Portale internetowe Polskich Wydawnictw Specjalistycznych ProMedia sp. z o.o. korzystają z ciasteczek COOKIES, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Jeśli nie zgadzają się Państwo na zostawianie ciasteczek prosimy o wyłączenie obsługi ciasteczek w konfiguracji Państwa przeglądarki stron internetowych i dalszą wizytę na stronie. Przeczytaj całość, Zamknij to okno informacyjne


O nas    Prenumerata    Kontakt  
        
HOTELARZ » Najnowsze Informacje (2) » Joanna Kaszubowska, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie: Otworzyliśmy się bardziej na potrzeby rodzin

Joanna Kaszubowska, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie: Otworzyliśmy się bardziej na potrzeby rodzin


- Około 30 proc. odwiedzających nasz hotel stanowią stali goście, wierni naszej marce, którzy u nas czują się dobrze, cenią sobie hotel za bogatą i urozmaiconą ofertę, oraz serwis. Jednak jest to trochę inny profil gościa, niż ten, który przyjeżdżał 10 lat temu – mówiła podczas ostatniego spotkania z cyklu „Śniadań Hotelarza” Joanna Kaszubowska, dyrektor generalna Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. Pełna relacja z wydarzenia w najnowszym wydaniu „Hotelarza”.- Z uwagi na to, że w ostatnich latach zmienił się profil naszych gości, średnia wieku się obniżyła, odnotowujemy więcej przyjazdów rodzinnych, musieliśmy dostosować atrakcje do nowej sytuacji – komentuje Kaszubowska.

- Średnia cena w tym roku jest wyższa niż w roku ubiegłym, gdyż w bardziej optymalny sposób zarządzamy naszą ofertą. Mamy wiele pakietów, wśród których goście mogą wybierać lepszą ofertę, niż sam nocleg ze śniadaniem – dodaje dyrektor generalna Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Więcej w najnowszym "Hotelarzu".

Prenumeratę "Hotelarza" zamówić można TUTAJ.

Czasopismo dostępne jest także w salonach Empik na terenie całej Polski.

Skomentuj artykuł


Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.

Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

W polskich hotelach może zabraknąć pracowników ze Wschodu

Niemiecki rząd przygotował projekt ustawy imigracyjnej, który przewiduje złagodzenie przepisów dla pracowników z krajów spoza UE – informuje „Sueddeutsche Zeitung“. W konsekwencji może to doprowadzić (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu sieciowego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu sieciowego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

W Pobierowie powstanie Hilton Garden Inn

W Pobierowie między Świnoujściem a Kołobrzegiem powstanie 150-pokojowy Hilton Garden Inn – wynika z informacji „Hotelarza”. We wsi powstaje też największy hotel w Polsce – (...)

Hotelarz Roku 2018 – Nominacje w kategorii „Dyrektor generalny hotelu niezależnego”

Przedstawiamy nominacje w kolejnej kategorii konkursu na „Hotelarzy Roku 2018” organizowanego przez miesięcznik „Hotelarz” – Dyrektor generalny hotelu niezależnego. Ogłoszenie laureatów konkursu odbędzie się podczas (...)

Ostatnia szansa na zgłoszenie udziału w Hotel Trends Poland&CEE

Już za tydzień odbędzie się konferencja Hotel Trends Poland&CEE 2018 – najważniejsze forum hotelowe, gromadzące w jednym miejscu wszystkich decydentów branży hotelowej z Polski. TO (...)

Bezpłatny newsletter
Z Branży
więcej...

Na piszemy:Nasze serwisy


ProMedia www.pws-promedia.pl     Restauracja www.e-restauracja.com

Rynek Turystyczny www.rynekturystyczny.pl     Polski Jubiler www.polskijubiler.pl    

Nowoczesna Stacja Paliw www.e-stacjapaliw.pl
REKLAMA