Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Z Branży » Nowa strona internetowa sieci Qubus Hotel

Nowa strona internetowa sieci Qubus Hotel


W październiku wystartowała nowa odsłona strony www.qubushotel.com. Strona zaprojektowana została z wykorzystaniem najnowszej technologii SPA, witryna jest także w pełni responsywna.

– Projekt realizowaliśmy z myślą o rosnącym znaczeniu urządzeń mobilnych i zwiększającej się rozdzielczości ekranów. Strona jest w pełni responsywna, ale przede wszystkim zoptymalizowana pod rozdzielczość Full HD – mówi Bartosz Jungiewicz, zastępca dyrektora sprzedaży i marketingu sieci Qubus Hotel. Ze względu na rosnące wymagania użytkowników internetu podstawowym wyznacznikiem w tworzeniu stron WWW staje się zaprojektowanie jej zgodnie z tzw. user experience design. Dlatego najważniejszym celem całkowitego redesignu strony był większy komfort  i wygoda użytkowania serwisu przez gości. W związku z tym nowa witryna Qubus Hotel ma minimalistyczny wygląd z intuicyjną nawigacją. Każdy z hoteli sieci ma spersonalizowane zakładki z głównymi informacjami o obiekcie i jego ofercie. Wykonano je przy wykorzystaniu technologii One Page. Oznacza to, że kolejne informacje pojawiają się w miarę przewijania witryny. Mniej podstron oznacza łatwiejsze i efektywniejsze korzystanie ze strony, w szczególności na urządzeniach mobilnych. Treści, linkowanie zewnętrzne i wewnętrzne, a także obrazy zoptymalizowane zostały pod kątem SEO. Nowa strona charakteryzuje się także kolorystyką dostosowaną do Systemu Identyfikacji Wizualnej obowiązującej w sieci Qubus Hotel. Główną rolę na nowej stronie grają duże zdjęcia o wysokiej rozdzielczości. – Żeby proces wczytywania zdjęć był płynny, wykorzystaliśmy nowoczesną technologię SPA dostarczoną przez firmę MediaAmbassador. Dzięki temu strona zachowuje się jak aplikacja na smartfonie, zdjęcia są ładowane w tle, niezauważalnie dla użytkownika – mówi Bartosz Jungiewicz. Na nowej witrynie zadbano także o umieszczenie formatów video.

Ze względu na specyfikę branży hotelarskiej witryna WWW sieci jest w głównej mierze sprzedażowa, dlatego strona startowa skoncentrowana jest na nowoczesnym panelu rezerwacyjnym.  – Strona jest zintegrowana z systemem rezerwacji Upper Booking Engine od Profitroom oraz naszym autorskim systemem sprzedaży korporacyjnej. Czekamy teraz na feedback użytkowników, na pewno będziemy jeszcze pracować nad optymalizacją poszczególnych elementów, ale już teraz widzimy, że nowy design bardzo przypadł do gustu naszym gościom – mówi zastępca dyrektora sprzedaży i marketingu sieci Qubus Hotel.

 

 

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Nowy dyrektor Hamptona by Hilton Gdańsk Old Town

Daniel Danielewicz, przez ostatnie pięć i pół roku dyrektor generalny Golden Tulip Gdańsk Residence (o zmianie na tym stanowisku pisaliśmy TUTAJ), objął stanowisko dyrektora generalnego (...)

Jacek Florczuk dyrektorem Hamptona by Hilton Gdańsk Oliwa

Jacek Florczuk, ostatnio dyrektor gastronomii w Doubletree by Hilton Warszawa, został dyrektorem generalnym hotelu Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa. Zastąpił Magdalenę Suligę, która została dyrektorem (...)

Najnowszy „Hotelarz” w opakowaniu zastępczym :)

Na okładce najnowszego „Hotelarza” laureat naszego konkursu „Hotel z Pomysłem 2018″. Który hotel zdobył to prestiżowe wyróżnienie nasi Czytelnicy przekonają się już niebawem. O czym (...)

Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży hotelowej i gastronomicznej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.  (...)

Ruszył ibis Poznań Centrum pod jednym dachem z Novotelem

Zakończył się trzyletni proces modernizacji hotelu Novotel  Poznań Centrum, w wyniku którego w tym samym budynku otwarty został na sześciu niższych piętrach ibis Poznań Centrum (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA