresie rozwiązań informatycznych, została trzeci rok z rzędu Sponsorem Strategicznym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która w (...)

Qubus wróci do Katowic?

Sieć hotelowa Qubus Hotel, nieobecna w Katowicach od 2016 roku, po tym jak miejsce hotelu Qubus Prestige zajął Courtyard by Marriott, planuje powrót do tego (...)

InterContinental i Huawei tworzą pierwszy na świecie smart hotel 5G

InterContinental, Shenzhen Telecom i Huawei podpisały strategiczną umowę o współpracy na rzecz stworzenia pierwszego na świecie smart hotelu 5G. Projekt, poprzez wprowadzenie pierwszej w branży (...)

HIT 2019: Po ilu latach zwraca się hotel? Jak właściwie zaplanować koszty i przychody z inwestycji hotelarskiej?

Budowa hotelu to koszt kilkudziesięciu, a nieraz nawet kilkuset milionów złotych. Aby ta ogromna inwestycja przyniosła spodziewany zysk, należy ją mądrze i precyzyjnie zaplanować pod (...)

Mikołaj Wild Gościem Specjalnym Hotel Investment Trends Poland&CEE 2019

Mikołaj Wild, Sekretarz stanu i Pełnomocnik Rządu ds. Centralnego Portu Komunikacyjnego dla RP, został Gościem Specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland & CEE, która odbędzie (...)

Bezpłatny newsletter
  2019-04-12 Kierownik Restauracji Kraków
  2019-04-17 RECEPCJONISTA / RECEPCJONISTKA Warszawa
  2019-04-15 Kelner/Kelnerka Warszawa
Z Branży


Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl    

Polski Jubiler www.polskijubiler.pl     Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl Polityka prywatności