Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2), PERSONALIA » Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot

Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot


Rozstrzygnięty został konkurs na Recepcjonistę Roku 2018 organizowany przez polską sekcję Stowarzyszenia Zastępców Dyrektorów Generalnych i Kierowników Recepcji Hoteli Luksusowych – A.I.C.R. Polska. Wygrała go Aleksandra Iwanowska z Sofitela Grand Sopot, drugie miejsce zajął Konrad Kuczyński z Holiday Inn Warsaw City Centre, a trzecie Jakub Pozorski z Sopot Marriott Resort & Spa. Finał odbył się w H15 Boutique Hotel w Warszawie.
Główną nagrodą dla zwyciężczyni jest wyjazd na finał międzynarodowy do Londynu, który odbędzie się w dniach 23 - 27 stycznia 2019. W polskim finale konkursu, do którego dotarło dziewięciu recepcjonistów, trzeba było odpowiedzieć na cztery pytania oraz podczas scenki rodzajowej rozwiązać problem z trudnymi gośćmi. Obydwie części odbywały się w języku angielskim. Nieoficjalną nagrodę publiczności otrzymała Lilly Nguyen My Linh z Warsaw Marriott, która w generalnej klasyfikacji zajęła czwarte miejsce.

W kapitule konkursu zasiadali: Michał Molenda, wiceprezes A.I.C.R. Polska, kierownik działu obsługi gościa w hotelu Hilton Warszawa, Agata Szparaga, zwyciężczyni konkursu w 2016 roku, obecnie zastępca kierownika działu obsługi gościa w hotelu Holiday Inn City Centre w Warszawie, Aleksandra Hinz, zwyciężczyni konkursu 2017, obecnie kierowniczka zmiany Sofitel Grand Sopot, Katarzyna Szczęsna, dyrektor działu kadr Hoteliers Hunters oraz Anna Niewiadomska, kierownik ds. obsługi klienta w hotelu H15 Boutique.

 


1 Komentarz dla “Recepcjonista Roku 2018 – Aleksandra Iwanowska z Sofitel Grand Sopot”

  1. GRATULACJE SOPOT !

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA